Jump to content



Криско и Галена - Кавала кючек


Fast

Препоръчани коментари

преди 1 минута, stereoto_ каза:

Ако обичаш научи се да пишеш логически свързано, намали слушането на Преслава, помогни си! 
 

А ти да мислиш така, животът не е само попфолк. Аз Преси честно казано отдавна не съм я слушал, но като имам нужда, ще го сторя и то ще е точно да си помогна и да ми стане готинко. Изненадан ли съм, че продължи с тезата си и пак ми отговори нещо свързано с Преслава, защото твоето логическо мислене е да съдиш хората по това на коя певица се кефят? Не, не съм. 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, stereoto_ каза:

Ако обичаш научи се да пишеш логически свързано, намали слушането на Преслава, помогни си! 
 

Това, че ти не можеш да осъзнаеш смисъла и логиката на написаните изречения, не значи, че те не са свързани. Най-забавното е, че точно с този си пост доказваш това, което той е описал, жалко, че ти няма как да осъзнаеш и да се забавляваш също. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Това, че ти не можеш да осъзнаеш смисъла и логиката на написаните изречения, не значи, че те не са свързани. Най-забавното е, че точно с този си пост доказваш това, което той е описал, жалко, че ти няма как да осъзнаеш и да се забавляваш също. 

Явно го надцених и помислих, че ще схване няколко изречения, които не са подредени като от чалга песен, но стреших... а това беше трудно, критерия ми е изключително занижен.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Putin каза:

Стереото, не се заяждай със Старбой, че ще летиш като Папи Ханс от тука! 
 

по тема: Супер хит и голяма свежарка, браво!

Не се заяждам, просто на Старбой са му малки топките и не трябва да коментира неща, които не разбира. :)

Това ще е хита на Зима 2020! 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, stereoto_ каза:

Не се заяждам, просто на Старбой са му малки топките и не трябва да коментира неща, които не разбира. :)

Това ще е хита на Зима 2020! 

От кое не разбирам, че съдиш хора по критерий на кой симпатизират или за това го потвърди и в отговора си? Явно си водил отделен спор в главата си. Кое ми е малко или голямо тук не е мястото да показвам, не ми е и цел. Не изпитвам нужда да удебелявам шрифт, да подчертавам и т.н., за да се чувствам по-значим. Само това като погледнеш и всичко останало губи смисъл.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От 31.10.2020 г. от 14:56, stereoto_ каза:

На никой не му пука за Преслава в тази тема. Тя не може да предложи такова нещо, защото е изключително ограничена и думата "иновация" за нея е равно на нови дивани и грозноселски добричлийски муцуни, които не са интересни на никого освен на нея и ... феновете й. Каквато певицата, такива и феновете!

Искам само да те попитам, къде е "иновацията" тук ? Няма нищо иновативно нито откъм заснемане, нито откъм ефекти, нито откъм идея. И казвайки това, не визирам  само за българската музика, но дори в чалгата и в частност за самата Галена. Тя вече се самоиронизира в "Бутилка" и още няколко клипа. 

Преслава е правила мегахитове по - големи от този дори без клип, но не е темата за нея наистина. Проблема на песента е, че е лекичка и забавна, но няма staying power and it is not catchy. Затова и почна да потъва лека полека. 

Иновация беше "Хавана - тропикана", иновация беше "Пей сърце". Това тук е кючек от Галена и Криско. Две от най - големите имена в съвременна музика. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...