Jump to content

Online: Галин, Адам и Маджуна - За всички бивши


Препоръчани коментари

А, аз с видеото нямам проблем въпреки че напомня на това на "С мене да вървиш", което беше топ като проект отвсякъде и един от най-големите му хитове, иначе и тримата изглеждат доста добре, малко нежни ми идват де, но текстът е наистина много смотан, музиката е мазна, Галин откога не е пускал нещо по-различно от кючек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Born to Die каза:

А, аз с видеото нямам проблем въпреки че напомня на това на "С мене да вървиш", което беше топ като проект отвсякъде и един от най-големите му хитове, иначе и тримата изглеждат доста добре, малко нежни ми идват де, но текстът е наистина много смотан, музиката е мазна, Галин откога не е пускал нещо по-различно от кючек.

Всичките нови на Алфите и Диамантите напомнят стари хитове. Тук препратката е към 2 в едно и С мене да вървиш.

Не е толкова зле тая песен. Това с Александрова няма стигане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин ли им е продуцента, значи всичко е от Али Експрес, качествена продукция с правене на много евтини проекти не се постига сори Гейлинчо :D А с това "Очаквайте скоро по кината" имам чувството, че Гейлин имитира човек от дублажа Момчил Степанов същия :D

WindWalkerMonk направо да го изпапкаш :D

N65MofX.png

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПЪЛЕН ПОТРЕС!Що за песен и що за клип,може ли такава готина мелодия,да има такъв текст.От цялата работа ми харесва на Галин гласът как звучи,всичко друго е ужас.Липсват ми старите песни на Галин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...