Jump to content



Игри на волята 2


z_o_

Препоръчани коментари

Дано Ваня спечели, злобеят защото ги превъзхожда изцяло освен в силата. Милен и Боби се оказаха доста жалки, една елиминационна не са изиграли, иначе големите победители. Вайс и Йоана отпадат утре според мен, отдавна трябваше да са отпаднали. Жалко само за Джералдин, заслужаваше финал

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам топ фаворит от останалите на този етап, но на първо време искам да изхвъчат Йоана и Ваня. А тази вечер Борислав и Милен ми харесаха с разсъждения, единия срещу едната, другия срещу другата - точни и на място. Мисля, че утре отпадат Йоана и Вайс на първата битка, на полуфинала - Ваня и в петък ще гледаме Милен - Боби.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Starboy каза:

Нямам топ фаворит от останалите на този етап, но на първо време искам да изхвъчат Йоана и Ваня. А тази вечер Борислав и Милен ми харесаха с разсъждения, единия срещу едната, другия срещу другата - точни и на място. Мисля, че утре отпадат Йоана и Вайс на първата битка, на полуфинала - Ваня и в петък ще гледаме Милен - Боби.

Мен ще ме изкефи Йоана утре да натрие носовете на ония сополингери и в петък да гледаме Йоана срещу Ваня ей така да им е гадно. Борислав ммного ми падна в очите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Мен ще ме изкефи Йоана утре да натрие носовете на ония сополингери и в петък да гледаме Йоана срещу Ваня ей така да им е гадно. Борислав ммного ми падна в очите!

Мен пък ми се вдигна в очите! Дебеланата утре хвърчи, хвърчи като Папи Ханс, а в края на епизода и Ванчето, достатъчно ѝ беше.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, BobiTo каза:

Кои трима ще отпаднат днес, хайде да залагаме.

Нали ще са двама? Третия отива на финал с Милен и Ваня? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Нали ще са двама? Третия отива на финал с Милен и Ваня? 

Днес е и полуфинала, ще играят Милен, Ваня и третия оцелял и един ще отпадне от тях

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вайс и Йоанна ще отпаднат, след това на полуфинала си тръгва Ваня и утре един срещу друг Борислав и Милен. Представям си Йоанна да е на финал утре, пълен смях. 😂 Даже и това и е много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам Йоана, но времето и изтече въя формата. Прекалено много слаби звена има. Иска ми се финал от Вайс, Милен и Ваня. 

Боби нещо много ми опротивя без конкретна причина. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Харесвам Йоана, но времето и изтече въя формата. Прекалено много слаби звена има. Иска ми се финал от Вайс, Милен и Ваня. 

Боби нещо много ми опротивя без конкретна причина. 

И на мен ми опротивя. Дано не е на финал, не ми се ще. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

Борислав печели сезона😢😢😢

Гала тъпото издаде всичко от последната седмица... 

FB_IMG_1607019493741.jpg

Предпочитах Милен от двамата!

А Гала директно да я уволнят, аман от нея.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

Борислав печели сезона😢😢😢

Гала тъпото издаде всичко от последната седмица... 

FB_IMG_1607019493741.jpg

Това откъде е ?

Между другото Милен също ми е стана черен като почна да говори срещу Ваня. Дали покрай Борислав, но грозно я коментираха. 

Ваня е най-комплексна и най-доказала се. Вечно номинирана и прецаквана. Да, правеше се на стратег, но нищо не се получи както й се искаше. Малко е дразнеща като личност, но генерално не е толкова голяма манипулаторка. Просто Тодор настрои всички срещу нея. Като отиде при жътварите не спря да дудне.

Вайс минава между капките, а вчера как си местеше частите... Тодор 2. Трябваше да го дисквалифицират. Сигурно 3 пъти му направиха забележка. Ако не беше си помогнал, щеше да е отпаднал вече. 

Милен не изигра нито една елиминационна битка. Дори като го пратиха като капитан загуби от Джералдин. Нивото му е средно.

Йоана - освен на плуване, другаде е слаба. Вече много пъти я видяхме, че пъзелите не са й силна страна. Сестра й беше по-добра.

Джералдин - отпадна навреме. Тя си е типична жътварка. Не ги умее интелектуалните задачи и това е.

Борислав - единственото, с което дразни е със самочувствие. Говори с превъзходство, но пък гледните му точки са правилни. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, meleto каза:

Това откъде е ?

Между другото Милен също ми е стана черен като почна да говори срещу Ваня. Дали покрай Борислав, но грозно я коментираха. 

Ваня е най-комплексна и най-доказала се. Вечно номинирана и прецаквана. Да, правеше се на стратег, но нищо не се получи както й се искаше. Малко е дразнеща като личност, но генерално не е толкова голяма манипулаторка. Просто Тодор настрои всички срещу нея. Като отиде при жътварите не спря да дудне.

Вайс минава между капките, а вчера как си местеше частите... Тодор 2. Трябваше да го дисквалифицират. Сигурно 3 пъти му направиха забележка. Ако не беше си помогнал, щеше да е отпаднал вече. 

Милен не изигра нито една елиминационна битка. Дори като го пратиха като капитан загуби от Джералдин. Нивото му е средно.

Йоана - освен на плуване, другаде е слаба. Вече много пъти я видяхме, че пъзелите не са й силна страна. Сестра й беше по-добра.

Джералдин - отпадна навреме. Тя си е типична жътварка. Не ги умее интелектуалните задачи и това е.

Борислав - единственото, с което дразни е със самочувствие. Говори с превъзходство, но пък гледните му точки са правилни. 

 

Милен уточни, че Ваня има страхотни умения и качества и с тях е щяла да стигне пак до където стигна и не е било нужно да крои планове и номера. Доста добре де аргументира без да подцени Ваня като играч, както правят Тодор, Боби, Вайс и други. 

Боби е хитрец нс дребно. Докато беше при Ловци гък не казс на Тодор зсщото усещаше лидедртеото му и не исксше дс бъде на елимимсциона. Използва това, което Ваня му предложи само и само да се хареса на племето тогсва. Не го харесвам. Прикрит, няма издържливост, слабак на плуване и пъзели. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Starboy каза:

Нямам топ фаворит от останалите на този етап, но на първо време искам да изхвъчат Йоана и Ваня. А тази вечер Борислав и Милен ми харесаха с разсъждения, единия срещу едната, другия срещу другата - точни и на място. Мисля, че утре отпадат Йоана и Вайс на първата битка, на полуфинала - Ваня и в петък ще гледаме Милен - Боби.

This aged well.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , AleX каза:

Бях за Йоана, а това с Гала...

Някои твърдят, че било фотошоп. Други, че първо го постнали, после го изтрили. Ще видим утре. Надявам се да е фейк и Милен да разбие Боби. Все пак има плуване и други неща, в които Милен е по силен

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Учуден съм от слабата игра на Ваня тази вечер. Точността явно й е слабост. Боби пък се издъни с нареждането на частите. 

Наистина Милен излезе като категоричен победител. Иначе е ясно, че той остана най-неопетнен. И да, аргументира се добре и каза всичко в очите. Но същото важи и за Борислав.

Нормално е да не каже нищо на Тодор, защото беше влязъл като резерва, имаше си установени правила и така. Щеше да е тъпо да се бута за лидерство след като Ловците вече си бяха сплотено племе.  

Има две разлики: Борислав е малко високомерен и слаб на интелектуални игри. Милен е обратното. И двамата не са много издръжливи. Не вярвам Борислав да победи. Освен ако нещо извънредно не спъне Милен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Slavi каза:

Борислав печели сезона😢😢😢

Гала тъпото издаде всичко от последната седмица... 

FB_IMG_1607019493741.jpg

Дано това е някакъв фотошоп. Ако е така.... жалко. И всъщност няма да ме е яд толкова на Гала, колкото, че тоя ще спечели! Милен ми е категоричен фаворит! Дано победи тази вечер. Вчера тотално го размаза оня, дето 10 часа се чудеше за един пъзел. Ваня от самото начало много я харесвах и беше един от фаворитите ми, очаквах да е в топ 3. Нищо чудно. Добро представяне и стигна далече. :) Искаше ми се тя да е на финала с Милен, но..... шанс. Играта беше по-скоро силова, ако беше само пъзел, ясно е, че тогава Бобъра щеше да отпадне. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Slavi каза:

Някои твърдят, че било фотошоп. Други, че първо го постнали, после го изтрили. Ще видим утре. Надявам се да е фейк и Милен да разбие Боби. Все пак има плуване и други неща, в които Милен е по силен

И аз съм за Милен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки огромното му самочувстие аз пък съм за Борислав, ей така да им е гадно на всички подкрепящи Милен. 😁 Ама втори сезон ще бъде спечелен от някой, които цял сезон спа, лежа и яде, нито на номинации са ходили, нито на елиминации, особено Милен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много режисиран този финал :1000(23): Вчера на полуфинала и Милен и Борислав тичаха като гламави по трасето, днес Борислав буквално се разхожда и хвърля топка все едно е на село на ливадата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грам напрежение няма в играта.. много странно. И двамата се влачат и това е финалът.. Миналата година имаше студио,коментатори,напрежение до самия край.. тази година нищо. Малко разочароващ завършек,но поне Милен ще спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...