Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Willy каза:

Е то от Павел е по-красив не всеки втори, дето му викат, а буквално всеки срещнат. Не знам какво му е харесала Прес, явно е надарен, но за да се стигне до там пак трябва...

Ако ще да е надарен, не е ли готин, да има привличане от пръв поглед- не става насила. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, pechenko каза:

Има повече от дует с твоя “любимец” Меди. Тепърва ще ви затваря муцките.

Защо любимец в кавички. Нямам мнение за Меди. Нито ми е любимец, нито ми е анти. Като цяло е глътка свеж въздух в попфолка. А Галена ще е поредната отчела се с дует с него. Ваня и Коце я превариха, но пък вероятно ще е най силната му песен и накрая ще има категоричен хит. Аз не ходя по участия с плакатите за автографи, така че не се вълнувам толкова и не съм запален по чалга изпълнителите като теб. Дори почти не слушам от новите чалги. Дишай и не се притеснявай за нашите муцки... 

преди 35 минути, Willy каза:

На мен ми е интересно, какво стана с дуета на Анелия и Десислава? Нали от 2017 се говори за него. Ако въобще има такъв, едва ли е силна песен, щом не я пуснаха до сега.

От 2018 се говори за такъв дует. Първо бяха само намерения. По принцип Деса за дуетите не се съгласява на какво да е, а търси песен, която би могла да остане във времето. Вероятно са отсвирили доста предложения. Иначе преди няколко месеца се говореше, че вече работят по него. Нека да го издадат ако трябва 2021,но да си заслужава. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, zai4eto82 каза:

Не ме кефи нито майката, нито детето. Да беше си намерила красив мъж. Че аз преди няколко дена бях със супер якия мъж, не като нейния на Преслава. Никакъв вкус за мъже. 

 

Палавница.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Защо любимец в кавички. Нямам мнение за Меди. Нито ми е любимец, нито ми е анти. Като цяло е глътка свеж въздух в попфолка. А Галена ще е поредната отчела се с дует с него. Ваня и Коце я превариха, но пък вероятно ще е най силната му песен и накрая ще има категоричен хит. Аз не ходя по участия с плакатите за автографи, така че не се вълнувам толкова и не съм запален като теб. Дори почти не слушам от новите чалги. Дишай и не се притеснявай за нашите муцки... 

Защото го наричаше "циганин черен" и коментираше, че бил ( гей/би ) или нещо от сорта

До преди дни опитваше да внушиш на хората, че Меди е безизвестен и как никой не го знае.. питал си хора и никой не чувал за него...  Също как подбивал пазара като пеел за 800 лева, а той определено не пее за 800 лева.

Явно нещо е станало за да пръскаш тази злоба към него, но въпроса е какво е станало? 

Нито пък аз ходя на участия с плакати за автографи. Мери си приказките и не говори измислици за мен! 

 

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Май дуета ще се окаже с Матео, а не с Меди. Няма лошо да подаде ръка на млад талант, ама уж отказва на Галин и Лидия, а в същото време за 3 пъти се включва в треторазрядка... 

 Песента на Меди с Галена не е ft. ,а дует.и Галена участва в клипа

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, zai4eto82 каза:

Не ме кефи нито майката, нито детето. Да беше си намерила красив мъж. Че аз преди няколко дена бях със супер якия мъж, не като нейния на Преслава. Никакъв вкус за мъже. 

 

Явно искаш. Разкажи повече. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Beat. каза:

Жестоко изпълнение на Йоана - "100 живота" сега

Изобщо не и се получи. На Галена е къде къде по-нежно и хубаво изпълнението. Единствено “Не идвай” и се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, pechenko каза:

Защото го наричаше "циганин черен" и коментираше, че бил ( гей/би ) или нещо от сорта

До преди дни опитваше да внушиш на хората, че Меди е безизвестен и как никой не го знае.. питал си хора и никой не чувал за него...  Също как подбивал пазара като пеел за 800 лева, а той определено не пее за 800 лева.

Явно нещо е станало за да пръскаш тази злоба към него, но въпроса е какво е станало? 

Нито пък аз ходя на участия с плакати за автографи. Мери си приказките и не говори измислици за мен! 

 

Че не е ли циганин. Българин ли да го наричам? 

Не съм конкретизирал, че ти ходиш с плакати в поста си. Казвам, че не съм ЗАПАЛЕН като теб по чалгата. Нито следвам изпълнителите, нито се интересувам особено кой какво и защо. Не ми вменявай думи. Знам какво целиш, но няма да ти дам поводи. Вероятно най желаното нещо от теб като модератор е да намериш причина за бан, но няма нужда да се обсебвал чак толкова. Радвам се, че не пропускаш мой пост. Припомняш ми думи, които дори аз съм забравил. 

И какво като смятам, че Меди пее за малък хонорар. Това означава, че го мразя ли? 😂

И на кои хора съм опитвал да внуша, че безизвестен... Все едно да кажа, че ти се опитваш да им внушиш, че е мега звезда. Имам право на мнение нали така? Около мен никой не знае що е то Меди. Да се разкая за думите си и да изгоря на клада ли? 🤣🤣🤣

 

Стига ме забавлява моля. Бъди си му фен и не ме натоварвай с глупостите си. 

Меди ми е безразличен на този етап. Човека си има не малки постижения за умрелия иначе жанр, но е далеч от звезда. Колкото за хонорара му, докажи, че греша. Изказал съм предположения, базирани на логика. Не съм давал източници, че да говориш за внушения... 

 

А какво е станало юежду теб, Преслава и Павел, за да пръскаш тази злоба по тях по същата логика. Гарантирам ти, че ти изглеждаш доста по злобно настроен към тях, отколкото аз към Меди...😘

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

Много пъти съм казвал, че обиждането на децата на изпълнителите минава всякакви граници, дори и да е само с цел провокация. Никакви извинения и оправдания не важат в случая.

Да казваш истината не е обида. Това са очевидни неща. Нито ще се извинявам, нито оправдавам, че да важи нещо. 

Щях да кажа, че си напрегнат заради многото болни от корона в Плевен, но ти си се напрягаш винаги когато някой каже нещо негативно за Преслава. :doctor:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Не ме кефи нито майката, нито детето. Да беше си намерила красив мъж. Че аз преди няколко дена бях със супер якия мъж, не като нейния на Преслава. Никакъв вкус за мъже. 

 

Гледам те аз в Инстаграм. Истинска секс- терминаторка!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Явно искаш. Разкажи повече. 

Историята със срещите с готиния мъж няма как да се разкаже. Не мисля да го обяснявам. Важен ми е. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Blueberry каза:

В коя дискотека, в която си ходил, има предварителни билети и отчитане на бройките? Трябва охраната да брои колко хора са в заведенията?

В "Театро". Почти всеки път ставам свидетел на това как не пускат хора, защото нямат резервация или дискотеката вече е препълнена. Не е ли това, за което ти говориш?

Щом там го правят, значи може навсякъде да става. Отделен е въпроса дали някой друг го спазва... но ние не говорим за спазване на правила или не. Защото както вече уточнихме и на стадионите не се спазват правилата, а са отворени за публика. В театрите също, ако решат могат да не спазват правилата и няма кой да провери.

Какво да говорим за моловете, където до днес трябваше да обикаляш с маска, но седнеш ли да ядеш и махаш маската, нищо, че реално си в същото понещение с тези хота, които носят маски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснах малко финала... мега зле водещите, не се разбира, че е финал изобщо. Никаква тръпка. Най-интересното до момента в шоуто е роклята на Камелия. Тя пък по-чалга не е изглеждала... и все още ме изненадва с каква лекота обяснява кой колко е талантлив при все нейния безкраен талант и невероятно смислена дискография буахаххаха

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Че не е ли циганин. Българин ли да го наричам? 

Не съм конкретизирал, че ти ходиш с плакати в поста си. Казвам, че не съм ЗАПАЛЕН като теб по чалгата. Нито следвам изпълнителите, нито се интересувам особено кой какво и защо. Не ми вменявай думи. Знам какво целиш, но няма да ти дам поводи. Вероятно най желаното нещо от теб като модератор е да намериш причина за бан, но няма нужда да се обсебвал чак толкова. Радвам се, че не пропускаш мой пост. Припомняш ми думи, които дори аз съм забравил. 

И какво като смятам, че Меди пее за малък хонорар. Това означава, че го мразя ли? 😂

И на кои хора съм опитвал да внуша, че безизвестен... Все едно да кажа, че ти се опитваш да им внушиш, че е мега звезда. Имам право на мнение нали така? Около мен никой не знае що е то Меди. Да се разкая за думите си и да изгоря на клада ли? 🤣🤣🤣

 

Стига ме забавлява моля. Бъди си му фен и не ме натоварвай с глупостите си. 

Меди ми е безразличен на този етап. Човека си има не малки постижения за умрелия иначе жанр, но е далеч от звезда. Колкото за хонорара му, докажи, че греша. Изказал съм предположения, базирани на логика. Не съм давал източници, че да говориш за внушения... 

Расистко е.

Конкретизираш точно мен. И преди си го правил и продължаваш да го правиш и да се оправиш на ощипан. Не съм тъп и знам много добре, че конкретизираш мен и знаеш, че ще ти отговоря точно на това твърдение, а ти ще минеш с номера "Не конкретизирам теб". Нито съм обсебен, нито си търся причина за бан, просто те предупредих да не ръсиш лъжи за мен ( и преди си го правил ).

Няма какво да ти доказвам, че грешиш. Звънкаш на Сашка Ангелчето и ще разбереш, че хонорара на Меди не е 800 лв. Твоите предположения, базирани на логика звучат все едно това истинския хонорар на Меди, а не твоето предположение.

Чао, довиждане.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Историята със срещите с готиния мъж няма как да се разкаже. Не мисля да го обяснявам. Важен ми е. 

Щом не може да се разкаже, може да качиш актови снимки. Или видеоматериали. 

Но щом ти е важен, така да е! Радвам се за теб. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, pechenko каза:

Расистко е.

Конкретизираш точно мен. И преди си го правил и продължаваш да го правиш и да се оправиш на ощипан. Не съм тъп и знам много добре, че конкретизираш мен и знаеш, че ще ти отговоря точно на това твърдение, а ти ще минеш с номера "Не конкретизирам теб". Нито съм обсебен, нито си търся причина за бан, просто те предупредих да не ръсиш лъжи за мен ( и преди си го правил ).

Няма какво да ти доказвам, че грешиш. Звънкаш на Сашка Ангелчето и ще разбереш, че хонорара на Меди не е 800 лв. Твоите предположения, базирани на логика звучат все едно това истинския хонорар на Меди, а не твоето предположение.

Чао, довиждане.

 

Расистко е ако кажа мръсен циганин. Меди, Азис, Софка са все цигани. Меди си е черен циганин. Няма за какво да звъня на Сашка Ангелчето. Дори да не е 800 лв, хонорара му е 3 пъти по малък от топ изпълнителите на Пайнер. А това, че Ангелчето верпятно е добър мендажер и пласира изпълнители дори на треторазрясни позиции добре също е факт. На дали клубовете са звъняли на Сашка с молба Меди да им гостува. По скоро тя им го е пласирала на ниска цена с уговорката да пее всеки месец там на промо цена. Такъв е бизнеса. И не, не внушавам, а разсъждавам. Дори не ми е важно на колко върви Меди, че да продължавам този безумен разговор. Явно моите думи са като институция за теб, щом ги приемаш за внушение. Не съм влизал в някакви люти спорове с доказателства по темата, за да бъдат внушение. 

Останалото са твои предположения. Поста ми очевидно не конкретизира никой, но ако някой се вижда в него, не е мой проблем. Не търси комунилация с мен, за да не влизаш в паранои, че те визирам за каквото и да е. Още малко ще кажеш, че всичките ми постове се въртят около теб, а ти всъщност си наизустил моите. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...