Jump to content

Чалгавизия 16 - Песни, които са заглавия на албуми


Препоръчани коментари

преди 2 минути, DevilWish каза:

E, ти "Не съм ангел" дебилна щом наричаш.... обожавам тази песен! Истинско бижу и се радвам, че участвам с нея! Пък и "Дяволско желание" си беше голям хит, Donatella много приятно ме изненада с избора си! 

Не се залъгвай! Иска първото място и играе на сигурно, но много ще се смея ако е на дъното!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И "Не съм ангел", и "Дяволско желание" са повтръснали и честно казано на мен никога не са ми харесвали кой знае колко. Като цяло кръгът предполага точно участието с омръзнали песни. А и без "Губя те бавно", "Кой" и албумите на Емилия изборът е ограничен.

Не може ли и следващият кръг да го пропуснем и да имаме нова анкета :D @Willy

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

И "Не съм ангел", и "Дяволско желание" са повтръснали и честно казано на мен никога не са ми харесвали кой знае колко. Като цяло кръгът предполага точно участието с омръзнали песни. А и без "Губя те бавно", "Кой" и албумите на Емилия изборът е ограничен.

Не може ли и следващият кръг да го пропуснем и да имаме нова анкета :D @Willy

 Ще има нова анкета. Следващата опция от старата анкета отново е свързана с албуми и не искам да се повтаряме.

Може да предлагате нови и стари теми. Ще бъдат включени само предложените опции.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Защо не направим едишън със светпвна музика. Искам да участвам с Ariana Grande!

Направете си в друг раздел! Аз слушам само чалга! Затова участвам на ЧАЛГАвизия!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Пу взимам Панамера на Живка и Джамайката! 😂😂😂

Ще спечелиш. 

Току що, THE IIconic каза:

Или Опел тигра на президента

Изборът е мегаголям.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песни, които не са за любов

Изпълнители мъже

Кавъри (тук може да направим разбивка - гръцки, сръбски, румънски и тн)

Имам и една друга идея, но не е доизкусурена - втори версии. Песни, които са излязли в 2 различни аранжимента (За пари/Запали), различни текстове (Мръсно и полека/Бягай) или първо изпълнени от един изпълнител, после от друг (Втори дубъл на Вероника и Емилия). Може да включваме и два кавъра на една и съща песен (Ти си/Скитнице). Участва се само с едната, разбира се, давам двата примера, за да си опиша идеята по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Песни, които не са за любов

Изпълнители мъже

Кавъри (тук може да направим разбивка - гръцки, сръбски, румънски и тн)

Имам и една друга идея, но не е доизкусурена - втори версии. Песни, които са излязли в 2 различни аранжимента (За пари/Запали), различни текстове (Мръсно и полека/Бягай) или първо изпълнени от един изпълнител, после от друг (Втори дубъл на Вероника и Емилия). Може да включваме и два кавъра на една и съща песен (Ти си/Скитнице). Участва се само с едната, разбира се, давам двата примера, за да си опиша идеята по-добре.

Това с нови версии на стари чалга хитове и аз си го мислех, но не знам дали има достатъчно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, gabbati каза:

Предлагам следващия едишън да бъде с песни на определен изпълнител и докато тече едишъна, @Willy да пусне анкета за следващите 3-4 издания.

Едишън с Преслава, Галена или Емилия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Willy каза:

 Участват с нея.

 

Oриентирах се по прикачените клипове и съм пропуснал да прочета "празните" постове, извинявам се.

 

В такъв случай участвам също с нещо любимо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също предлагам с РЕМИКС версии, това, което бях дал като идея и тази на Боровинката много ми хареса с песни на мъже изпълнители! Защо не, следващите две теми да са такива? Дай ги като опция. Също и Летни Хитове от период 2000-2010 да кажем или нещо такова....
Давам и друга идея специално за Боровинката: заглавие на албум: ОБАДИ МИ СЕ - Константин, За една жена - Тони Стораро? 
Сладки сънища - Деси Слава? Или нейно всичко пак са заели? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, gabbati каза:

Това с нови версии на стари чалга хитове и аз си го мислех, но не знам дали има достатъчно.

 

преди 23 минути, Blueberry каза:

Песни, които не са за любов

Изпълнители мъже

Кавъри (тук може да направим разбивка - гръцки, сръбски, румънски и тн)

Имам и една друга идея, но не е доизкусурена - втори версии. Песни, които са излязли в 2 различни аранжимента (За пари/Запали), различни текстове (Мръсно и полека/Бягай) или първо изпълнени от един изпълнител, после от друг (Втори дубъл на Вероника и Емилия). Може да включваме и два кавъра на една и съща песен (Ти си/Скитнице). Участва се само с едната, разбира се, давам двата примера, за да си опиша идеята по-добре.

И аз си го мислех, но по-скоро в посока на кавъри на чалга песни от други изпълнители - ала тая от Гласа с песента на Пепа Прилепа, Джорждия с този на Румяна или нещо по екзотично като имаше един джаз кавър на Луда по тебе. Ма също нз дали има достатъчно избор, та и аз още го мисля, нали. Може да комбинираме, сигурно ще се намерят достатъчно песни за цяло издание. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...