Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 15 минути, zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Ивана- Ивана- Благодаря ти, Господи, Глория- Крепост, Галена- Утешителна награда, Ивана- Твое копие, Галин и Лидия- Няма да ми мине, Яница- Грешната, Ивана- Седем дни, Фики-Аз измръзнах, Емилия- Грешница, Ивана- Доза любов, Анелия- С тебе ми е най, Галин- Дилема, Ивана- Аз съм твоя. Деси Слава- Вторник беше. Следва още.

 

93282215_3150869441601985_8911200507972812800_o.jpg

йес без песни на Преси-Джексъна !

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Donatella каза:

йес без песни на Преси-Джексъна !

 

Дано и довечера да не включи нейни - ще ми се издигне фочите! 

Браво за песните на Яница и Фики - има надежда за Ванчиния вкус! 

  • Like 3
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Gerganafen каза:

Абе какви са тия глупости, че Пайнер били затворили - нали всички медии щяха да гръмнат досега. Милионерска фирма със стотици служители и куп звезди така лесно фалира.

Глупости, Кокошарник ООД я имат 15 човека на кръст персонал, я не. Пък и освобождаването на всичкия персонал не е същото като фалит, в крайна сметка в момента нямат никаква дейност, включително приходи, за кво да им плаща заплата дъртия скръндза? 

Отделно Планетите няма как да функционират съвсем без някъв минимален брой хора там чисто технически, но път те май са различно ООД? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато "най-голямата звезда в България" копира някаква си Донка. Лигавщини и платени публикации = Преслава 2020. Вярно вече е по-скоро влогърка отколкото певица.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Когато "най-голямата звезда в България" копира някаква си Донка. Лигавщини и платени публикации = Преслава 2020. Вярно вече е по-скоро влогърка отколкото певица.

В световен мащаб повечето хитове в последно време стават такива точно благодарение на Тикток. Най-адекватното което може да направи Преслава е развие профила си там защото след време може да и гарантира хит. Изобщо не подценявай Преслава, която за хит ще се прави на Донка и на Млад Меринджей. 

Според вас, кои са трите най-големи ретро хитове на най-сладката Счети ?

Моето мнение е:

Не виждам

Хайде на купона

За мене забрави.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Gerganafen каза:

Яница - ✔️

Преслава - 

Ванча разби! :D :1000(33):

Христос Воскресе! :) Живи и здрави!

По HD- то вървят малко по-различни песни. След "Благодаря ти, Господи" пуснаха "В твоите очи". Иначе не е изключено Преслава да чуем довечера. Ивана харесва "Лъжа е". 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Gerganafen каза:

Когато "най-голямата звезда в България" копира някаква си Донка. Лигавщини и платени публикации = Преслава 2020. Вярно вече е по-скоро влогърка отколкото певица.

Тя толкова е и певица. Знам за участия, на които всичко е било 100% плейбек, дори новите песни. Пее, когато снимат клип за канала и. Затова по-скоро бих я нарекъл performer. Малко като drag queen, дори и на визия почва да го докарва. 🤡

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Gerganafen каза:

Когато "най-голямата звезда в България" копира някаква си Донка. Лигавщини и платени публикации = Преслава 2020. Вярно вече е по-скоро влогърка отколкото певица.

Както и да се нарисува с някви приложения, няма да си докара оригиналния фейс, или дори Рашия! 

А тоя пост кво дъно, думи нямам. Или вече не я е срам от етническата и принадлежност? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, -A. каза:

 

Според вас, кои са трите най-големи ретро хитове на най-сладката Счети ?

Моето мнение е:

Не виждам

Хайде на купона

За мене забрави.

За първите два съм съгласен. Третият ще е или Мъж да си, или Весело момиче, или Мечтата ми вземи, или Нежну устни - нещо от тоя период. Легенда за любовта дали се помни? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

За първите два съм съгласен. Третият ще е или Мъж да си, или Весело момиче, или Мечтата ми вземи, или Нежну устни - нещо от тоя период. Легенда за любовта дали се помни? 

Да. Или Ела ме вземи, макар че се съмнявам да се помни днес. Безумна любов също много се котираше. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

За първите два съм съгласен. Третият ще е или Мъж да си, или Весело момиче, или Мечтата ми вземи, или Нежну устни - нещо от тоя период. Легенда за любовта дали се помни? 

И аз мислех за Мечтата ми вземи която вече има 1,6 милиона в youtube, но За мене забрави през 2005 е била топ хит.

преди 3 минути, Slavi каза:

Да. Или Ела ме вземи, макар че се съмнявам да се помни днес. Безумна любов също много се котираше. 

Ела ме вземи е доста слабичка. По-скоро ''Целувай ме'' от този период. 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

И аз мислех за Мечтата ми вземи която вече има 1,6 милиона в youtube, но За мене забрави през 2005 е била топ хит.

Ела ме вземи е доста слабичка. По-скоро ''Целувай ме'' от този период. 

Ела ме вземи и Още мисля за теб са първите песни на Счети, които чух в дискотека. Дори и в класациите на НФ бяха достигнали невиждани дотогава върхове за Емс. Но, да, към днешна дата може би се знаят от малцина. 

Целувай ме и За мене забрави са доста преди тях. Първите и песни от Токича, ако не ме лъже паметта. Но тях не са ги въртели, поне в шуменските дупки не съм ги чувал. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Ела ме вземи и Още мисля за теб са първите песни на Счети, които чух в дискотека. Дори и в класациите на НФ бяха достигнали невиждани дотогава върхове за Емс. Но, да, към днешна дата може би се знаят от малцина. 

Целувай ме и За мене забрави са доста преди тях. Първите и песни от Токича, ако не ме лъже паметта. Но тях не са ги въртели, поне в шуменските дупки не съм ги чувал. 

Еми като цяло дълги години беше бутиков изпълнител. Най-големите и хитове ставаха песни дето не се котират в дискотеките. Как си представяш ''Целувай ме'' в такава? Но на турнето имаха супер прием и хората ги пееха силно, стилно и доста асимилирано. С ''Не виждам'' е същата история. 

Тези са жестоки. Втората май беше топ хит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Еми като цяло дълги години беше бутиков изпълнител. Най-големите и хитове ставаха песни дето не се котират в дискотеките. Как си представяш ''Целувай ме'' в такава? Но на турнето имаха супер прием и хората ги пееха силно, стилно и доста асимилирано. С ''Не виждам'' е същата история. 

Тези са жестоки. Втората май беше топ хит.

"Когато всичко свърши" също мачкаше през 2007. Помня дори тогава на наградите на "Планета" се организираха протестни шествия пред НДК, защото Емилия имаше само номинация за "Певица". 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Еми като цяло дълги години беше бутиков изпълнител. Най-големите и хитове ставаха песни дето не се котират в дискотеките. Как си представяш ''Целувай ме'' в такава? Но на турнето имаха супер прием и хората ги пееха силно, стилно и доста асимилирано. С ''Не виждам'' е същата история. 

Тези са жестоки. Втората май беше топ хит.

По принцип Ема късно се разфуча из кюубовете, да. Но Преслава е звучала с Горчиви спомени, Деса с Някой ден, Азис с Никой не може, Анелия с Искам те, Ивана с Шампанското, така че по онова време вървежните изпълнители звучаха с каквото и да предложат. 

Когато всичко свърши и Дори и да боли бяха жестоки, но не се оцениха пидобаващо, но да, Ще рискувам кънтеше в Студентски град. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия по участията си, от ретрото пее Нежни устни и Мечтата ми вземи. Не виждам също, но по-рядко, защото е много бавна, както и Грешница, която се налага като златно. Има жестока дискография, но доста от песните й са неоценени, за съжаление.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, GSA каза:

"Когато всичко свърши" също мачкаше през 2007. Помня дори тогава на наградите на "Планета" се организираха протестни шествия пред НДК, защото Емилия имаше само номинация за "Певица". 

 

Напълно подкрепям този протест. Бърза проверка на уикипедия показва, че Еми през 2007 е предложила ''С теб да бъдем пак'', ''Когато всичко свърши'', ''Отново не дойде'' и ''Дори и да боли''. Клетата както винаги ощетявана и унижавана. После народа се чуди защо напусна.

преди 4 минути, Slavi каза:

По принцип Ема късно се разфуча из кюубовете, да. Но Преслава е звучала с Горчиви спомени, Деса с Някой ден, Азис с Никой не може, Анелия с Искам те, Ивана с Шампанското, така че по онова време вървежните изпълнители звучаха с каквото и да предложат. 

Когато всичко свърши и Дори и да боли бяха жестоки, но не се оцениха пидобаващо, но да, Ще рискувам кънтеше в Студентски град. 

''Когато всичко свърши'' според мен се е оценила. Имам ДВД на Дерби 2007 и песента си има топ прием. Е не като ''Мъж на хоризонта'', но никак зле. Емилия тогава беше доста мразена. Все пак скандализира с интервю в Горещо и директно си каза: ''Анелия да не ми е сестра, че да съжалявам, че се е разделила с Коко''. Но после като птица феникс се прероди. ''Родена съм да те обичам'' е топ албум и вътре има супер парчета. ''История'' е с топ саунд. Тогава приликата с Иванина сигурно също помогна.

 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия до 1-2 години ми се струва, че тотално ще скъса с Пайнер. Изкупува си всичко от тях, развива си канала, пише се в описанието като продуцент, заедно с Пайнер. 
А това по ретро партита напоследък пръска:

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...