Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Ваня вече ще пее по един път в седмицата при Дамян. Хората я искат като ги пита. 

А ти кога ще дойдеш до Пловдив да се включиш и ти? Да изместиш оная надудата, дето на 29 години не е работила и ден, и да скочиш на Дамян и Яворчо в ефир, докато Ваня-Шефката пее "Кой ще гали зайчето любовно". Само така би ме накарала да го гледам тоя.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Fast каза:

Ако не можеш да кажеш нещо хубаво, по-добре не казвай нищо. Това е дете, за бога. Плашите потенциални нови потребители.

Що пък да ги плашим?

A85890EA-7A3B-483F-8E29-8016B0E61222.jpeg

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Малката в 20:00 часа: Не ме занимавай, Преслава- Не се изтриваш, Цветелина Янева и Денис Теофиков- Грешка, И това ще отмине, Цветелина Янева- Видимо изневерил, Деси Слава- В друг живот, Последната такава, Емилия и Денис Теофиков- Тръгвай си, Теди Александрова- Най- боли ме, Гръм, Ваня и Меди- Параноя, Джена- Коя.

Утре ще бъдем с хитовете избрани от Галин:

 

93045218_3145697002119229_4166663420139012096_o.jpg

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Малката в 20:00 часа: Не ме занимавай, Преслава- Не се изтриваш, Цветелина Янева и Денис Теофиков- Грешка, И това ще отмине, Цветелина Янева- Видимо изневерил, Деси Слава- В друг живот, Последната такава, Емилия и Денис Теофиков- Тръгвай си, Теди Александрова- Най- боли ме, Гръм, Ваня и Меди- Параноя, Джена- Коя.

Утре ще бъдем с хитовете избрани от Галин:

 

93045218_3145697002119229_4166663420139012096_o.jpg

Глория навремето носеше сако на голо

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро! Дойде страхотно време в чалгата. Всички ментета са занулени. :g2:

Черешката на тортата е реването от Преслава и Ивана. :clap:

Няма да скрия, че го чакам от 15 години. 

п.п. Фаст, защо банваш постоянно Дойчо, та се налага да ми пише на месиджъра да пита?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Галин- с Лидия- Няма да ми мине, Емилия и Денис Теофиков- Тръгвай си, Галена и Миле Китич- Добре ли си,, Деси Слава- И на всички като тебе, Галин- На Египет фараона, Илиян- Йо-йо, Преслава- Лъжа е, Борис Дали- Пиян, с Преслава- Така ни се пада, Джулия с Денис Теофиков- Оп оп, Лидия и Десита- Боже мой, Теди Алекдандрова- Чалга пеперудки, Галин- Парата, ако хвана, Анелия- Генерал, Цветелина Янева- За контакти. Още довечера.

Можеше и без Чалга пеперудки и Оп оп. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Kriminal каза:

Моля по-креативните форумци да се активират в тази тема❤️ Чета я пак и роня сълзи

Дъртата Вириндия да налазва одма!

преди 12 часа , zai4eto82 каза:

Ваня вече ще пее по един път в седмицата при Дамян. Хората я искат като ги пита. 

Май само тя има реални участия в момента. Богиня! 

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Галин- с Лидия- Няма да ми мине, Емилия и Денис Теофиков- Тръгвай си, Галена и Миле Китич- Добре ли си,, Деси Слава- И на всички като тебе, Галин- На Египет фараона, Илиян- Йо-йо, Преслава- Лъжа е, Борис Дали- Пиян, с Преслава- Така ни се пада, Джулия с Денис Теофиков- Оп оп, Лидия и Десита- Боже мой, Теди Алекдандрова- Чалга пеперудки, Галин- Парата, ако хвана, Анелия- Генерал, Цветелина Янева- За контакти. Още довечера.

Можеше и без Чалга пеперудки и Оп оп. 

А можеше и само Чалга пеперудки и Оп-оп!

 

Гномът нарочно се е забавил, та да включи хора, на които в момента се мазни. 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, asylum каза:

Гномът нарочно се е забавил, та да включи хора, на които в момента се мазни. 

Смилил се е да сложи и една песен на Галена, не го очаквах... Жалко, че нито той, нито алфите му нямат смелостта да кажат какъв им е проблема с нея. 😁 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, penakavalli каза:

Смилил се е да сложи и една песен на Галена, не го очаквах... Жалко, че нито той, нито алфите му нямат смелостта да кажат какъв им е проблема с нея. 😁 

Че те си казаха де - те и се бутат целия катун за дует, хор, фючъринг или за квото се навие, пък тя не просто не ще, ами изобщо не ги отразява. 

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Галин- с Лидия- Няма да ми мине, Емилия и Денис Теофиков- Тръгвай си, Галена и Миле Китич- Добре ли си,, Деси Слава- И на всички като тебе, Галин- На Египет фараона, Илиян- Йо-йо, Преслава- Лъжа е, Борис Дали- Пиян, с Преслава- Така ни се пада, Джулия с Денис Теофиков- Оп оп, Лидия и Десита- Боже мой, Теди Алекдандрова- Чалга пеперудки, Галин- Парата, ако хвана, Анелия- Генерал, Цветелина Янева- За контакти. Още довечера.

Можеше и без Чалга пеперудки и Оп оп. 

Гергана четейки този списък:

57B407ED-7D6C-4696-90CF-6FB90C263F12.jpeg.56322e89e78e9d4d502882ab4fe5e23d.jpeg.b3d899ad4bbe17f3735a776f5b9e89be.jpeg

Човек, който харесва хора от своя пол, е хомосексуален. Индивиди като Галка се наричат педерунгели, такива са си по душа.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вижте как е избрал и негова песен в която възпява Галена. Може и Прес да му е била шута или вече да не показва интерес към него и отново да се мазни на Галена.

  • Like 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Willy каза:

Ама вижте как е избрал и негова песен в която възпява Галена. Може и Прес да му е била шута или вече да не показва интерес към него и отново да се мазни на Галена.

Той не е спирал да се  мазни на Галена, а Пепа Авантата никога не е проявявала какъвто и да е интерес - тя ще пристане за дует на всеки, който плати целия масраф. Тя и затова няма успешен дует от Права е жената насам - нито подбира, нито промотира. Те и затова тия дето и се пишат фенове вечно скачат на всички останали как били дуетни певици, явно най-боли ги по тая тема

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена никога не е отказвала фийт на младите Алфи, защото подобни предложения не е имало. Когато те се появиха на сцената, Галин вече беше негативно настроен към нея. 

Радвам се че още е отбор Фики и не изневери на приятелството им заради някакъв дует с лицемерният гном.

  • Like 3
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...