Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 часа , mitak_94 каза:

Те си ги казват. Чака се списъкът на Деска, но тя все нямала време, защото само готви и мие, готви и мие.🙄

Дори и безработна все не намира време за нищо. Опасна шматка😂

  • Like 1
  • Haha 8

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , mitak_94 каза:

Те си ги казват. Чака се списъкът на Деска, но тя все нямала време, защото само готви и мие, готви и мие.🙄

Превърнала се е в слугиня на младия си мъж. Ужас. 

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

А Меди каква песен пусна само:

Ами Деси Слава като не си е намерила мъж като Коце, който да прави всичко, ще слугува тя. 

 
  •  

ДесиСлава не си пада по наркомани, пияндурници и :)ри. Не ми се мисли за горката Надя как си ляга с него като знае, че Коцьо не подбира ни курвета, ни хомота. Всичко под ножа... 

  • Like 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Башур защитава Емилия, безумно е:

Искам да изразя подкрепата си към моята съпруга, че имаше смелостта да излезе с лицето си и да изрази своята гражданска позиция. Такава, каквато я смята за правилна и отговорна. Прочетох доста нападки към нея. Затова изказвам мнението си по този начин. Емилия можеше и да си замълчи, да се скрие. Но така нямаше да е Емилия. И тя остана без работа, както много други хора. И тя се притеснява за родителите си и за близките си, за мен, за всички. Емилия имаше смелостта да излезе и да каже смирете се. А не: не ходете на работа. Отправяме посланието останете си вкъщи към хората, които се разхождат по парковете, които се събират на групи, които поставят в риск другите около себе си. Към тези, които се прибират от чужбина и не спазват карантина. Тези хора, които останаха без работа, нима не осъзнават, че колкото по-бързо свърши това извънредно положение, толкова по-бързо ще се върнат на работа. Нима всички не искаме по-бързо да се върнем към нормалния си живот?! И за нас е тежко, повярвайте. Абсолютно солидарни сме с всички в това трудно положение. Отговаряме за над 50 семейства и няма да ги изоставим. Това е наш дълг. Да ги подкрепим именно в момент на трудност. Помагането и даренията не са нещо, на което е необходимо да се дава гласност. Нужно е да се опазим в тази ситуация. Докато не отмине проблемът е трудно да се мисли за решенията. За това е призивът „Останете си вкъщи!“. Затова и Емилия реши да изкаже гражданската си позиция. Осъзнаваме, че коронавирусът създава много възможности за манипулации и превишаване на права. Но за това ще мислим след проблема. Важно е да не допускаме да се случи това, което стана в Италия. Защото после няма да можем да се възстановим. Нека съдим грешните после и раздаваме аплодисменти на справилите се добре. Кой е помогнал, кой е бил крив и кой прав – ще решим като отмине опасността. Това е нашият призив. Съпричатни сме към ситуацията. Призоваваме да не правите излишни излизания, рискови действия за вас и другите. Бъдете разумни! Няма нужда от злоба и гняв. В момента много хора се нуждаят от животоспасяваща помощ, извън болните от коронавирус. Защо не говорим за тях? За хората с нужда от постоянно лечение. Говорим само за пари. Успокоявам ви, че и на нас не ни е лесно. Изобщо. Запазете злобата и хейта за след това, ако още имате нужда от това. Разум, смирение и търпение. Бъдете здрави!

 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сузанита:

" Здравейте, приятели! Животът ми се преобърна за изключително кратко време на тази крехка възраст... Когато влезнаха с бонетата у дома и взеха живота ми. Преминах през адски труден период в рамките на 5 месеца. Взимах наркотици, барбитурати и какви ли не материали, в които исках да излея утехата си и да мотивира допамин и ендорфин в организма ми. "Чувствах се щастлива"... Хаха щастлива... Представяте ли си щастие, благодарение на няква шибана доза? Илюзия, дами и господа. Бях усмихната, щастлива и си мислех, че ще реша проблемите си като се надрусам. Но уви! Стигнах до крайности... Да посегна на хора, които са ме изгледали... На хора, на които дължа живота си... Да изпочупя всичко наоколо. Отключиха ми се паник атаки, сънни парализи, не знаех в кои по-точно измерения се намирам и да забравя любовта и личността си...Загубих паметта си изцяло, лежах безпомощна и безсилна на леглото и не исках нищо от живота, а и не знаех какво ще правя с него и СЕГА СЪМ В КЛИНИКА ЗА ЗАВИСИМИ. Системи, хапчета, психолози и психиатри ме поддържат жива, нямах чувства, на моменти даже и не дишах. Искам да се излекувам напълно, защото до нищо хубаво не ме доведоха. Бях полужива, едва дишах и не допусках никого до себе си. Изпадах с неадекватни ситуации, паник атаки, нервни кризи, ако нямах дозата си. Не слушах никой, мислех, че те ми говорят простотии, а чак сега, когато поредната система се влива в натровения ми организъм осъзнавам, че за добро са ми говорили, а семейството ми никога не са ми мислили лошото. Обич за всички и не употребявайте нищо, защото ще съжалявате. Повярвайте ми!"

  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси защо го е направила тоя тик ток като нищо интересно не качва? Тя знае ли въобще за какво е това приложение?

Бързо да влиза в час и да избухне с някоя от тренд хореографиите.

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Vancho каза:

Преси защо го е направила тоя тик ток като нищо интересно не качва? Тя знае ли въобще за какво е това приложение?

Бързо да влиза в час и да избухне с някоя от тренд хореографиите.

Знае, разбира се. Едно място, на което може да качва себе си, дъщеря си, да рекламира песните си, както и други продукти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, gabbati каза:

Знае, разбира се. Едно място, на което може да качва себе си, дъщеря си, да рекламира песните си, както и други продукти. 

Това е тъпо. Ще спечели много повече ако се пусне в тренда.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, zai4eto82 каза:

Башур защитава Емилия, безумно е:

Искам да изразя подкрепата си към моята съпруга, че имаше смелостта да излезе с лицето си и да изрази своята гражданска позиция. Такава, каквато я смята за правилна и отговорна. Прочетох доста нападки към нея. Затова изказвам мнението си по този начин. Емилия можеше и да си замълчи, да се скрие. Но така нямаше да е Емилия. И тя остана без работа, както много други хора. И тя се притеснява за родителите си и за близките си, за мен, за всички. Емилия имаше смелостта да излезе и да каже смирете се. А не: не ходете на работа. Отправяме посланието останете си вкъщи към хората, които се разхождат по парковете, които се събират на групи, които поставят в риск другите около себе си. Към тези, които се прибират от чужбина и не спазват карантина. Тези хора, които останаха без работа, нима не осъзнават, че колкото по-бързо свърши това извънредно положение, толкова по-бързо ще се върнат на работа. Нима всички не искаме по-бързо да се върнем към нормалния си живот?! И за нас е тежко, повярвайте. Абсолютно солидарни сме с всички в това трудно положение. Отговаряме за над 50 семейства и няма да ги изоставим. Това е наш дълг. Да ги подкрепим именно в момент на трудност. Помагането и даренията не са нещо, на което е необходимо да се дава гласност. Нужно е да се опазим в тази ситуация. Докато не отмине проблемът е трудно да се мисли за решенията. За това е призивът „Останете си вкъщи!“. Затова и Емилия реши да изкаже гражданската си позиция. Осъзнаваме, че коронавирусът създава много възможности за манипулации и превишаване на права. Но за това ще мислим след проблема. Важно е да не допускаме да се случи това, което стана в Италия. Защото после няма да можем да се възстановим. Нека съдим грешните после и раздаваме аплодисменти на справилите се добре. Кой е помогнал, кой е бил крив и кой прав – ще решим като отмине опасността. Това е нашият призив. Съпричатни сме към ситуацията. Призоваваме да не правите излишни излизания, рискови действия за вас и другите. Бъдете разумни! Няма нужда от злоба и гняв. В момента много хора се нуждаят от животоспасяваща помощ, извън болните от коронавирус. Защо не говорим за тях? За хората с нужда от постоянно лечение. Говорим само за пари. Успокоявам ви, че и на нас не ни е лесно. Изобщо. Запазете злобата и хейта за след това, ако още имате нужда от това. Разум, смирение и търпение. Бъдете здрави!

 

 

 Само първите редове прочетох и се отказах да си губя повече времето. Излишно е да засягат повече темата. Абсурдно е да сравняват себе си с обикновения човек, който се чуди как ще свърже двата края. Милионери ще ми разправят "Ама и ние сме бз работа, ама и ние се тревожим за близките си". Сериозно ли?! Не стига, че сгафили, пък и не знаят кога да замълчат.

  • Like 7
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората за втори път си поръчаха Коце с Един грам срам при Дамян. 

Дамян продължава днес до по-късно. Има много желаещи за поздрави, но нещо тези дни ми идва слабо. Не можа да счупи телевизора и днес. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Павел защо толкова негативен. Постояно подхвърля нещо за хейт коментарите и закачки за бой, а като го питаха как е впечатлил Преслава, тя някаква мега развълнувана "ей любов айде кажи", но той си мълчи. Няколко пъти пита, той не й отговори и си продължи. Много е зле този човек!

  • Like 4
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само като го видиш как изглежда и ти става ясно, че е пълен боклук, който като човек просто не струва. Типична мутра - колкото тъп, толкова и нагъл. Олицетворение на Бай Ганьо, не им давам много време с Преслава и със сигурност яде бой на почивки. 

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Kriminal каза:

Нали и Галя така придоби масова популярност😂😂😂

Коя е Галя? Говориш все едно ти е първа приятелка?!

Да не е пут*ата на Преслава? Не знаех, че сте чак толкова близки

Иначе си прав, че пу*ката на Преслава придови масова популярност след като всички колеги и мутри я е*аха и я захвърлиха.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Павел не я заслужава.

Нали знаеш, че господ гледа и събира? Щом са заедно значи са си паснали. Тя си пада да я бият, мачкат, а той да мачка и бие. Няма да коментирам характера на Преса... всички знаем каква е.

Добре че си намери и мъж да създаде семейство, щото знаехме колко време щеше да си вее пу*ката на лево и десно и да ламти за награди

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гнусотия
Представете си че преди да започне да готви е срала в кенефа и си е пипала задника, сега си представете какво може да е попаднало под тези нокти и как попада в храната...

DC0D2FAB-17D6-488C-AB36-0D48B25B43C2.jpeg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...