Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Gerganafen каза:

За какво й е на певица офис? За специални промо услуги?:scratch::fuck:

Е като е певица, не значи, че работи само на сцена. ОСвен това тя има и бутик за дрехи, които сама моделира, нормалное е да има офис. Защо да няма? Преди да се изкаже някой неподготвен, е добре да помисли първо. А не да бърза да се изкаже с цел да получи пръв 2 смеещи се реакции повече.

Освен това, да не мислиш, че е единствената певица, която има офис. Те (някои от тях) имат екипи от хора, които се грижат за кариерите им. Къде мислиш, че се събират на оперативки и обсъждат "бъдещите си творчески планове" примерно с личен ПР, фотографи, спонсори, режисьори... Малко е несериозно за тези, които работят качествено да нямат такива стратегии и да си движат кариерата от хола по телефона.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, dan!el каза:

Е като е певица, не значи, че работи само на сцена. ОСвен това тя има и бутик за дрехи, които сама моделира, нормалное е да има офис. Защо да няма? Преди да се изкаже някой неподготвен, е добре да помисли първо. А не да бърза да се изкаже с цел да получи пръв 2 смеещи се реакции повече.

Освен това, да не мислиш, че е единствената певица, която има офис. Те (някои от тях) имат екипи от хора, които се грижат за кариерите им. Къде мислиш, че се събират на оперативки и обсъждат "бъдещите си творчески планове" примерно с личен ПР, фотографи, спонсори, режисьори... Малко е несериозно за тези, които работят качествено да нямат такива стратегии и да си движат кариерата от хола по телефона.

Оффф, добре бе, дървен философе, човек да не се помайтапи нещо. Каква лекция ми изнесе за 2 изречения бъзик към Зайка.:1000(10): Имаш чувство за хумор точно колкото и тя - абсолютно зеро.

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Оффф, добре бе, дървен философе, човек да не се помайтапи нещо. Каква лекция ми изнесе за 2 изречения бъзик към Зайка.:1000(10): Имаш чувство за хумор точно колкото и тя - абсолютно зеро.

Ще взема и теб да те игнорирам да не те чета, че ме натоварваш излишно. 

  • Haha 7
  • Love 1
  • Sad 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песни, които харесва Емрах: с Теди Александрова- Сърце мое, Деси Слава- След 1000 жени, Денис Теофиков- Катастрофа, с Емилия- По такива си падам, Фики- Бум, Анелия- Зоопарк, с Тони Стораро- На твое място, Кристали- Имам нещо да ти кажа, Илиян- С тебе ми е най-най-сладко, Цветелина Янева- Болка моя, Фики- Джале, Джале, Емануела- Направи така, Галена- Паника. Следва още.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Песни, които харесва Емрах: Илиян- С тебе ми е най-най-сладко

🤢

Една от най-противните песни евър!

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам,че всички сте много изнервени от тази карантина. Нямате ли си някое гадже,с което да се карате? Ако нямате релаксирайте под звуците на този big kurva  хит.

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Beat. каза:

ЧРД на Десита... Не знаех, че са в един месец заедно с Лидия. 

 

 

Да е жива и здрава! Дали се гордее, че е в един месец с принцесата на Алфа Мюзик?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Песните на...Константин по Фен Тв:

14:03- Кома
14:07- Не си ти
14:12- 107 дни
14:: 15- Майната ти свети Валентин
14: 19- Един грам срам
14: 22- Любов ли е

Ти има ли нещо което да не следиш под конец и да не знаеш точно в колко часа се случва? Как живееш по този начин? 
Дори не се бъзикам, питам сериозно.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, retr0 каза:

Ти има ли нещо което да не следиш под конец и да не знаеш точно в колко часа се случва? Как живееш по този начин? 
Дори не се бъзикам, питам сериозно.

Ще те сложи в игнор листата. Внимавай 😅

  • Haha 7

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дамян каза преди малко в лайв чата във фейса, че лайвовете ги прави в бизнес сграда с офиси и че там никой няма, когато той прави партитата, защото хората, които работят там до 17:30 са си тръгнали. Също каза днес, че лайва е безплатен и само, ако някой иска може да му даде бакшиш, не било задължително. Само, ако искаш да ти се види поздрава на екрана, тогава е с пари, иначе си чете поздравите в коментарите безплатно. 

  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Дамян каза преди малко в лайв чата във фейса, че лайвовете ги прави в бизнес сграда с офиси и че там никой няма, когато той прави партитата, защото хората, които работят там до 17:30 са си тръгнали. Също каза днес, че лайва е безплатен и само, ако някой иска може да му даде бакшиш, не било задължително. Само, ако искаш да ти се види поздрава на екрана, тогава е с пари, иначе си чете поздравите в коментарите безплатно. 

Ти си страшен Трол, честно. 

На кого му пука за ДЖ Дамян? - На никого. 

  • Like 5
  • Haha 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , retr0 каза:

Ти има ли нещо което да не следиш под конец и да не знаеш точно в колко часа се случва? Как живееш по този начин? 
Дори не се бъзикам, питам сериозно.

Както пее Лили -"Живот ли е това аз питах се"

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DarkChild каза:

Абсолютен факт. Да не говорим, че остаряват като прясно мляко. Освен това нямат и никакъв вкус. 

Абсолютно безвкусни са. Срам ме е да показвам попфолк клипове на чужденци. 

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

Любими песни на Галена-Не сме безгрешни, Вана и Меди- Пароноя, В твоите очи, Трэгвай си, Пей сърце, Пантера, Хавана Тропикана,, Най- боли ме и другите са същите дето съм ги писала в 11:00 часа. 

Е, знаем, че обича вани. 

преди 7 часа , Gerganafen каза:

За какво й е на певица офис? За специални промо услуги?:scratch::fuck:

Щях да напиша, че продава дрехи уж, ама спокойно може да си бачка от телефона, опната на дивана. 

преди 5 часа , Gerganafen каза:

Това е благодарение на темата "Любими песни, които харесваме". @asylum - Млад меринджей на 2020, Хабиби - Певица на годината!

Тук голяма заслуга има ЛелятиАн!

преди 5 часа , dan!el каза:

Е като е певица, не значи, че работи само на сцена. ОСвен това тя има и бутик за дрехи, които сама моделира, нормалное е да има офис. Защо да няма? Преди да се изкаже някой неподготвен, е добре да помисли първо. А не да бърза да се изкаже с цел да получи пръв 2 смеещи се реакции повече.

Освен това, да не мислиш, че е единствената певица, която има офис. Те (някои от тях) имат екипи от хора, които се грижат за кариерите им. Къде мислиш, че се събират на оперативки и обсъждат "бъдещите си творчески планове" примерно с личен ПР, фотографи, спонсори, режисьори... Малко е несериозно за тези, които работят качествено да нямат такива стратегии и да си движат кариерата от хола по телефона.

Ти ги изкара бизнесменки. Повечето според мен живеят в гарсониери. 

преди 4 часа , Willy каза:

Обаче любимите песни на Галена, които тя харесва са били същите и след 20:00. Няма нови.

Така се набиват в съзнанието. Усвоила е методите на Пайнера за промиване на мозъци. 

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Днес в рубриката „С песните на...“ сме с песните на КОНСТАНТИН от 14:00 часа по Фен Тв ;)❤️😎🎶🎶🎶🤩🥳

62527401_2374465076174164_4680915754458021888_n.jpg

Нямаше ли такава рубрика преди няколко дни? 

преди 3 часа , Beat. каза:

ЧРД на Десита... Не знаех, че са в един месец заедно с Лидия. 

 

 

И Малката беше тия дни. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum Рубриката Песните на.... е всяка седмица - премиера - петък, 11.00 ч.
повторения: понеделник - 14.00 ч, вторник - 10.00 ч, сряда - 01.00 ч.

Така, че утре от 10:00 часа и в сряда от 1:00 сутринта пак ще има 30 минути с песните на Коце. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

По-добре с двама-трима да си пиша тука, отколкото с 50 човека, а пък да не стават за нищо. 

Полека с приказките, че да не те обадя на модераторите и да пишеш само на Notepad!

 

  • Like 2
  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

Станала е Голямата?

Тц, тая е като София - расте, но не старее. Ражда, рождени дни празнува, и пак се представя като "Малката". :D 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...