Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 39 минути, SG каза:

След повече от година най-накрая загря, че е време за нещо самостоятелно. Жалко, че през това време й заминаха шансовете, а толкова я гласях за лидерка. Дано Лиди да не се изложи така и да не реши да си рекламира гаджето вместо себе си.

Все пак очаквам песента.

#lidia 8.0М:waltz:

 

Тая Па дрисла ЛИДА, тъпа и нахална. Барабар с оная швестерка са си лика прилика.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Много ме радва как танцува 5 секунди, спира да си почине и пак започне да прави някакви движения❤️ Жестока!

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, WindWalkerMonk каза:

Тая Па дрисла ЛИДА, тъпа и нахална. Барабар с оная швестерка са си лика прилика.

Нахалството- точно каквото й трябва на една лидерка (пример- Преслава :D ).

Изумих се обаче, че Диона има 8.1М гледания. 😮

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Андрю е паднала в очите на Джен.😥

Няма полза от нея по скоро. Нали й е важно да се мазни на Пайнера, че цялото потекло ще ги изрита. Те са цял катун там все пак.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Фокси, Камелия няма ли да обявява вече коя ще е новата лидерка, за да се ориентираме? :girl_cry2:

Достатъчен е само един лайк на този профил: https://instagram.com/lidia_alpha?igshid=1p11u4de2bsvt :D

Има данни момата, но засега само за пред фотографите. Като я видим как е пред камерата на операторите и на сцената пред сериозна публика тогава ще можем да кажем. Но идва сериозна нова вълна, а статуквото и неговата хейт-маса видно преминават от раздразнително, към агресивно агрегатно състояние. Примерът от този следобед тук в Рамания е показателен.

Но да оставим това дребнотемие, защото за друго се появих снощи тук със снимка от инстаграма на Камелия. Не съм ви следял в последните месеци и пуснах снимката общо взето за да проверя някой разбра ли що Емилия се разделяше с Башур миналия месец, а оная вечер така сценично гримирана се появи с него в компанията на последната инстанция в чалгата и нейният съпруг....  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да не е от Ганев че жестоко ще флопнат всички които правят еднакви песни от него и през 2020. Наблюдавам омръзване и отдръпване от стилът му.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички си мислят, че искам успешна кариера и деца, а истината е, че мечтая за чалга песен на Андреа свързана с килограмите й, без разтегляне в клипа. Моля те, Анди, ако ни четеш! Ако не го направиш, поне ме цитирай и ме прокълни ❤️🦠

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, foxy_vd каза:

Има данни момата, но засега само за пред фотографите. Като я видим как е пред камерата на операторите и на сцената пред сериозна публика тогава ще можем да кажем. Но идва сериозна нова вълна, а статуквото и неговата хейт-маса видно преминават от раздразнително, към агресивно агрегатно състояние. Примерът от този следобед тук в Рамания е показателен.

Но да оставим това дребнотемие, защото за друго се появих снощи тук със снимка от инстаграма на Камелия. Не съм ви следял в последните месеци и пуснах снимката общо взето за да проверя някой разбра ли що Емилия се разделяше с Башур миналия месец, а оная вечер така сценично гримирана се появи с него в компанията на последната инстанция в чалгата и нейният съпруг....  

В съвременния вид на концертната дейност това може и да мине за сериозна публика: :D

За Емилия и Камелия съм от недоразбралите, бъзиците с Мемемилия ме разсеяха. :D Поясни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

В съвременния вид на концертната дейност това може и да мине за сериозна публика: :D

За Емилия и Камелия съм от недоразбралите, бъзиците с Мемемилия ме разсеяха. :D Поясни.

Четох назад доста страници и никъде нищо за това как така Башур и Емилия уж се разделиха, а вчера цъфнаха с Цветко и Камелия на банкет демонстрирайки, че всичко е точно. Ама никъде не прочетох какъв е бил проблема. И както винаги, причината рано или късно става ясна. Емилия е била на РД на Коко Динев. :1000(10):

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Съпруг ли ѝ е? И защо се облича като Филип Киркоров от преди 20 години?

Да, от януари 2016. Проверил съм лично в БДС...

Сигурно е модерно да са в тези камуфлажи и 100% ги е избирала Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Лица разни, задници все едни.

Без да се заяждам, не знам кога си регнат, но за всичките 4 години които съм тук не съм прочел един позитивен коментар от теб. Защо така?😃

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Без да се заяждам, не знам кога си регнат, но за всичките 4 години които съм тук не съм прочел един позитивен коментар от теб. Защо така?😃

 

Регнат е от миналия век, но и аз не съм му видял позитивен коментар. :D

Но пък може това да му е чара. Все пак ника му е доста показателен.... :laughing:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, PHILIPP PLEIN каза:

89537634_1049159148792186_8652508408622088192_n.jpg.983463c9ae1e541f4811110316cf7f17.jpg

преди 25 минути, Willy каза:

Снимаме ли се с отлепени мигли!?

Screenshot-20200310-194850-Facebook.jpg

Назад си с материала, сега така е модерно, всички искат да приличат на ТикТок сензацията – Роса:

3109aa89873f42b8bf8832886dda14d4_1578020

  • Haha 4
  • Wow 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...