Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Willy каза:

Кой имитираше Фики?

Кого, а не кой...

Кой имитираше Фики? значи, че някой е направил имитация на Фики.

Кого имитираше Фики? е правилното.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Преслава е родена с огромен късмет, вече не го базирам само на чар или харизма. Ако търкаше билетчетаа и Божков, и Пеевски отдавна щяха да са фалирали. Какъв е шансът сензацията на кастингите да изпее точно нейна песен от по-малко известните, че и да стане толкова вайръл (номер 1 в Трендинг, за Бога!!!), без Пресунка да си помръдне пръста? Е как няма да се скарат с Галена, като са диаметрално противоположни - Галче постоянно търси нови идеи, експериментира, налива си всяка стотинка в кариерата, а Преслава прави хитове, докато си лежи на дивана... тъпо ми е за Галя, честно. Трудът трябва да се оценява.

Да иде на къра да работи, по-голяма полза би имало от прословутия ѝ труд. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , THE IIconic каза:

@planetcho

Кво прайш в капките? Баба Гло я няма там!

1. Тя ако беше там - аз нямаше да съм към днешна дата
2. Мисля че се видя с кой бях там и заради кого ;)

  • Wow 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Кого, а не кой...

Кой имитираше Фики? значи, че някой е направил имитация на Фики.

Кого имитираше Фики? е правилното.

 

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

Меди може да е актуален в момента, но са искали Коце само. Приказвайте тука, че заради Меди Коце има хит. Просто Коце винаги е търсен, харесван и обичан. 

Меди ще намаже изява при Цитиридис благодарение на Коце. 

Коцьо трябва да е благодарен на Меди, че видя хит заради него. С амортизирания си гласец и застаряваща визия не допринася особено за проекта. Даже в мейкинг видеото Меди е главно действащо лице и дори запява песента лайв - защо Кокаин не я запя? Твоят явно вече трябва се присламчва или към по-актуални, или към Оцко за да му се получи.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Коцьо трябва да е благодарен на Меди, че видя хит заради него. С амортизирания си гласец и застаряваща визия не допринася особено за проекта. Даже в мейкинг видеото Меди е главно действащо лице и дори запява песента лайв - защо Кокаин не я запя? Твоят явно вече трябва се присламчва или към по-актуални, или към Оцко за да му се получи.

Коце каза,  че без Меди е нямало да ходи при Цитиридис.  Меди не е бил поканен.  И след като са щели да изгубят Коце като гост са нямали друг избор да се съгласят и за Меди,  пък ти си пиши каквото искаш.  Утре Меди ще е при Цитиридис благодарение на Коце.  На който кажа за Меди никой не го знае,  а Коце го знаят дори и тези,  които не слушат попфолк.  

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Коце каза,  че без Меди е нямало да ходи при Цитиридис.  Меди не е бил поканен.  И след като са щели да изгубят Коце като гост са нямали друг избор да се съгласят и за Меди,  пък ти си пиши каквото искаш.  Утре Меди ще е при Цитиридис благодарение на Коце.  На който кажа за Меди никой не го знае,  а Коце го знаят дори и тези,  които не слушат попфолк.  

Коцьо щеше да чака да го поканят, ако не беш тоз Меди, ма айде карай. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Коцьо щеше да чака да го поканят, ако не беш тоз Меди, ма айде карай. 

Тука като не признавате Коце и че много активно работи след Пайнер,  аз какво да направя.  Само,  че когато Меди има хитове и кариера като Коце и 20 години пълни клубовете,  тогава приказвай.  За момента Меди е харесван-има хубави песни,  но толкова.  Има още доста да гради име и да стигне нивото на Коце.  

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , planetcho каза:

1. Тя ако беше там - аз нямаше да съм към днешна дата
2. Мисля че се видя с кой бях там и заради кого ;)

Аааа ясно, а с Албена Вулева в какви отношения си? Скоро не съм ви засичал из ФБ?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Lelqtian каза:

Дори възпява нашта Клеопатра :D Истинска фараонка! Искаме ли дует? 

O! Ma тя е много готинка, искаме как да не искаме, въпроса е с коя ? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , planetcho каза:

1. Тя ако беше там - аз нямаше да съм към днешна дата
2. Мисля че се видя с кой бях там и заради кого ;)

Ти по Фики беше луда сега нали ? Ах ти старо лисицоооооо, искаш резанич да те млати у кревати. Няма лошо де, подкрепяй си го. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Ти по Фики беше луда сега нали ? Ах ти старо лисицоооооо, искаш резанич да те млати у кревати. Няма лошо де, подкрепяй си го. 

Не! Беше там заради ЛунА

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, WindWalkerMonk каза:

Ти по Фики беше луда сега нали ? Ах ти старо лисицоооооо, искаш резанич да те млати у кревати. Няма лошо де, подкрепяй си го. 

Фики ми е приятел още откакто беше ученик...Познавам се и с цялото му семейство - нормално е да го подкрепям ;)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, planetcho каза:

Фики ми е приятел още откакто беше ученик...Познавам се и с цялото му семейство - нормално е да го подкрепям ;)

Че той беше ученик и когато кариерата му беше на година, така че си признай как си му правил серенади под балкона и си се молил да те забележи, няма нищо лошо в това, България е пълна с образи като теб. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...