Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Kriminal каза:

Не знам въобще как е допуснала да направи такъв клип? В Мис Калифорния, Витамин и донякъде Амор Пелигросо я направиха на много висока и слаба (с изкривени стени, да, но си беше по-приятна за гледане). В Соледад е ужасна:(

Screenshot-20200209-181907-You-Tube.jpg

В Витамин също са оставили бизонски кадър

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Beat. каза:

Всичко там е ужасно.

Изрязах кадрите с Андреа и Моника и си направих фен клипче и го гледах само оттам, танцьорите въобще не пасват на клипа нито на песента

  • Like 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Screenshot-20200209-181907-You-Tube.jpg

В Витамин също са оставили бизонски кадър

Е хубава си е тук, даже много, в Соледад е с кръгла глава и от румънската й къща дадоха сърце на коментар в който някой казва че е дебела

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Е хубава си е тук, даже много, в Соледад е с кръгла глава и от румънската й къща дадоха сърце на коментар в който някой казва че е дебела

Те и от Планета дадоха сърце на коментар в който някой беше написал "Харесай ако си тук заради Емануела" под Все едно ми е на Счети feat Ема.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа, ако ни четеш, защо не си разтегли последния клип? Не мязаш на 4,7-метрова в него!

  • Like 1
  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този мейкинг е толкова мършава и висока че дори не се вижда, ако Галена е хамелеонът на попфолка, Андри е кибритът на попфолка! И не, не казвам че кариерата й е изгоряла бързо!

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Емилия получават последни модели Айфони,а ние феновете на Джени получаваме календари. Да не съм чул после да ме наричате материалист!!

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Kriminal каза:

 И не, не казвам че кариерата й е изгоряла бързо!

Не казваш ти, но ето тези вече се аргументират.... :1000(19):

Топ 5 на ПРОВАЛЕНИТЕ чалга певици: Татяна, Андреа и...

(Кои са другите и на какво се дължи краха им)  

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия, ако четеш аз се бъзиках като казвах, че си безлична и че “Тръгвай си” е хит заради Денис. Виж ми и другите коментари, аз съм си шегаджия, рядко съм сериозен. Напротив даже, мисля че си страхотна и успяла жена с хитове до скъсване! 
На инстаграм ли да ти кажа офис на Еконт или да пиша на ПР-а ти? 
Целувки, мила! Целувки! 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, foxy_vd каза:

Андреа никога няма да бъде в тая графа. Тя е прекалено хитра и тая липса на продукция не й позволява да е приемана за залязла. Просто изглежда, че се развива в друга посока...което е и самата истина. Тя ако поиска, ще врътне по един дует с Азис, Тони, Алисия или Константин, които не са в Пайнер - и отново е в класациите. Жената просто не желае нищо от поп фолка. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, foxy_vd каза:

received-221453215657351.jpg

АЛО?! АЛО!

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Denis каза:

Андреа никога няма да бъде в тая графа. Тя е прекалено хитра и тая липса на продукция не й позволява да е приемана за залязла. Просто изглежда, че се развива в друга посока...което е и самата истина. Тя ако поиска, ще врътне по един дует с Азис, Тони, Алисия или Константин, които не са в Пайнер - и отново е в класациите. Жената просто не желае нищо от поп фолка. 

Крум: Am I joke to you? 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, foxy_vd каза:

Лъжа!!! Поръчкова статия! Измислици!!! 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, retr0 каза:

Емилия, ако четеш аз се бъзиках като казвах, че си безлична и че “Тръгвай си” е хит заради Денис. Виж ми и другите коментари, аз съм си шегаджия, рядко съм сериозен. Напротив даже, мисля че си страхотна и успяла жена с хитове до скъсване! 
На инстаграм ли да ти кажа офис на Еконт или да пиша на ПР-а ти? 
Целувки, мила! Целувки! 

Ама много си скромен, бе, даже не държиш на личен контакт с нея, щадиш й времето и предлагаш поща!

Еми, с теб сме една зодия, а рожденият ми ден е само ден след твоя - слочаенос? Не мисла! Нека празнуваме заедно тази година. Аз ще ти подаря себе си. Не че съм материален човек, но ако ми подариш айфон, ще мога да те коментирам по-усилено в Рамания! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...