Jump to content



Ариа и Алисия - Кой


Препоръчани коментари

Много, много силно! Изпяване, текст,  мелодия - без забележки. Рядко излизат песни дето ме кефят от - до, тази е една от тях. Алисия  няма кой да я мине! Всяка песен с нейно участие звучи като тотален хит . А на Ариа това е първата песен която слушам наистина, но ми стана симпатична, дано се развие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пишете глупости тука някои.. Колкото и да не я харесвам като човек Ариа, Класа е хит- всички я пеят уверих се на участието на Коце. Ариа напредва много бързо и прави хубави песни, което ме изненадва всеки път напоследък. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не го очаквах.Дори не си я бях пускала тази песен,макар и да харесвам Алисия.По скоро Ариа ме отказа да го направя.Реших да я чуя и останах много изненадана.Страхотно е парчето,евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се сетя, че следващия и дует е с Agathangelos в Hit Mix...тая окупира 3 телевизии, и сега се върти дуета и с Лорена, дуетите и Пайнерски по Планета и нейните си по Фен и дори Балканика...коя друга я дават по 4 телевизии?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много яка, ама точно тия двете да пеят тоя текст за жени, които си изкарват парите сами... Мария Цветкова сигурно за целия си живот не е изкарала и една стотинка сама, а Ася Дойчева проби благодарение на мутри-тъпкачи и Божинов... повръщам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...