Jump to content

2007 в поп- фолка


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Kitty каза:

Извинявай, но да ти припомня, че през 2007 никой нормален и истински фен на поп- фолка не искаше да слуша лековатите и тъпи "хитчета" на Андреа, хората искаха сериозна, стойностна и качествена музика, не някаква си простакеса, решила да "пробива" с музика и по начин неактулен от 7 години насам.

Просто татенцето и наля пари във фирмата по време на кризата, а и Люси,  дето взе да го хваща кризата на средната възраст, си изгуби ума по това недоразумение. Та, за благодарност, взеха да я въртят много по "Планета", да я налагат като хитачка и така нататък. От това изгубиха много стойностни имена в поп-фолка, някои напуснаха, като Вероника, защото шефът им им наложи да правят комерс.

Откакто напусна "Пайнер", Андрейката пак е никоя.

никой никога не я е взимал насериозно. Веднъж писаха как на едно нейно участие е лазила по земята и е пяла с обърнат микрофон.

Скъпите клипове и евтините визии и поведение не ти гарантират място в музикалната история, каквото имат Деси Слава, Анелия, Глория, Ивана, Райна, Емилия.............

Всички се смеят и подиграват на комплексите на Андреа и фотошопите и, на поведението и и външният и вид. Единствените и фенове са  момчетата пубери, за които тя е идол и присъства в мокрите им сънища, както и разни мъже с криза на средната възраст.

Не познавам и един образован, възпитан и стойностен човек, който да харесва това нещо.

Отново едно и също, нищо ново под слънцето. Едни и същи писания по всички форуми. Съжалявам те, съжалявам че съществуват такива недоразумения на природата като теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Kitty каза:

Извинявай, но да ти припомня, че през 2007 никой нормален и истински фен на поп- фолка не искаше да слуша лековатите и тъпи "хитчета" на Андреа, хората искаха сериозна, стойностна и качествена музика, не някаква си простакеса, решила да "пробива" с музика и по начин неактулен от 7 години насам.

Просто татенцето и наля пари във фирмата по време на кризата, а и Люси,  дето взе да го хваща кризата на средната възраст, си изгуби ума по това недоразумение. Та, за благодарност, взеха да я въртят много по "Планета", да я налагат като хитачка и така нататък. От това изгубиха много стойностни имена в поп-фолка, някои напуснаха, като Вероника, защото шефът им им наложи да правят комерс.

Откакто напусна "Пайнер", Андрейката пак е никоя.

никой никога не я е взимал насериозно. Веднъж писаха как на едно нейно участие е лазила по земята и е пяла с обърнат микрофон.

Скъпите клипове и евтините визии и поведение не ти гарантират място в музикалната история, каквото имат Деси Слава, Анелия, Глория, Ивана, Райна, Емилия.............

Всички се смеят и подиграват на комплексите на Андреа и фотошопите и, на поведението и и външният и вид. Единствените и фенове са  момчетата пубери, за които тя е идол и присъства в мокрите им сънища, както и разни мъже с криза на средната възраст.

Не познавам и един образован, възпитан и стойностен човек, който да харесва това нещо.

Ами ето ме,бе,мила,запознай се. Отделно има 2 момчета във форума,които също са фенове на Андреа,а са далеч по-умни от теб. Единият даже е писател и учи в чужбина нещо,което ти никога няма да постигнеш.

Виждам ви колко сте били нормални,за да може песни като "Чупката" да стават хитове. Добре че беше Андреа да ви модернизира чалгата.

Андреа за разлика от Вероника предлагаше авторска музика,така че и по този параграф Андра води.

Половината,които си изброила си стоят в Пайнер,а пак са никои,така че..stfu. Особено Райна и Глора са отнесли толкова подигравки заради характера си,че Андреа никога няма да ги догони.

Подиграват й се ограничени и комплексирани хора като теб. Повечето хора смятат,че е предлагала много висока продукция за чалгата и постоянно я питат за нови песни понеже им липсва.

Хайде сега изчезвай и отивай да мислиш как да празнуваш Коледа понеже имаш 1 месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Писател" като Папиту Ханс ли? Мерси съм на такива писатели. Такива са ми много под литературното ниво, аз чета сериозни и качествени автори като Виктор Юго, Оньоре дьо Балзак,  Хектор Мало, Чарлз Дикенс, Луиза Мей Олкът, Луси Монтгомъри, Хариет Бичер Стоу, Агата Кристи и много други, дето подобни съвременни "писатели" никога няма да ги стигнат по слава.

А пък самата аз пиша поезия, когато имам вдъхновение.

Андрейка нищо не е модернизирала, много се залъгваш.

Нямам против кавърите, но Вероника има и авторски песни, като "Бяла съм".

Твоята любимка даже народно не може да пее. Не знае и как правилно да държи микрофон, а проектите и са еднообразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kitty каза:

"Писател" като Папиту Ханс ли? Мерси съм на такива писатели. Такива са ми много под литературното ниво, аз чета сериозни и качествени автори като Виктор Юго, Оньоре дьо Балзак,  Хектор Мало, Чарлз Дикенс, Луиза Мей Олкът, Луси Монтгомъри, Хариет Бичер Стоу, Агата Кристи и много други, дето подобни съвременни "писатели" никога няма да ги стигнат по слава.

А пък самата аз пиша поезия, когато имам вдъхновение.

Андрейка нищо не е модернизирала, много се залъгваш.

Нямам против кавърите, но Вероника има и авторски песни, като "Бяла съм".

Твоята любимка даже народно не може да пее. Не знае и как правилно да държи микрофон, а проектите и са еднообразни.

Далеч повече от Папи Ханс,но дори да е на неговото ниво пак се развива,а ти стоиш у вас ревейки за изгубените си графики и плюейки Даниела,че ти е откраднала мъжа.

О,мила,точно Андреа промени чалгата по това няма две мнения.

Много интересно как така нямаш против кавърите,а подкрепяш "пеещи" певици. Какви певици са щом крадат чужди песни представяйки ги за свои? Всъщност какво ли се изненадвам цялата ти работа е такава..плюеш САЩ,а празнуваш Хелоуин и смяташ Колата за "най-доброто им постижение".

Какво от това,че не може да пее народно? Много народни певеци пък не могат да пеят чалга,това какво общо има? Силата на Андреа е в чалгата и попа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Kitty каза:

Извинявай, но да ти припомня, че през 2007 никой нормален и истински фен на поп- фолка не искаше да слуша лековатите и тъпи "хитчета" на Андреа, хората искаха сериозна, стойностна и качествена музика, не някаква си простакеса, решила да "пробива" с музика и по начин неактулен от 7 години насам.

Просто татенцето и наля пари във фирмата по време на кризата, а и Люси,  дето взе да го хваща кризата на средната възраст, си изгуби ума по това недоразумение. Та, за благодарност, взеха да я въртят много по "Планета", да я налагат като хитачка и така нататък. От това изгубиха много стойностни имена в поп-фолка, някои напуснаха, като Вероника, защото шефът им им наложи да правят комерс.

Откакто напусна "Пайнер", Андрейката пак е никоя.

никой никога не я е взимал насериозно. Веднъж писаха как на едно нейно участие е лазила по земята и е пяла с обърнат микрофон.

Скъпите клипове и евтините визии и поведение не ти гарантират място в музикалната история, каквото имат Деси Слава, Анелия, Глория, Ивана, Райна, Емилия.............

Всички се смеят и подиграват на комплексите на Андреа и фотошопите и, на поведението и и външният и вид. Единствените и фенове са  момчетата пубери, за които тя е идол и присъства в мокрите им сънища, както и разни мъже с криза на средната възраст.

Не познавам и един образован, възпитан и стойностен човек, който да харесва това нещо.

Чакай малко Кити. Андреа може да е най усмиваната певица в чалгата. Но проби с авторска музика. 

Тоест тя налагаше песни, които не са се утвърдили. Глория, Ивана, Анелия, Деси Слава в първите си албуми обраха хит що има за да пробият.

Понеже си споменала Глория, а и тя се води за кралицата майка да кажа, че аз между нея и Андреа намирам бая прилики. И двете почват текстове и песни, а после се правят на ощипана госпожица.

Андреа не е била толкова харесвана колкото р била Глория или Анелия, но когато започна да е в група А, дърпаше Кубрат нагоре. Глория и Анелия, че особено пък Емилия се издигаха и клатеха с мутри. Та децата на Ана и Ема са от мутряга.

За финал ще ти кажа, че Анелия още я разнасят с кражбата на обичай ме, но не чух да го споменаваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа е всичко друго, но обвинения в евтина продукция е нелепо да има. Тя дигна супер много нивото малко след 2007.

Галена,Янева,Мара и сие тръгнаха да работят по нейния модел. Не случайно Пайнера тогава каза, че най добрата певица би била с амбицията на Андреа и таланта на Преслава. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква кражба? Направила е нещо много по - добро от оригинала, а точно "Обичай ме" ми е нейната най - любима песен.

Щото пък във великата Америка не правят кавъри, а?

С тяхното отвратително отношение към нас си заслужават кражбите на песни и видеоклипове. На Риана и Бионсе клиповете са трагични, но нашите версии са страхотни. И как иначе, след като всичко живо в САЩ се носи в тъмни убити цветове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kitty каза:

Каква кражба? Направила е нещо много по - добро от оригинала, а точно "Обичай ме" ми е нейната най - любима песен.

Щото пък във великата Америка не правят кавъри, а?

С тяхното отвратително отношение към нас си заслужават кражбите на песни и видеоклипове. На Риана и Бионсе клиповете са трагични, но нашите версии са страхотни. И как иначе, след като всичко живо в САЩ се носи в тъмни убити цветове?

Сега осъзнавам,че правилно са ти казали,че си за атомна бомба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Андреа е всичко друго, но обвинения в евтина продукция е нелепо да има. Тя дигна супер много нивото малко след 2007.

Галена,Янева,Мара и сие тръгнаха да работят по нейния модел. Не случайно Пайнера тогава каза, че най добрата певица би била с амбицията на Андреа и таланта на Преслава. 

Извинявай, но е нелепо да казваш, че песньовки като "Не съм такава" и тъпанарските простотии с Кости са много повече от "Лъжа е" и "Завинаги".

Вие кво музикално образование имате? Дори орган не знаете какво е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Сега осъзнавам,че правилно са ти казали,че си за атомна бомба.

Знаеш ли какво е атомна бомба, бе? Аз знам. Интересувм се и от ядрени оръжия между другото, четох "Проектът Манхатън" още в 10 клас,  а когато стана варията във Фукушима, запазих присъствие на духа и не изпаднах в тъпа паника.

Добре, че го нямам тъпия канал HBO, тоя "Чернобил" е пълна трагедия и фалш. От това, което съм чела в нета.

А колко от вас, дребсита, знаят, за обеднения уран, хвърлен над Сърбия, заради който има бум на рака у нас? Не е от "Чернобил" , а от обеднения натовски уран в Сърбия.

Е, вие сте лапали бибероните тогава, а аз бях тъкмо навършила 15, когато избухна войната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kitty каза:

Извинявай, но е нелепо да казваш, че песньовки като "Не съм такава" и тъпанарските простотии с Кости са много повече от "Лъжа е" и "Завинаги".

Вие кво музикално образование имате? Дори орган не знаете какво е.

Затваряй си мръсната уста, щото много знаеш какво е музикален инструмент. Първо ти нямаш никакво музикално образование (нито си учила в музикално училище, нито в Консерваторията). Аз може и да нямам много приятели, нито да съм пълна отличничка, но поне съм възпитана на ценности и култура. Когато дадена песен ми харесва я слушам с голям кеф, а като някоя не ми хареса, не я слушам изобщо. Тъй че, млъкни и си седни на място.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Kitty, аз не харесвам Андреа. Но приеми, че хората имат право на мнение и на вкус. Както ти и аз имаме право да харесваме Теди Александрова и Райна, така и някой друг има право да харесва Азис, Глория, Преслава, Уродислва, Елза Парини и т.н.

Това е все едно да се регистрирам във форума за световна музика и да питам, как може да харесвате Мадона, Бритни Спиърс или Джъстин Бийбър след като те нямат талант, а са шоумени ? 

@ Миличко, знам какво е орган, мъжки полов орган. Много го обичам в мен, дето се вика, искам го, стискам го. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, z_o_ каза:

Затваряй си мръсната уста, щото много знаеш какво е музикален инструмент. Първо ти нямаш никакво музикално образование (нито си учила в музикално училище, нито в Консерваторията). Аз може и да нямам много приятели, нито да съм пълна отличничка, но поне съм възпитана на ценности и култура. Когато дадена песен ми харесва я слушам с голям кеф, а като някоя не ми хареса, не я слушам изобщо. Тъй че, млъкни и си седни на място.

 

Знам какво са музикални инструменти, свирила съм на доста, е, детски, вярно, но от малка обичам музиката. Имах детски акордеон, барабан, китара, ксилофон, в детскта грдина съм свирила на маракаси, а голямата ми мечта беше да се науча да свиря на пиано, имах цели две детски пиана, а по - късно получих и йоника, чак от Унгария, това в началото на 90 - те.:D Мечтаех си също и за цигулка, но последното не ме огря. Имах и истинска малка хармоника.

Може да не знам нотите и да пея фалшиво, но страшно много обичам музиката от малка, знам страшно много  български детски и възрожденски песни, като изключим трудният солфеж, иначе четях учебниците по музика и съм научила доста неща от там, а по - късно и от списание "Нов фолк". От него научих какво е кавър, как се създава една песен, как се снима видеоклип, колко са важни правилното дишане, акустиката и добрите микрофони, доброто озвучаване............

Знам как правилно да се държи микрофон, как да се държиш на сцена, как се прави стойностна музика.

Обожавам песните с пиано и цигулка, харесвам страшно много песните "Ден без теб", "Не се обръщай", "Целувай ме", "Остани", "Не съм ангел"..............

Да, не съм фен на класическата музика, но това не значи, че нямам добър музикален вкус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Kitty каза:

Знаеш ли какво е атомна бомба, бе? Аз знам. Интересувм се и от ядрени оръжия между другото, четох "Проектът Манхатън" още в 10 клас,  а когато стана варията във Фукушима, запазих присъствие на духа и не изпаднах в тъпа паника.

Добре, че го нямам тъпия канал HBO, тоя "Чернобил" е пълна трагедия и фалш. От това, което съм чела в нета.

А колко от вас, дребсита, знаят, за обеднения уран, хвърлен над Сърбия, заради който има бум на рака у нас? Не е от "Чернобил" , а от обеднения натовски уран в Сърбия.

Е, вие сте лапали бибероните тогава, а аз бях тъкмо навършила 15, когато избухна войната.

Защо ми говориш на "бе"? Нали си много образована..всъщност и знанията ти видяхме едвам мина тестове от 4 клас по История като ти бяха дали..

Много знаеш ти аз какво и кога съм лапал..и именно защото знам какво е атомна бомба ти казвам,че си точно за такова. Да се свърши най-сетне мъката ти,но каквато си злобна сигурно ще се превърнеш в полтъргайст и пак ще тормозиш хората.

Между другото @z_o_ не се впрегяй на този трол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Kitty каза:

"Писател" като Папиту Ханс ли? Мерси съм на такива писатели. Такива са ми много под литературното ниво, аз чета сериозни и качествени автори като Виктор Юго, Оньоре дьо Балзак,  Хектор Мало, Чарлз Дикенс, Луиза Мей Олкът, Луси Монтгомъри, Хариет Бичер Стоу, Агата Кристи и много други, дето подобни съвременни "писатели" никога няма да ги стигнат по слава.

А пък самата аз пиша поезия, когато имам вдъхновение.

Андрейка нищо не е модернизирала, много се залъгваш.

Нямам против кавърите, но Вероника има и авторски песни, като "Бяла съм".

Твоята любимка даже народно не може да пее. Не знае и как правилно да държи микрофон, а проектите и са еднообразни.

Много си сладка, драга, но Бяла съм сега е гръцки кавър, незаконен :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Kitty каза:

Извинявай, но е нелепо да казваш, че песньовки като "Не съм такава" и тъпанарските простотии с Кости са много повече от "Лъжа е" и "Завинаги".

Вие кво музикално образование имате? Дори орган не знаете какво е.

Не говоря за Не съм такава, а за проектите на Андра след 2007. И не съм правил сравнения с Лъжа е или Завинаги. Те са си класики в жанра. Но когато Андреа мачкаше с песните си с Кости, със сигурност песните и бяха по добри от на всичките и колежки. Тогава не случайно Фен дигнаха нивото, а Планета разчиташе на Андреа и Елена за хитове, докато във фен дори треторазряднички като Ивена, Пеоа, Джина и Виолета имаха по големи хитове. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Beat. каза:

Как от тема за чалгата и Андреа се стигна до полтъргайсти и атомни бомби? :roll1:

С любимото коте на форума всичко е възможно, включително Бяла съм сега да е авторска песен :D

Коте, не е от 2007ма, но пък със сигурност е авторска. #самоавторскитехитове

 


 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не помня нещата по години, но Андреа много вдигна летвата. И това с обърнатия микрофон как не зацепи: Галена пее в тоя момент, Андреа се лигави до нея и си обръща микрофона, за да не й се чува гласа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Запомнил съм 2007 с режисьорския дебют на Токича и новаторските клипове Уна пасион и Може би точно ти. Друго не ми е направило впечатление, останалите певачки пускали ли са продукция изобщо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Не помня нещата по години, но Андреа много вдигна летвата. И това с обърнатия микрофон как не зацепи: Галена пее в тоя момент, Андреа се лигави до нея и си обръща микрофона, за да не й се чува гласа. 

Още малко ша кажеш че специално е платила някой да я щракне с обърнатия микрофон, само и само някой да научи за съществуването и, нали, лоша реклама няма. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...