Jump to content


Меди ft.Dessita - Мама не дава


Препоръчани коментари

Такива тъпи текстчета - мама, тати, бати и жена ти сме ги слушали и през 2010, а и още по-рано.... Започват да дразнят. Тая пък с това "О, Боже мой". Ма, кво се молиш, разстройството да спре ли? То на това заприлича жанра с такива текстове! Писна ми!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пее много яко, наитина, Десита и тя яко се включва, но е много тъпо такива добри гласове да пеят такива глупости. Тотална безмислица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това което прави яки песните на Меди е изпълнението. Винаги вкарва някоя интересна фраза и тн. Напомня ми на първия албум на Андреа, когато и тя така имаше разпяващи песнички, които изпълняваше различно.

Последните му 3 песни ми харесват, но не са чак топ хитове. Стават за слушане.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И между другото снощи още я чух усилена от две независими едно от друго места в Студентски град, а след това и самият Меди мернах пак там. Да не би да е ходил да си я промотира? 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Stela каза:

Тъпичка ми идва, особено текста. Имам чувството, че слушам песен на Илиян. Голамо изчерпване има на текстовете.

Точно. Звучи като песен на Илиян - вокали, изпяване...

Включването на Деси е тъпо.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...