Jump to content



Чалгавизия 3 ДУЕТИ


Препоръчани коментари

  • Отговори 169
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Честито на "Бурята", макар да не е моята песен.

Предпочитах "Да те прежаля" или "Влез" след дисквалификацита на "Тръгвай си". Това наистина е гадно и според мен @Willy трябва да измисли нещо занапред да не отпадат тези песни - дали като в 1/2-финалите ще гласува някой друг, дали някакво ново правило... 

П.С. Благодарности и на тези, които гласуваха за моето предложение! :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О М Г  КРАЙ!

Не знам как съм допуснал подобна грешка...... Каквото и да кажа ще е малко. Не знам как ми е измъкнало гласуването на @PHILIPP PLEIN.

Жестока непрофесионална грешка от моя страна. Думи нямам!!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам го като идея вече да няма полуфинали, а един голям финал с максимум 25 участници. Какво мислите?

Друго нещо. За да няма дисквалифицирани на финал, ако някой не е гласувал неговият вот ще бъде сметнат за топ 10 към момента, съответно 12т. за първото място и 1т. за десетото място, така че да не промени резултата.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам за негласувалите вота да се състави от този на трима рандъм участници. Със същия рандомайзер можеш да ги генерираш тримата, събираш точките и това е вота на участника. Така ако не гласуват няколко човека, ще са им различни вотовете, а не повторение на топ 10. В Евровизия правят така, ако няма валиден вот за някоя страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах си едно от последните места и аз. Иначе честито на Мистър Грешен. И аз очаквах тя, Бурята в сърцето ми, Влез и Пия за тебе да са на първите места. За мен не е изненада резултата. Добре е, макар моите фаворити да са съвсем различни от Кой, която никога не ми е била особено на сърце. Все пак честито, заслужава си.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

Интересно е да има полуфинали. Ако е само с финал е супер предвидимо и не се различава с нищо по обикновена анкета.

На същото мнение съм.

П.С. Отново да благодаря на гласувалите за "Жива рана", тъй като явно предишният ми пост е изтрит. И честито на @Mr. Greshen! Заслужава песента, макар и да не беше точно най-големият ми фаворит, попадна в личния ми ТОП 5 :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...