Jump to content



Маскираният певец


Препоръчани коментари

Лъвът е някой от Сървайвър, защото подобно на пауна както тръгна песента "Bon apeti baby", за него тръгна "I am survivor".  Жена, родена на морето, комедиен образ. Трябва да се поразровя. 

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ANGEL каза:

Лъвът е някой от Сървайвър, защото подобно на пауна както тръгна песента "Bon apeti baby", за него тръгна "I am survivor".  Жена, родена на морето, комедиен образ. Трябва да се поразровя. 

 

Джина Стоева е била в Сървайвър, ама не е родена май на морето, пък и много чалгарки ще станат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Лъвът е Албена Михова. От морето, а това за Сървайвър мисля, че се има предвид, че е останала сирак като млада и както каза и във визитката, всичко сама си е постигнала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.09.2019 г. от 10:33, DevilWish каза:

Точно, че и Принцесата според мен е Алисия, а пък Розата - Вероника! Има такава възможност.... Отделно сега гледах една снимка на Преслава с Ивелина Колева и си мисля, дали Пилето не е тя, ама не знам.... Сложно, наистина и интересно предаване. Хареса ми!

Пилето е Дивна според мен. Помогнало й е друго пиле - Миро като нейн продуцент, а и заедно пяха в "Пей с мен". Отделно обичат едно и също нещо с Бионсе - Джей Зи, а Дивна имало куче с такова име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Beat. каза:

От тази вечер за сега 100% са:

Бухалът - Вальо Михов
Пчелата - Михаела Маринова
Коконата - Джулиана Гани

И пеперудата - Прея 110%

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Beat. каза:

От тази вечер за сега 100% са:

Бухалът - Вальо Михов
Пчелата - Михаела Маринова
Коконата - Джулиана Гани

И аз така мисля, а Пеперудата е Прея. За Джулиана мисля, че на всички ни беше ясно.
Шапката предполагам, че е Гъмов, а пък Звездата - Криско. Този огромния имам съмнения също, но не съм много сигурен дали е Юлиян, има шанс. По-скоро за тия, които казахте съм съгласен. С майка ми гледахме и тя до последно спори с мен, че Бухалът няма как да е Валентин Михов, а аз 100% й казах, по гласът и по начинът на говорене, изразяване и това, че обича луксът, начинът на обличане. Абе, той е, бе! :D  Мъдрост! :D  

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

И аз така мисля, а Пеперудата е Прея. За Джулиана мисля, че на всички ни беше ясно.
Шапката предполагам, че е Гъмов, а пък Звездата - Криско. Този огромния имам съмнения също, но не съм много сигурен дали е Юлиян, има шанс. По-скоро за тия, които казахте съм съгласен. С майка ми гледахме и тя до последно спори с мен, че Бухалът няма как да е Валентин Михов, а аз 100% й казах, по гласът и по начинът на говорене, изразяване и това, че обича луксът, начинът на обличане. Абе, той е, бе! :D  Мъдрост! :D  

Доста е интересно! Нямам търпение до другата седмица

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.09.2019 г. от 15:06, ANGEL каза:

Лъвът е някой от Сървайвър, защото подобно на пауна както тръгна песента "Bon apeti baby", за него тръгна "I am survivor".  Жена, родена на морето, комедиен образ. Трябва да се поразровя. 

 

Албена Михова!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, THE IIconic каза:

Доста е интересно! Нямам търпение до другата седмица

И аз също. По Нова този сезон има страшно интересни неща и Игрите на волята и това. Даже това ми допада много повече от "Като две капки вода"! Определено ще си го следим вкъщи, хареса ни много с мама, така бяхме и с капките, но това на мен повече ми допада. Много е интересно и непрекъснато обсъждате кой, кой е, че чак и до споровестигаме, ха ха ха :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз мисля, че Лъвът е Петя Буюклиева, макар че малко "слабо" ми звучи гласът, за да е тя. Със сигурност е 40+. Цялото й поведение и походка го показват. И аз мисля, че Алисия и Прея са мнооого ясни. Според мен, следващата седмица ще изхвърлят някой от ясните претенденти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , meleto каза:

Аз мисля, че Лъвът е Петя Буюклиева, макар че малко "слабо" ми звучи гласът, за да е тя. Със сигурност е 40+. Цялото й поведение и походка го показват. И аз мисля, че Алисия и Прея са мнооого ясни. Според мен, следващата седмица ще изхвърлят някой от ясните претенденти.

Майко да не чува! Лъвът е Албена Михова. Принцесата на финал

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз мразя принцесата, най - тъпата и вокално недоразвитата. 

Значи, без да съм гледал, Алисия! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.10.2019 г. от 9:42, WindWalkerMonk каза:

Аз мразя принцесата, най - тъпата и вокално недоразвитата. 

Алисия изненадва с доста добри вокални умения. Страшно добре изпя Самъртайм Саднес. Доста над Галена и Емануела е вокално. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Алисия изненадва с доста добри вокални умения. Страшно добре изпя Самъртайм Саднес. Доста над Галена и Емануела е вокално. 

Ема пя песни на английски в Брадъра и беше по-добре и на живо. Ася е на запис.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, asylum каза:

Ема пя песни на английски в Брадъра и беше по-добре и на живо. Ася е на запис.

Ако на тананикане и мънкане викаш пеене, то проблема е в критериите ти. 

В Маскирания са на живо. Не чуваш ли колко са фалшиви повечето. А и всеки бил на участие на Алисия, знае че пее и на живо и върху плейбека и не е никак лоша певица. Но сега в Маскирания и личи, че е минала на друг левел. 

Не сравнявай кифла с кроасан 🥐 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДОбре звучи Алисия. Беше нестабилна и имаше доста фалшиви моменти в изпълнението, но е добре, че поне може да пее :D 

Гласът й звучи толкова добре в английски песни,  а толкова муден в чалга орнаментиката...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...