Jump to content



Online: Малката - Гръм


Препоръчани коментари

Тази на Теди Александрова ли се прави с това разбиване на всички?

В Диапазаон имаше интересни и по-лирични песни. В Пайнер е една хашлачка. Гръм един токат в изкуствено надъханата ти мутра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тая, не малката, а Патката трябва да й викат. Опит за оригиналност, то не беше Ванеса, преди това не беше друго в компанията на Китаеца, не беше малката, време е да бъде Патката. Ама как започна да ме дразни. С кеф да й гръмнеш един в отвратителната муцуна дето загуби и малкото индивидуалност, нежност и приятни песни, каквито правеше в предната компания. Вярно, че първата й песен за Пайнер ми е доста любима ама да правим неуспешен опит за втора серия, sorry bitch! Не ставаш! То са опити за "секси" муцунки, лапане на пръсчета.... с кеф освен да й гръмнеш един токат и тия пръсчета да й ги завреш направо в устата..... където иска да ги вкара, та да спре с рапа и надъханото поведенийце. По визия още мечтае да докара Алисия, уви неуспешно...... да открадне стилът на Теди Александрова с рапирането и още колко ли ще продължава. Както й се иска да бъде МАЛКАТА, каквато не е на тези години...... така и да намали претенциите, нея да не я гръмнат. Че такива нещастни и ВЕЧЕ уеднаквени същества как дразнят..... не е истина просто! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малката изкара един от хитовете на годината и всичко много й се кефят. Истинското доказателство, че калпав продуцент пропилява потенциала. С една песен в Пайнер/Даймънд направи повече, отколкото за години в Ара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

На тая, не малката, а Патката трябва да й викат. Опит за оригиналност, то не беше Ванеса, преди това не беше друго в компанията на Китаеца, не беше малката, време е да бъде Патката. Ама как започна да ме дразни. С кеф да й гръмнеш един в отвратителната муцуна дето загуби и малкото индивидуалност, нежност и приятни песни, каквито правеше в предната компания. Вярно, че първата й песен за Пайнер ми е доста любима ама да правим неуспешен опит за втора серия, sorry bitch! Не ставаш! То са опити за "секси" муцунки, лапане на пръсчета.... с кеф освен да й гръмнеш един токат и тия пръсчета да й ги завреш направо в устата..... където иска да ги вкара, та да спре с рапа и надъханото поведенийце. По визия още мечтае да докара Алисия, уви неуспешно...... да открадне стилът на Теди Александрова с рапирането и още колко ли ще продължава. Както й се иска да бъде МАЛКАТА, каквато не е на тези години...... така и да намали претенциите, нея да не я гръмнат. Че такива нещастни и ВЕЧЕ уеднаквени същества как дразнят..... не е истина просто! 

Започва да става нещо като норма жените да мачкат, да влизат и да пръскат всичко живо. Смешни са. А на тази специално дори не й отива на предния имидж и излъчването. Теда си я знаем и е мангасрче, нея отвътре й идва, но зацикли на темата дълго. При Ванеса си личи, че е изкуствено преследван имидж и дразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е ли предишния ѝ сингъл, но барнат тук-там? Другата ми звучеше по-добре, но с тези надъхани текстове, с които се прави на тийн идолка .. е няма как да я взема на сериозно. Особено като знаем, че е на зряла възраст вече. Под всичките си псевдоними не е представлявала интерес за мен, но специално с този имам чувството, че изживява някакво второ детство.

Това гръм-гръм-гръм е много досадно, ама иначе предполагам ще има някакъв успех, все пак. Такива текстове много се котират, защото всички млади хора обичаме да се надъхваме с подобни нещица, но аз лично не бих я слушал.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, VulkoIsTheBest каза:

Започва да става нещо като норма жените да мачкат, да влизат и да пръскат всичко живо. Смешни са. А на тази специално дори не й отива на предния имидж и излъчването. Теда си я знаем и е мангасрче, нея отвътре й идва, но зацикли на темата дълго. При Ванеса си личи, че е изкуствено преследван имидж и дразни.

Точно така. Докато при Теди някак се получава и е готино (за мен лично) закачливо такова.... Тук.... а и с това Гръм, се сетих за Анелия и Джулия - Бръммм..... :D Не, второ Бръммм или Н.М.З. няма да има. Чакаме третия напън на Малката - Патката - Жалката - Квачката и каквато си ще да е там. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Точно така. Докато при Теди някак се получава и е готино (за мен лично) закачливо такова.... Тук.... а и с това Гръм, се сетих за Анелия и Джулия - Бръммм..... :D Не, второ Бръммм или Н.М.З. няма да има. Чакаме третия напън на Малката - Патката - Жалката - Квачката и каквато си ще да е там. 

Аз викам трети да няма.

Понеже е близо 30 годишна, а се прави на тийн, от Европейската комисия за защита на потребителите да я глобят за фалшива реклама. Едни 100К евро глоба и в някой женски затвор - да я видим там как ще ги пръска. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, VulkoIsTheBest каза:

Аз викам трети да няма.

Понеже е близо 30 годишна, а се прави на тийн, от Европейската комисия за защита на потребителите да я глобят за фалшива реклама. Едни 100К евро глоба и в някой женски затвор - да я видим там как ще ги пръска. :roll1:

Е, ти пък сега. Там нея ще я пръскат и гръмват. Ще бъде готвачка, чистачка, миячка и каква ли още не като новичка. :D :D :D Горкото момиче, както казва Джена! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата ме радваше, но с тази вече става непоносима. Тези текстове още ли се котират. Толкова банално и слушано. Гери Никол го пя преди 2-3години.

Жалко за Ванеса. На какви чучела заприличват за малко слава и участия. Чака я съдбата на Джулия... И наистина е доста бледо копие на Алисия. Цял живот трябва да и целува краката. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Първата ме радваше, но с тази вече става непоносима. Тези текстове още ли се котират. Толкова банално и слушано. Гери Никол го пя преди 2-3години.

Жалко за Ванеса. На какви чучела заприличват за малко слава и участия. Чака я съдбата на Джулия... И наистина е доста бледо копие на Алисия. Цял живот трябва да и целува краката. 

Може, но да се немити. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Senhor каза:

Алисия с изтърканите си песньовки напоследък ще има да си мечтае за хит като НМЗ.

На Алисия една Палиш още я въртят и е вечна , така че не знам коя за какво ще мечтае точно. НМЗ е като средните хитчета на Ася. 

А и като гледам схемата на Ванеса не се различава. Получи си и се с НМЗ и ще върти същата плоча до откат. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казвам напоследък, Алисия има 15 години кариера и колкото искаш хитове, тя с една Имаме ли връзка слага 90% от чалгите излезли след това в джоба си, ако става въпрос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, в момента Алисия няма кой знае какъв хит, но да не забравяме през 2015 когато подаде ръка на "МАЛКАТА" и участва точно в тази нейна песен, публиката едва тогава обърна някакво внимание на това нещо....... Пък сега жалката наистина кой знае колко опита ще прави за НМЗ 2. Онази песничка е успешна и на мен ми е една от любимите тази година, обаче тя по-скоро трябва да е благодарна на Алисия, че жената изобщо се е занимавала да направи своя бледа сянка. Та някой и някак си да забележи и нея. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Да, в момента Алисия няма кой знае какъв хит, но да не забравяме през 2015 когато подаде ръка на "МАЛКАТА" и участва точно в тази нейна песен, публиката едва тогава обърна някакво внимание на това нещо....... Пък сега жалката наистина кой знае колко опита ще прави за НМЗ 2. Онази песничка е успешна и на мен ми е една от любимите тази година, обаче тя по-скоро трябва да е благодарна на Алисия, че жената изобщо се е занимавала да направи своя бледа сянка. Та някой и някак си да забележи и нея. 

Ти пък голям хейт, да не би да ти е изяла закуската или нещо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Senhor каза:

Алисия с изтърканите си песньовки напоследък ще има да си мечтае за хит като НМЗ.

НМЗ е хит по дискотеките, а там просто е невъзможно Ванеса да бутне Алисия :D Да не се изхвърляме все пак

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Senhor каза:

Ти пък голям хейт, да не би да ти е изяла закуската или нещо?

Не, бе. :D Ти пък! С удоволствие, но няма да й дам закуска която обичам,  защотовкъщи има достатъчно за всеки! :D Обаче като гледам ще предпочете кренвирш с тия пръсти, а такова в хладилника нямам, защото не обичам месо. Ще разочаровам момичето! :D  Наистина яко хейт от мен, защото я харесвах, това уеднаквяване и опити да е Алисия и тийн идолка наистина яко ме подразни! Пък и с песните на Алисия сме добре запознати, отраснали сме с нея повечето предполагам, няма как това да не ме подразни просто! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

НМЗ е хит по дискотеките, а там просто е невъзможно Ванеса да бутне Алисия :D Да не се изхвърляме все пак

Иий тая Алисия, да не би да ти прави закуската или нещо всяка сутрин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DevilWish каза:

Не, бе. :D Ти пък! С удоволствие, но няма да й дам закуска която обичам,  защотовкъщи има достатъчно за всеки! :D Обаче като гледам ще предпочете кренвирш с тия пръсти, а такова в хладилника нямам, защото не обичам месо. Ще разочаровам момичето! :D  Наистина яко хейт от мен, защото я харесвах, това уеднаквяване и опити да е Алисия и тийн идолка наистина яко ме подразни! Пък и с песните на Алисия сме добре запознати, отраснали сме с нея повечето предполагам, няма как това да не ме подразни просто! 

Kaто каза кренвирш, Ванеса се гъне като такъв. Поздрав за точната асоциация😝

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Екстра е! Уникална песен, която ме зариби на мига и научих наизуст одма! Това не помня откога не ми се е случвало, камо ли това лято или година! Хит!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...