Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Willy каза:

Надуйте тази брутална песен. Венци има уникален глас.

Таман щях да я поствам. Яка е. 

А Деса звучи зверски, за разлика от песните на Ганев. Бързо да записва нещо с Оцко! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

 Нека слушаме готинките изпълнителки! 

Какво се опитва да каже тази жена? "От любовта боли, при тебе май сърби. Поредният кавал, на кой ли не е дал?"

Изкарва бившия си педал ли, не разбирам?

Само дотам не беше падала. Ами честито, че имаш деца от педали, Емица!

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, VulkoIsTheBest каза:

Какво се опитва да каже тази жена? "От любовта боли, при тебе май сърби. Поредният кавал, на кой ли не е дал?"

Изкарва бившия си педал ли, не разбирам?

Само дотам не беше падала. Ами честито, че имаш деца от педали, Емица!

 

 

Ми може да е дал х*я на някви жени дет Ема не ги харесва

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Папилота Хансова, както и Яница, са вече под Преслава и Галена по дневни гледания.

Преслава - Пиян ~77К

Галена 70К

Папи Ханс 64К

Яница 57К

На фона на тези цифри 130-те на Емануелиния Кавал изглеждат грандиозни. 

И все пак Галена и Преслава са истински героини, устояха на всякаква конкуренция през лятото, а 1/3 от есента също вече се изтъркули.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

Ми може да е дал х*я на някви жени дет Ема не ги харесва

И кое точно го сърби? :1000(29):

В България по принцип наричат гейовете "кавали".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много знае к'во пее Емицата. Жалко че в Бг нямат скрити послания в песните и клиповете или дисстракове. А има голяма аудитория за да направи скандал, един нос  докара 4-5к коментари под "Пиян". Галена 2016 трябваше да скандализира в #МамаУраган с текст от сорта:

"Била съм слаба, мнението ти има тежест като награда на ..."

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

@Willy очакваме ли Кама и Валери Милев да смажат с клип?

Даа, малко съм разочарован че е отново с Сашка, ама ми е слабост.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, VulkoIsTheBest каза:

Какво се опитва да каже тази жена? "От любовта боли, при тебе май сърби. Поредният кавал, на кой ли не е дал?"

Изкарва бившия си педал ли, не разбирам?

Само дотам не беше падала. Ами честито, че имаш деца от педали, Емица!

 

 

Ма той е хубав бе. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Много знае к'во пее Емицата. Жалко че в Бг нямат скрити послания в песните и клиповете или дисстракове. А има голяма аудитория за да направи скандал, един нос  докара 4-5к коментари под "Пиян". Галена 2016 трябваше да скандализира в #МамаУраган с текст от сорта:

"Била съм слаба, мнението ти има тежест като награда на ..."

В България хората са лицемерни и спазват фалшиво благоприличие, а вътрешно кълнат като дърти циганки. Аз съм един от малкото, дето си позволява да го прави на глас. :3fdb8960598fa63e:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Ма той е хубав бе. 

Не е лош, но защо го обявява за педерас пред нацията? Тази жена няма грам уважение, към хора не просто, с които е била близка, но има и деца от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

В България хората са лицемерни и спазват фалшиво благоприличие, а вътрешно кълнат като дърти циганки. Аз съм един от малкото, дето си позволява да го прави на глас. :3fdb8960598fa63e:

 Виетнамчето също!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Не е лош, но защо го обявява за педерас пред нацията? Тази жена няма грам уважение, към хора не просто, с които е била близка, но има и деца от тях.

А за какво да има. Щото е педераст по душа. Издържала го е, защото баща му е врътнал крана. Сега като отново е при татко се прави на мъж. Има за какво да го хейти, казва си нещата както са!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Много знае к'во пее Емицата. Жалко че в Бг нямат скрити послания в песните и клиповете или дисстракове. А има голяма аудитория за да направи скандал, един нос  докара 4-5к коментари под "Пиян". Галена 2016 трябваше да скандализира в #МамаУраган с текст от сорта:

"Била съм слаба, мнението ти има тежест като награда на ..."

Не е възможно, защото тук никой не си пише сам текстовете, а на текстописците няма да им бъде изгодно да заемат нечия страна и да губят клиентела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

А за какво да има. Щото е педераст по душа. Издържала го е, защото баща му е врътнал крана. Сега като отново е при татко се прави на мъж. Има за какво да го хейти, казва си нещата както са!

Ако си запознат по в дейтайли с историята, ти вярвам. Но ми дойде твърде много този хейт, той продължава години наред - в интервюта по телевизията, по статуси и социални мрежи, в песните й... Оля се!

Човек трябва да намери сили/акъл да продължи напред, колкото и лошо нещо да е преживял. Тя го удря на отхвърлена злобна простакеса. Това не ми харесва, защото по принцип й се кефех на излъчването и бая песни, но реално тя е много тъп човек.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ако си запознат по в дейтайли с историята, ти вярвам. Но ми дойде твърде много този хейт, той продължава години наред - в интервюта по телевизията, по статуси и социални мрежи, в песните й... Оля се!

Човек трябва да намери сили/акъл да продължи напред, колкото и лошо нещо да е преживял. Тя го удря на отхвърлена злобна простакеса. Това не ми харесва, защото по принцип й се кефех на излъчването и бая песни, но реално тя е много тъп човек.

Много е трудно. Наистина хората са злопаметни и много малко хора по света успяват да продължат напред без да има злоба. Това е нашето проклятие и затова 99% сме хънтвани от призраци. Аз също се опитвам да не съм като Емануела, но е трудно. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Много е трудно. Наистина хората са злопаметни и много малко хора по света успяват да продължат напред без да има злоба. Това е нашето проклятие и затова 99% сме хънтвани от призраци. Аз също се опитвам да не съм като Емануела, но е трудно. 

Има го и този момент със злопаметността. Но! Каквото и да си говорим, някак си съм сигурен, че няма да тръгнеш да правиш 10 клетваджийски песни за бившия си и да ореваваш света по всички телевизии с едно и съшо 3-4 години под ред. В смисъл.. говорим за стил, за характер, сещаш се.. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

10 песни ли? Че тя Емануела сигурно пуска толкова песни за 1 година,а откакто е в Пайнер не се сещам за нито една нейна песен,в която не плюе бившия си. Не знам сегашния й приятел как търпи нещо подобно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Коментирайте, че след Кама, Деса и Софка, най актуална от певиците излезли 90е е Мира. Тук не и отделяме заслуженото внимание, но не може да се оплачи нито от липса на милиони гледания, нито от липса на участия. Почти 22 години на сцена и никой не е очаквал, че днес ще е над Глория, Ивана, Магда, Малина, Димана, Теодора, Гергана, Андреа, Лияна и доста други сензации и прими. Нека се поклоним пред бобъра! 😜 

  • Haha 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Какво се опитва да каже тази жена? "От любовта боли, при тебе май сърби. Поредният кавал, на кой ли не е дал?"

Изкарва бившия си педал ли, не разбирам?

Само дотам не беше падала. Ами честито, че имаш деца от педали, Емица!

 

 

Сърби го "кавала" му венерическите болести които му е нанесъл от безразборен секс. Аз така го разбирам.
П.С - Извинете за езика.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалга текстовете станаха толкова многопластови и поетични, че литературен критик ще трябва да наемем в този форум, за да ни ги тълкува.

  • Haha 4

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

Сърби го "кавала" му венерическите болести които му е нанесъл от безразборен секс. Аз така го разбирам.
П.С - Извинете за езика.

Кавалът свири. Това е и алюзията към гейовете, че правят свирки. Кавал не се казва на мъжкия полов орган, а на този, който го лапа.

Така или иначе Емануела тотално прекали. Такава песен няма как да слушаш на спокойствие пред майка ти и баща ти, без някой да повдигне вежди. И са прави хората.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...