Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да, на Ема песните са топ хитове. Нали тук не говорим дали ги харесвам, а дали се пускат. Смешно е и двете да звучат по два пъти на вечер, а тук да се мъчим да ги сложим долу. Ако правим статистики, нека да са като хората, а не както им изнася на Преслава Дъ Кугар, Галена Да Бугър и Т.н.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Born to Die каза:

 

Ема също е прекрасна на това клипче, което си лайкнал. Пее на живо божествената "Не се обръщай".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

На мен и песните ми липсват, не само носа. Знаем, че каквито и да са новите, изобщо няма да се доближат до тогавашните.

То важи за всяка, и аз искам баладите им, но тези като "Безралична" и "Водка с утеха", "Утешителна награда", поне моята си има "Обичай ме", която слагам до тези, като цяло липсва поезия в текстовете, преди колко романтика имаше, метафори, сега дори в по-бавните песни пеят пак същото като в комерса. Но тази пролет и лято е добре, вървят в правилна посока. Миналите 2 години с тази RNB вълна беше ужас, толкова простотии наизлязоха. Но да, не мисля, че ще се върнат към онези години. Малките не слушат такива неща в крайна сметка, а те им пълнят клубовете. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, WindWalkerMonk каза:

Чакаме! Най големия пайнерски хит за последното десетилетие трябва да заеме мястото си! Странното е, че Галя така й не изпя тая песен на концерт. Публиката винаги е давала положителна реакция, а тя така я заеба... тъпо парче си е.

Най-големият Пайнерски хит е “Моето слабо място”, следван от “Дай ми още”... Не мога да се сетя за коя песен на Галя говорите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

Най-големият Пайнерски хит е “Моето слабо място”, следван от “Дай ми още”... Не мога да се сетя за коя песен на Галя говорите...

Минала е покрай най- големия хит. Тва че Преслава си я пее нон стоп нищо не значи. За Дай ми още със сигурност е много голям хит. Иначе след няколко месеца ще разбереш.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Минала е покрай най- големия хит. Тва че Преслава си я пее нон стоп нищо не значи. За Дай ми още със сигурност е много голям хит. Иначе след няколко месеца ще разбереш.

И как по-точно ще разбера? Едни гледания не показват нищо! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялата публика е на крак от първия АКОРД, това говори достатъчно....

 

  • Like 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Цялата публика е на крак от първия АКОРД, това говори достатъчно....

 

Тогава да. Но Хавана Тропикана в същата година беше по голям хит. А за Пей сърце да не говорим. Песента к е голям хит, наложи я във времето защото първоначално не беше, но не е по - голям от Пей сърце или Дай ми още.

 

преди 2 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

И как по-точно ще разбера? Едни гледания не показват нищо! 

Как извърташ нещата. До преди две страници се ояде за тях и сега като говорим за песни на над 20 милиона, където Преди песен няма веднага обърна палачинката.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Тогава да. Но Хавана Тропикана в същата година беше по голям хит. А за Пей сърце да не говорим. Песента к е голям хит, наложи я във времето защото първоначално не беше, но не е по - голям от Пей сърце или Дай ми още.

Най-големият пайнерски хит със сигурност не е, но се нарежда до големите, а именно невероятната Дай ми още, която обожавам от слушане номер 1, Пей сърце, Горе/долу ... 

Няма омръзване, този трак е перфектен от първа до последна секунда

 

  • Like 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Най-големият пайнерски хит със сигурност не е, но се нарежда до големите, а именно невероятната Дай ми още, която обожавам от слушане номер 1, Пей сърце, Горе/долу ... 

Няма омръзване, този трак е перфектен от първа до последна секунда

 

Там е някъде. Заедно с Хавана Тропикана, която тук изкарват забравена. Но за годината в която излезе, Хавана тропикана, че й още някои бяха по големи. На мен любима от тогава ми е Пиши го неуспешно, дето тук не е много тачена.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Горе-долу и С мене да вървиш бяха най големите сензации на годината заради новите тийн идоли Галин и фики, но си останаха там в 2014/15 и не се помнят.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без съмнение Преслава направи сензация с тази песен, никой не предполагаше, че ще стане нещо такова без видеоклип точно по примера на няколко други нейни песни, но години назад. И тя, и "Дай ми още" на Анелия (аз някак я помня и като последния й хит изобщо), такива песни наистина не се правят всяка година. Зависи и да ги наложиш, при Анелия пък се получи и някаква турска вълна, направиха кавър и на песента, и на видеоклипа, Преслава пък я наложи нейната наистина добре. За съжаление нямат концерти, не може да се види добре пред голяма публика какво остава и какво не, можем само да гадаем. Ето виждам, че "Мечтата ми вземи" е чукнала 1 милион от някакъв фен канал, изобщо не съм предполагал, че това е такъв хит. Трябва да се завърнат турнетата, да работят здраво и да натрупат добър актуален репертоар, смазаха другия жанр тази година и имат реален шанс да възвърнат част поне статута си в миналото. Но те пак се насират с извинение, нямат концепция. Джена има серия от хитове и накрая става за смях с нещо като последното парче, Емануела и Анелия от бълване не се разбира какво са пуснали и кога е заминало по линията. Ми намери си екипи, плати си, мисли го с месеци пък тогава пусни. Но са си глупави и ги мързи някои, да не говорим, че други сакън да не им се възвърне някой лев и да се прецакат...

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Там е някъде. Заедно с Хавана Тропикана, която тук изкарват забравена. Но за годината в която излезе, Хавана тропикана, че й още някои бяха по големи. На мен любима от тогава ми е Пиши го неуспешно, дето тук не е много тачена.

Хаваната е сигурно вече най-качественият пайнерски проект. Като излезе дънеше отвсякъде, ако се отрича ще е смешно! А МСМ си беше sleepy hit, в началото като излезе никой и не подозираше, че ще стане нещо от нея, обаче се разви повече от добре. 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Хаваната е сигурно вече най-качественият пайнерски проект. Като излезе дънеше отвсякъде, ако се отрича ще е смешно! 

Между другото, ако тук чете някой който не разбира, ще реши че Анелия е неква треторазрядна. Това че в момента е в криза не значи, че е под другите две като цяло. Като Ана пееше зоопарк И бръм Галена пееше за Дай ми лайна. А като Генерал тресеше държавата, Преслава пляскаше еблива и аматьорка. Защо не ги сравним тогава : D 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Между другото, ако тук чете някой който не разбира, ще реши че Анелия е неква треторазрядна. Това че в момента е в криза не значи, че е под другите две като цяло. Като Ана пееше зоопарк И бръм Галена пееше за Дай ми лайна. А като Генерал тресеше държавата, Преслава пляскаше еблива и аматьорка. Защо не ги сравним тогава : D 

Анелия е жестока, много ме е кефила винаги и песните ѝ са скандални. Споко, за следващата си песен е заявила: "Новата ми песен е тотална лудница!" Ще мачка здраво отново тази скандална кралица!

  • Like 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Как може да хвалите Анелия, а уж сте разумни хора.

Анелия ще те прати в зоопарка без да и мигне окото, мила моя ...

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Как може да хвалите Анелия, а уж сте разумни хора.

Стара кръчмарка е, всичко й прощавам. А и като ми запее Дай ми още, докато се храчи във салфетки и ги мята по хората... идилия!

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

Анелия е жестока, много ме е кефила винаги и песните ѝ са скандални. Споко, за следващата си песен е заявила: "Новата ми песен е тотална лудница!" Ще мачка здраво отново тази скандална кралица!

ИМА 2 САМОСТОЯТЕЛНИ КЛИПА НАД 25 МЛН (+ЗООПАРК 20МЛН). + 3 КОНЦЕРТА ЗАД ГЪРБА СИ ! КРАЛИЦА

 

тука остана без екстеншъни :Д хахаха

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...