Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Blueberry каза:

Окей.

А сега ако копирам твоя пост и заменя "богатите" с "инвалидите", веднага ще скочиш, че те дискриминирам, нали?

А ти самата правиш същото в 99% от постовете си.

Да, защото инвалидите са бедни бееее, да си чувала за богат инвалид ? Не си си пила кафето, колко певици са инвалиди ? (не говоря музикално, щото тогава всички).

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, WindWalkerMonk каза:

Да, защото инвалидите са бедни бееее, да си чувала за богат инвалид ? Не си си пила кафето, колко певици са инвалиди ? (не говоря музикално, щото тогава всички).

Стивън Хокинг :D

Искам фолкпевиците да си направят ютуб канали и да правят дейли влогове! Вижте СкандаУ как успяха. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Стивън Хокинг :D

Искам фолкпевиците да си направят ютуб канали и да правят дейли влогове! Вижте СкандаУ как успяха. 

Знаех си, че него ще дадеш за пример :) 

Иначе, нека си пише момичето, не мисля, че съзнава какво е дискриминация в пълния смисъл на думата. Аз дискриминирам също например: всички дето има неща, които аз искам, а нямам. В този ред на мисли Галена например.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Колко често чуваме Теди Александрова, доскоро и Андреа и колко често Глория ? И ако ида на дискотека и помоля да ми пуснат на русите кобили песен или на Глория, коя мислиш, че ще пуснат ?

Щото диджеите масово там са или гейчета или мъже - цицомани. И в двата случая са мозъчно - музикални инвалиди, които си пускат простотиите за кеф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kitty каза:

Щото диджеите масово там са или гейчета или мъже - цицомани. И в двата случая са мозъчно - музикални инвалиди, които си пускат простотиите за кеф.

Хм, ще ги преслушам и ще направя статистика. Ще го питам, какво мисли за поговорката: гърдите ми са кръгли, а бедрата кръшни, там зад бара искам да ме люшнеш. Ако откаже е скапан п***л, ако не е готино цицоманченце. Така ще видим и нивото на чалгата, спрямо размерите които предложат.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Стивън Хокинг :D

Искам фолкпевиците да си направят ютуб канали и да правят дейли влогове! Вижте СкандаУ как успяха. 

Сакън, не, че направят ли си влогове,  ще стане още по - лошо. Ще има да чета после по новинарсите сайтове не новини,  а тъпа информация коя къде била на почивка, в кой луксозен хотел е отседнала, какви дрехи има, да им слушаме любовните терзания и дребните им заяждания.............

Не, не ни трябват тези неща, достатъчно ни заливат с глупостите си в инстаграмите си.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kitty каза:

Сакън, не, че направят ли си влогове,  ще стане още по - лошо. Ще има да чета после по новинарсите сайтове не новини,  а тъпа информация коя къде била на почивка, в кой луксозен хотел е отседнала, какви дрехи има, да им слушаме любовните терзания и дребните им заяждания.............

Не, не ни трябват тези неща, достатъчно ни заливат с глупостите си в инстаграмите си.

Е стига, всяка чалга звезда има влогове със известна сума в тях. Нали това е една от причините да ги критикуваш. Че са меркантилни ❤️ и яко сквернословни кучки.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Галена и Филип Киркоров- Снегурочка soon!

Тази жена е феномен!

Сакън, не и давайте малоумни идеи да записва песни на руски или да прави кавъри на руски, защото ще ги съсипе. Да не вземат после от руското министерство на културата да я подгонят за уронване на руските песни и култура.

Само това ни трябва - треторазрядна певица да ни влоши отношенията с Русия.

По - добре да си прави там арабските мелодии.

  • Haha 8
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kitty каза:

Сакън, не, че направят ли си влогове,  ще стане още по - лошо. Ще има да чета после по новинарсите сайтове не новини,  а тъпа информация коя къде била на почивка, в кой луксозен хотел е отседнала, какви дрехи има, да им слушаме любовните терзания и дребните им заяждания.............

Не, не ни трябват тези неща, достатъчно ни заливат с глупостите си в инстаграмите си.

Днес ме разбива с тези словоизлияния! 😘😘

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kitty каза:

Сакън, не и давайте малоумни идеи да записва песни на руски или да прави кавъри на руски, защото ще ги съсипе. Да не вземат после от руското министерство на културата да я подгонят за уронване на руските песни и култура.

Само това ни трябва - треторазрядна певица да ни влоши отношенията с Русия.

По - добре да си прави там арабските мелодии.

😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kitty каза:

Сакън, не, че направят ли си влогове,  ще стане още по - лошо. Ще има да чета после по новинарсите сайтове не новини,  а тъпа информация коя къде била на почивка, в кой луксозен хотел е отседнала, какви дрехи има, да им слушаме любовните терзания и дребните им заяждания.............

Не, не ни трябват тези неща, достатъчно ни заливат с глупостите си в инстаграмите си.

Не си ли фенка на арабските и по - ориенталските ритми ? Те са много популярни от зората на фолка :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не си ли фенка на арабските и по - ориенталските ритми ? Те са много популярни от зората на фолка :)

На модерните съм фен, от типа на  "Ти ме лъжеш най - добре", "Искам те" (Анелия),  "Както преди" (Гергана), "Лабиринт",  "Всичко си ти" (Мария)

Е, "Душата ми крещи",  "Намери си майстора" и "Baby" на "Кристали"  не са лоши, но говорим за проекти, правени в едни по - добри времена, качествени и некомерсиални.  А от старата Петя най - харесвам "Лъжа е".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kitty каза:

На модерните съм фен, от типа на  "Ти ме лъжеш най - добре", "Искам те" (Анелия),  "Както преди" (Гергана), "Лабиринт",  "Всичко си ти" (Мария)

Е, "Душата ми крещи",  "Намери си майстора" и "Baby" на "Кристали"  не са лоши, но говорим за проекти, правени в едни по - добри времена, качествени и некомерсиални.  А от старата Петя най - харесвам "Лъжа е".

И аз ги харесвам всичките. Намерихме се значи! А какво мислиш за Бели рози на Сори Маринова - циганката имам предвид.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Откога вместо песен използвате тъпото "трак"?:confused1:  Моето поколение поне цени българският език.

Не, мерси, не ми се слушат проектите на Мария. откакто заряза първия си съпруг и тръгна по прасета и избиване на комплекси, ми е антипатична.  Единствено дуета и с Маряя "Коледа е", става и е нещо стойностно.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kitty каза:

Откога вместо песен използвате тъпото "трак"?:confused1:  Моето поколение поне цени българският език.

Не, мерси, не ми се слушат проектите на Мария. откакто заряза първия си съпруг и тръгн по прасета и избиване на комплекси, ми е антипатична.  Единствено дуета и с Маряя "Коледа е4, става и е нещо стойностно.

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото и на мен много ми харесваше първият съпруг на Мария. Беше по хубав и от този на Галена. Сега Кити в права след Митко на Гущерчето... говори за спряла мозъчна дейност.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

И аз ги харесвам всичките. Намерихме се значи! А какво мислиш за Бели рози на Сори Маринова - циганката имам предвид.

Цигани не слушам. Нито Софи, нито Азис. За него пък нямам думи как съсипа страхотния проект на Глория - "Ледена кралица".  Не стига, че ми е твърде не с ред в главата, ами и като пее, все едно вие като имам.

На циганите по принцип нещо са им мазни гласовете, не харесвам такъв тип пеене. Софи ми звучи като кокошка, дето я дерат.

Но пък си признавам без бой, че виенето на Анелия ми липсва.:cry2:

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...