Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Willy каза:

Джена и Емануела ги отписваме за сезона. Все още няма сериозен хит за лятото.

И двете песни са тотални хитове, но издишат пред Крисковия! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, asylum каза:

И двете песни са тотални хитове, но издишат пред Крисковия! 

Криско се оля да купува гледания. На Гери е по-голям хит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение кой купува и кой не - хитът си е хит. Едни от честолюбие купуват гледания на вече станалите хитове песни, други се мъчат да ги пробутат чрез изкуствено помпане. Но всички знаем кое е хит и кое не е. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Kitty каза:

Тогава не говореха и не се дърлеха за награди и коя от кого е копирала. Корекциите тогава не бяха масови - Емилия си увеличи бюста през 2005 година, Анелия го направи през 2008 , Деси Слава през 2004 и после си го намали (добре, че се беше осъзнала за здравето си), Петя си намали нейния през 2008. Не ги одобрявах тези интервенции, добре си изглеждаха и без тях, на мен са ми отблъскващи видеоклиповете, в които жените веят гърдите си. Е, Гален, дето по принцип си пееше леки неща, ви увеличи бюста през 2005, ама за празноглава идиотка - нормално.

Знам, че светът се променя, но не харесвам просташки песни да ми бутат за хитове, не ми харесва как зрели жени се лигавят и държат като тийнейджърки,  не ми харесва как всичко копират и отдавна нямат идеи и мисъл, не вкарват нищо оригинално.

Мария с шаранската и устни изглежда ужасно, а Ивана вече е страшна за гледане. Многото грим през годините си каза думата. Анелия вече прилича на застаряваща мадам,  Емилия с новия си нос хич не ми харесва.

Ако наблягаха на кариерите си сериозно, без копирвания и вкарвания на просташки рап и хип-хоп елементи, ако не избиваха комплекси с лукс  и правеха стойностни проекти и не се загрозяваха, щях много повече да ги харесвам.

Ама миличко, ти си цяла енциклопедия. Справочник, знаеш коя кога, сигурно и дати ще ми дадеш. Иначе между нас казано Преслава и Галена изглеждаха потрес в началото, виж ги сега като близначки са. Нали са много готинки ?

Иначе за кариерата, не знам колко по - сериозно от това да пееш в задимени дискотеки по нощи може да се говори. Сега може много критика да има, ама някои бачкат яко и вадят добра продукция бейбе! 

Освен това, какво разбираш под просташки песни бе скаридке ? Не ми изглеждаш като човек, дето ще върне Версаче. Напротив, дори подозирам, че споделяш моето верую, прокарвайки всяка вечер ръка между краката: Важно е путето да е влажно!

А иначе да ти кажа и аз не харесвам Емилия, наистина цял живот само баладичност ми пее. Абсолютно просташки песни, съгласна съм!

Поздрав специално за Кити:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, бих върнала "Версаче". Не нося такива неща.

И за твое сведение - предпочетох принципите си пред екскурзия в Италия и не съжалявам. И без това не харесвам страната.

Не нося маркови неща. Не и чужбински. Предпочитам неща, родно произвоство, масови, естествени.

Не си мечтая за лукс и пари, виждала съм отблизо как живеят богатите хора. Имам такива роднини и предпочитам да нямам нищо общо с тях. Парите променят хората.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Да, бих върнала "Версаче". Не нося такива неща.

И за твое сведение - предпочетох принципите си пред екскурзия в Италия и не съжалявам. И без това не харесвам страната.

Не нося маркови неща. Не и чужбински. Предпочитам неща, родно произвоство, масови, естествени.

Не си мечтая за лукс и пари, виждала съм отблизо как живеят богатите хора. Имам такива роднини и предпочитам да нямам нищо общо с тях. Парите променят хората.

Скъпа, това си е твое разбиране. Италия е страна в която човек може да се наслади на културата по времето на ранните средни векове (когато част отРимската империя е била там и да в сравниш с тази, която е била на нашата територия), Ренесанса и романтизма и още много.

другото което е, рибке, това че ти не искаш да носиш нещо, защото е западно, не значи че й чалга дивите трябва да го правят.

не казвам да си роб на западните марки, и продукция, а умно да избираш нещата дето ти харесват. 

Какво мислиш за Теди Александрова? Харесва ли ти?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля???????????????? Няма начин да харесвам нещо толкова посредствено просто, ограничено и тъпо като ТедитУ Александрова.  Да не съм на 15 с промит мозък?

Аз съм на 35 и държа на стойностните неща в музиката. Не на глупостите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kitty каза:

Моля???????????????? Няма начин да харесвам нещо толкова посредствено просто, ограничено и тъпо като ТедитУ Александрова.  Да не съм на 15 с промит мозък?

Аз съм на 35 и държа на стойностните неща в музиката. Не на глупостите.

Maй хитруваш ми се струва ? Значи за Райна може в Париж, но за Галена не. Хм, има нещо Кити, има нещо. Не така. А Тедето е екстра, само супер хитове. Време е да почнеш да живееш в новия век. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Париж е това, което Рим, Берлин и Лондон, че и Лос Анджелис (винаги си представям лосове, като чуя името) никога няма да бъдат това, което е Париж!

Викам вместо да копираме тъпия Берлин, да направим София по - естетична, като Париж. Архитектурата, парковете,  градинките, атмосферата, музеите............Ето това ми е цел. А не скъпарски бутици и хотели, нито "Картие" и "Луи Вюитон".

Представям си "Двама" да беше заснет в градината "Тюйлери"................. Красота..........

За Древния Рим, който си е бил разврат и тирания, хич не ми се говори.

Предпочитам високо изтънчената френска култура пред морално разложената Италия.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Омг,кралица Кити се е завърнала!! @WindWalkerMonk не ти завиждам,по-добре спри да й обръщаш внимание,не ми се четат историите й за 53848384 път.

 

Кой те кара да четеш

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, WindWalkerMonk каза:

Ама искаш да обяздиш мъжа й. Ще му го смокнеш като циганче зелен сопол, признай си ?

Говориш глупости. Мъжът и прилича на хванат от джунглата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...