Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да си призная и аз в началото бях изненадан от промяната във визията на кралица Преси,но сега като й гледам снимките ми допада-страшно пиченце е станала. За съжаление наистина има прилика обаче с онзи трол Галя.. но нашата явно иска да й разбие психиката съвсем. 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 20 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Да. Опитваме се да направим 11 милиона преди да е пуснала следващия трак.

Тая песен и 50 милиона да има, пак са малко. Само такива песни трябва да се работят, такива баладичност са за коша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gadinata каза:

 

10 милиона ❤️

Малко са за най-големия хит от Сен Тропе насам! Достойна е да се изучава в часовете по музика. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Малко са за най-големия хит от Сен Тропе насам! Достойна е да се изучава в часовете по музика. 

Е страхотна е, ама за мен "Дай ми свобода" си остава топ!

преди 5 минути, asylum каза:

Добре, че внесе яснота. Отдавна го подозирахме. Всъщност и двамата са цигани - няма лошо. 

Казва се роми! Моля нека сме политически коректни. Политиката преди всичко за нашата държава. То май и Денис Тео е от ромското съсловие, така, че всичко е точно за сватбата.

Много е забавно как уж на запад било пълно с такива, па един нема. За сметка на това, на РД - то на Преслава е като гей парад. Тя видя от Галена и реши и тя да организира такова събитие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Е страхотна е, ама за мен "Дай ми свобода" си остава топ!

Казва се роми! Моля нека сме политически коректни. Политиката преди всичко за нашата държава. То май и Денис Тео е от ромското съсловие, така, че всичко е точно за сватбата.

Много е забавно как уж на запад било пълно с такива, па един нема. За сметка на това, на РД - то на Преслава е като гей парад. Тя видя от Галена и реши и тя да организира такова събитие.

Какво пък обидно има в циганин - те предпочитат така да бъдат наричани. А и на мангал си говорят помежду си. По-сконфузно е да ги наричаш печки, както аз обичам, понякога, шеговито. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Какво пък обидно има в циганин - те предпочитат така да бъдат наричани. А и на мангал си говорят помежду си. По-сконфузно е да ги наричаш печки, както аз обичам, понякога, шеговито. 

Не знам, но според мен Преслава и Софи могат спокойно да спретнат някой дует. Преси трябва само да се отпусне и да си пее без да се прави на хай лайф, нека си пее с истинския акцент, аз па най  го аресвам него. Галена може да играе кючек в клипа като едно време на Амет. СУПЕР ХИТ ще стане. Нещо такова:

Иначе аз ги наричам мангасета и мангусти, но това е друга тема сега. Ще излезне, че дискриминирам, аз дето сигурно съм най - толерантния човек в тоя форум. Дето се вика срещу толерантен в речника има моя снимка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме радва визията на леля Иванчи. Защо не я покаже в нов клип се чудя? Искам си лятната доза чекийки от нея!

65391771_10156625776693585_6444539672495390720_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQlhuRvfeKCM0WKXFXP2nzeoo-CHMcDDCHeOUbP-a4mgk2AAsHQnDhwu_v64PG1lRTA&_nc_ht=scontent-sof1-1.xx&oh=9861553fd0ae67674e94ba65f9e31bc6&oe=5DC03802

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Не знам, но според мен Преслава и Софи могат спокойно да спретнат някой дует. Преси трябва само да се отпусне и да си пее без да се прави на хай лайф, нека си пее с истинския акцент, аз па най  го аресвам него. Галена може да играе кючек в клипа като едно време на Амет. СУПЕР ХИТ ще стане. Нещо такова:

Иначе аз ги наричам мангасета и мангусти, но това е друга тема сега. Ще излезне, че дискриминирам, аз дето сигурно съм най - толерантния човек в тоя форум. Дето се вика срещу толерантен в речника има моя снимка.

Аз мангусти наричам симпатичните!

А Преса може да ми стане симпатична само ако пропее с истинския си акцент, дует със Софка, а Галя кючекчийка, ще е мед! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Аз мангусти наричам симпатичните!

А Преса може да ми стане симпатична само ако пропее с истинския си акцент, дует със Софка, а Галя кючекчийка, ще е мед! 

прави са си хората! Старото си е по - добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, Хабиби, още не мога да прежаля изчезването й от музикалния небосклон! Но пък се оттегли, докато все още бе на върха! Истинска жена на честта!

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Ех, Хабиби, още не мога да прежаля изчезването й от музикалния небосклон! Но пък се оттегли, докато все още бе на върха! Истинска жена на честта!

 

 

А как преживя изчезването от музикалния небосклон на НАРГИЗ ?

 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Cally-Pressyfan' каза:

А как преживя изчезването от музикалния небосклон на НАРГИЗ ?

 

Още ме боли, но миналата седмица слушах това! 

И си припомних как на участие на Емануела преди няколко години изригнах като запя Бинназ, качи ме на сцената, мятахме гюбеци и едни турци ни пратиха 10 бутилки шампанско, аз взех само една, понеже не пия, но Емецето се нагуши и беше много доволна! 

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...