Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ей ама и на вас ви е голям трън в задника тази Пресли, половината патки се орязаха да заприличат на лебеди, на всяка снимка играе фотошоп за допълнителна мярка, че при някои нещата ескалираха,  а жената си клъцна носа вярно не по най-добрия начин и лол, 1 месец ще се разтягат локуми и ще се правим на интересни. Доста яка реклама, след 15 години още предизвиква за щяло и нещяло пожари, роди, завърна се след половин година от раждане, първите й участия бяха като концерти все едно я е нямало 5 години, сега се оперира, още дето Ани Салич не го обяви. Ей това е без да искаш да диктуваш парада, освен че е една от най-добрите ни певици и с желязна дискография, винаги ще я харесвам и шапки долу за това, че по погрешка и хоп, на първа страница. На това му се казва звезда, няколко са като нея от чалгата, за Азис и Камелия се сещам веднага. Но тя е топ 1 по това да скандализира по погрешка... Чакам лятното прелдожение, пусне ли го сега няма кой да я спре за поредна година...

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Putin каза:

Андреа ще пуска ли клип на тази песен? Аман от англоезичните и денс боклуци с еднакво звучене от 2010-та. 

Много мразя да говоря за неща извън музиката кака, обаче проблема при Андреа е, че е глупав и зъл човек. Затова й стигна до абсолютното дъно. Първо беше грандоман и се замая, че е "звезда". Започна да се държи отвратително с хората около нея - пиарката й, шофьора й. При което в първия й труден момент те я зарязаха и си намериха нови места. 

Отделно това й поведение донесе само негативи. Като крещеше на шофьора пред Денсинг Старс защо е пушил и дали иска да бъде уволнен само шокира журито и те после й сипаха елегантно пред цяла България. 

Другото нещо което я прееба е, че е тарикат и то най - долен и селски тип. Непрекъснато не плащаше на хората и пращаше да ги заплашват. Сега като Кубрат вече е на пангара, никой не иска да работи с нея, а тя няма й как да ги накара. Няма да забравя как не плати на танцьорите за "Най - добрата". Позорна е просто.

Накрая, самата тя има комплекси и се продава евтино: и за плейбой ли беше, кво беше. И за Денсинг Старс, и за не знам си къде и в Пайнер. Пиги сама си казва, че нищо не струва. Цялото това напрежение рефлектира, тя почна да взима успокоителни и се освини, защото те дават резултат. Към днешна дата е кръгла нула и обществото я презира.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Mara.Shulevna каза:

Много мразя да говоря за неща извън музиката кака, обаче проблема при Андреа е, че е глупав и зъл човек. Затова й стигна до абсолютното дъно. Първо беше грандоман и се замая, че е "звезда". Започна да се държи отвратително с хората около нея - пиарката й, шофьора й. При което в първия й труден момент те я зарязаха и си намериха нови места. 

Отделно това й поведение донесе само негативи. Като крещеше на шофьора пред Денсинг Старс защо е пушил и дали иска да бъде уволнен само шокира журито и те после й сипаха елегантно пред цяла България. 

Другото нещо което я прееба е, че е тарикат и то най - долен и селски тип. Непрекъснато не плащаше на хората и пращаше да ги заплашват. Сега като Кубрат вече е на пангара, никой не иска да работи с нея, а тя няма й как да ги накара. Няма да забравя как не плати на танцьорите за "Най - добрата". Позорна е просто.

Накрая, самата тя има комплекси и се продава евтино: и за плейбой ли беше, кво беше. И за Денсинг Старс, и за не знам си къде и в Пайнер. Пиги сама си казва, че нищо не струва. Цялото това напрежение рефлектира, тя почна да взима успокоителни и се освини, защото те дават резултат. Към днешна дата е кръгла нула и обществото я презира.

Ахахаха,тая пак е във филма. От няколко дена не спираш да говориш за "залязлата" Андреа,но не и за "голямото име" на чалгата-Тони Стораро,що така? 😁 Особено това за "Най-добрата" е пълна лъжа..и как го разказва все едно е била там,не мога просто.🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Ахахаха,тая пак е във филма. От няколко дена не спираш да говориш за "залязлата" Андреа,но не и за "голямото име" на чалгата-Тони Стораро,що така? 😁 Особено това за "Най-добрата" е пълна лъжа..и как го разказва все едно е била там,не мога просто.🤣🤣🤣🤣

Ох кака, аз колко неща знам от кухнята за Андреа, ама тя самата е вече в забвение. Нека я оставим там и въобще не е лъжа. Дори Люси го беше казал някъде. Но както казах, нека остави 200к гледанията на Андреа и нейната особа в забвение. И ще я слушаш ти и още трима човека и толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Mara.Shulevna каза:

Ох кака, аз колко неща знам от кухнята за Андреа, ама тя самата е вече в забвение. Нека я оставим там и въобще не е лъжа. Дори Люси го беше казал някъде. Но както казах, нека остави 200к гледанията на Андреа и нейната особа в забвение. И ще я слушаш ти и още трима човека и толкова.

Знаеш ти..говориш толкова колкото да не заспиш. Много знае Люси дали Андреа си е платила на балета при положение,че не той е снимал клипа на "Най-добрата",което обезмисля цялото ти твърдение.

Като гледам в последно време вие я коментирате повече от феновете й,така че не мисля,че е особено забравена.😁

Иначе и ние знаем неща от кухнята за Тони Стораро,като това че е крадял мляко от магазините ама не го коментираме постоянно.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този трак може и да чукне 11 милиона, докато кралицата се накани да си пусне лятната песен. Да се възползва от скандала с носа и да размаже с ултра хит.

 

  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Знаеш ти..говориш толкова колкото да не заспиш. Много знае Люси дали Андреа си е платила на балета при положение,че не той е снимал клипа на "Най-добрата",което обезмисля цялото ти твърдение.

Като гледам в последно време вие я коментирате повече от феновете й,така че не мисля,че е особено забравена.😁

Иначе и ние знаем неща от кухнята за Тони Стораро,като това че е крадял мляко от магазините ама не го коментираме постоянно.

Говоря за балета от последния концерт на Планета. Иначе Тони може и да краде, то си му е в кръвта. И да, коментираме провалите и излагациите й - факт. Да й се смеем колко е долна, напада някой в инстаграм и после типично се покрива. Дори мисля, че не е първия път. Май Камелия беше псувала и после пак се беше покрила.

Забелязваш ли, че където и да иде става за смях: защитаваше някой си в брадъра, после се скъсаха да я ебават. В Денсинг старс получи май 1 за танци и цяла България й се смя. Отиде да раздава учебници и там седна на дедовия яко. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Mara.Shulevna каза:

Много мразя да говоря за неща извън музиката кака, обаче проблема при Андреа е, че е глупав и зъл човек. Затова й стигна до абсолютното дъно. Първо беше грандоман и се замая, че е "звезда". Започна да се държи отвратително с хората около нея - пиарката й, шофьора й. При което в първия й труден момент те я зарязаха и си намериха нови места. 

Отделно това й поведение донесе само негативи. Като крещеше на шофьора пред Денсинг Старс защо е пушил и дали иска да бъде уволнен само шокира журито и те после й сипаха елегантно пред цяла България. 

Другото нещо което я прееба е, че е тарикат и то най - долен и селски тип. Непрекъснато не плащаше на хората и пращаше да ги заплашват. Сега като Кубрат вече е на пангара, никой не иска да работи с нея, а тя няма й как да ги накара. Няма да забравя как не плати на танцьорите за "Най - добрата". Позорна е просто.

Накрая, самата тя има комплекси и се продава евтино: и за плейбой ли беше, кво беше. И за Денсинг Старс, и за не знам си къде и в Пайнер. Пиги сама си казва, че нищо не струва. Цялото това напрежение рефлектира, тя почна да взима успокоителни и се освини, защото те дават резултат. Към днешна дата е кръгла нула и обществото я презира.

Съгласен съм, че е много кофти човек и се държеше отвратително с хората. Тя и Янева бяха най-надменни през 2010-2011. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Mara.Shulevna каза:

Говоря за балета от последния концерт на Планета. Иначе Тони може и да краде, то си му е в кръвта. И да, коментираме провалите и излагациите й - факт. Да й се смеем колко е долна, напада някой в инстаграм и после типично се покрива. Дори мисля, че не е първия път. Май Камелия беше псувала и после пак се беше покрила.

Забелязваш ли, че където и да иде става за смях: защитаваше някой си в брадъра, после се скъсаха да я ебават. В Денсинг старс получи май 1 за танци и цяла България й се смя. Отиде да раздава учебници и там седна на дедовия яко. 

Към балета си Андреа винаги е била точна.Явно нарочно обвиняваш Андра в неща,които прави Малина😁.

В брадъра не само Андреа,но и Преслава го отнесе обаче не го споменаваш.В Денсинг стар е напълно нормално да се провали при положение,че е дюстабанд,нейн проблем си е,че изобщо се е навила да участва,а за раздаването на енциклопедии,която и чалгарка да беше отишла щеше да получи яко хейт,така че какъв фактор е това?

В този бизнес,а и като цяло не можеш да оцелееш ако си добричък. Хората по които припадаш са немалко по-долни от Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Към балета си Андреа винаги е била точна.Явно нарочно обвиняваш Андра в неща,които прави Малина😁.

В брадъра не само Андреа,но и Преслава го отнесе обаче не го споменаваш.В Денсинг стар е напълно нормално да се провали при положение,че е дюстабанд,нейн проблем си е,че изобщо се е навила да участва,а за раздаването на енциклопедии,която и чалгарка да беше отишла щеше да получи яко хейт,така че какъв фактор е това?

Аз не я обвинявам изобщо, само коментирам. Преслава не го е отнесла, Андреа не точно го отнесе, просто стана за смях. Но каквото е, това е. Ако човек е точен пак може да е на дъното, но поне ще е с чиста съвест.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Mara.Shulevna каза:

Аз не я обвинявам изобщо, само коментирам. Преслава не го е отнесла, Андреа не точно го отнесе, просто стана за смях. Но какво е, това е. Ако човек е точен пак може да е на дъното, но поне ще е с чиста съвест.

Напротив,точно те двете отнесоха най-много хейт.Разбира се в това няма и нищо случайно.Поредвто доказателство,че Преслава е най-голямата звезда в чалгата,а Андреа последната такава.🤭Алисия също участаваше,но мина и замина без никой да я отрази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от “Тази нощ безумна” заобичах Петя толкова много и винаги ме е било яд, че след 2010 се пусна по банановата кора и спря да предлага качествена музика, заради която всъщност стана най-голямата в България. Сега обаче, след като буквално си е променила цялата физиономия, не ми е гневно, а мъчно. Реве ми се, че онова момиче от 2004 година, което искаше просто да пее, не само заряза правенето на качествена музика, но и едва ли не захвърли идентичността и харизмата си. Майната му коя какво си правила през годините и колко други се оперирали. Та тя не прилича на себе си бе хора. От самолет се вижда, че това не е тази Преслава, по която хората полудяваха. Какво и беше токова на стария нос? Пак казвам, друга чалгарка не се е променяла чак до такава степен. Дори Галена, Емилия и Мара (като сложи големите джуки) не са избягали толкова много от себе си и израженията им са същите. Супер тъпо ми е за Преслава и освен старите и песни друго не ми остана да и харесвам. Дано поне някога отново пусне хубава песен, с издържан текст, послание и смисъл.

  • Love 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, MrKidGSA каза:

Още от “Тази нощ безумна” заобичах Петя толкова много и винаги ме е било яд, че след 2010 се пусна по банановата кора и спря да предлага качествена музика, заради която всъщност стана най-голямата в България. Сега обаче, след като буквално си е променила цялата физиономия, не ми е гневно, а мъчно. Реве ми се, че онова момиче от 2004 година, което искаше просто да пее, не само заряза правенето на качествена музика, но и едва ли не захвърли идентичността и харизмата си. Майната му коя какво си правила през годините и колко други се оперирали. Та тя не прилича на себе си бе хора. От самолет се вижда, че това не е тази Преслава, по която хората полудяваха. Какво и беше токова на стария нос? Пак казвам, друга чалгарка не се е променяла чак до такава степен. Дори Галена, Емилия и Мара (като сложи големите джуки) не са избягали толкова много от себе си и израженията им са същите. Супер тъпо ми е за Преслава и освен старите и песни друго не ми остана да и харесвам. Дано поне някога отново пусне хубава песен, с издържан текст, послание и смисъл.

Че Преслава се е променила като външност - променила се е, че не прилича на себе си - не прилича. Това не означава че и характера и се е променил. Само времето ще покаже какво ще става по нататък в краткосрочен и дългосрочен план. Тук някой от потребителите спомена че точно тя в момента е с най-обсъжданата пластична операция. Извинявайте много Андреа дето сигурно има повече пластични операции от която и да е друга за нея толкоз приказки не се обелиха за разлика от Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Mara.Shulevna каза:

И фейлна като такъв. Simple:)

Той разправя ще, че би семеен с на Андреа танцьора, гледал му детето, представяше се за един напомпан и накрая го разкри че не е той. Намерих онзи човек и му казах всичко. Беше голям скандал, има и тема.

 

ПС. Снощи Галин е бил в заведението дето работя с две жени и един мъж. Направил е 80лева сметка. Оставили 15 лева бакшиш на колегата, ама събирали сметката половин час.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , pechenko каза:

dddd.jpg

Коя е тази туркиня? Ебру Полат? 

преди 8 часа , Амброжка. каза:

Какво се случва с Преслава напоследък?Изчезнала е от медийното пространство - нито пуска постове във Фейсбук, нито снимки качва в Инстаграм..

 

Тази певица не прекрати ли кариерата си неотдавна? Сега някаква нова се подвизава с нейното име. То и няколко Александри, Кристини и Елени имаше. Сега името Преслава са си харесали. Няма лошо. 

преди 2 часа , mrezata каза:

Теди Александрова със страхотна снимка на концерт

1512072452-640-2b0bcfdbbd15146f8cb95fdf9d116ccc.jpg

Браво на момичето! 

Виждам, снощи Мара сте коментирали. Като ще е ковра, да е яка:

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига забравени величия, да си дойдем на думата с нещо актуално! 

https://www.btv.bg/video/shows/paparaci/videos/luna-na-men-mi-dopada-da-bada-rob.html

"В крайна сметка стигнах до заключението, че съм роб на абсолютно всичко, което желаят хората и го правя с най-голямо удоволствие. На мен ми допада да бъда роб, да изпълнявам желанията на обществото, на хората, които се радват на всичко, което създавам, защото то е за тях, то не е за мен, аз нямам нужда от нищо."

"Искам да устоявам позициите, предназначението на духа, той е на първо място. После степенувам всичко свързано с физическото ни тяло. Учителят Петър Дънов отговаря на много голяма част от моите въпроси, това са практики и познание, които практикувам от много години."

Певицата споделя още, че пише книга за живота си.

"Няма нищо лошо във финансовото благополучие, но трябва преди това да си бил господар на сиромашията. Когато си бил господар на сиромашията, ти можеш да боравиш с тези финансови облаги, да ги разпределиш правилно. Благата са бедствие за неподготвения човек."

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...