Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Коцето откакто не е в Пайнер за 2 месеца изкара 2 песни и 2 клипа. Новият клип е сниман някъде на именния му ден и толкова бързо снимат и монтират. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , xroflx9 каза:

И после пак се прави на нов потребител,като всичко тук крещи,че си Кондьо,хаха.Вземи напусни с поне малко достойнство като дружката си и престани да се излагаш.

 

@Kriminal я кажи пак как беше опцията за mute на нечии коментари.

Трите черти отгоре надясно -> акаунт -> блокирани потребители

  • Thanks 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как се кефи синът на Коцето в басейна с баща си- играе си с крака на Коцето и той вика на Алекс- Бой, каква е тая риба, тате. :D

Mного е сладък. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , FolkEmpire каза:

Да голяма надувка :D

Мен ме кефи как разсъждава. Дано всички мислят като него и са продуценти като него.

Много верни неща каза. И сериалът Viral с него следя и много добре играе там. 

Интересно е с кои поп изпълнители ще прави песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Хиляди хитове? Чуваш ли се изобщо?  Стораро няма златен хит.Има там "Отличен 6",която се помни повече и няколко кючека и гръцки кавъри.С това се изчерпва и дискографията му.

Стораро няма хитове. Please... Не е само отличен, за една жена, не заслужавам, милионерче. А това, че са кавъри какво значение има ? Та Ивана има кавъри и това не пречи да са най - големите й хитове ? ОМГ каква логика. На Камелия най - големия хит е кавър. 

Важното е песента да е популярна и да е яка. Какво значение има, че е пресъздадена мелодия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Mr. Greshen каза:

Днес в 18 ч. по Фен ТВ

Константин и Тони Стораро - Кома

И колко е готин Коцето само. ❤️

Аз ще съм на работа. Дано успея да се измъкна за малко и през телефона да го гледам. 

И  са снимали в къщата на Коцето пак. И Лияна и тя е много готина.

NOV KLIP NA KONSTANTIN DNES PO FEN TV-13.06.2019-2.jpg

61011064_2287931997925342_2997019331516170240_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Mara.Shulevna каза:

Стораро няма хитове. Please... Не е само отличен, за една жена, не заслужавам, милионерче. А това, че са кавъри какво значение има ? Та Ивана има кавъри и това не пречи да са най - големите й хитове ? ОМГ каква логика. На Камелия най - големия хит е кавър. 

Важното е песента да е популярна и да е яка. Какво значение има, че е пресъздадена мелодия...

Нема пари

Няма накъде

Грешница

2-3-4

Милиони звезди

Най-добрата фирма

Бъди щастлива

Уникат

дуетите с Деси Ковашка

че и Минижуп, Ти от Рая ли дойде, Смело завърти...

 

Не го понасям мангала, но е фрашкан с хитовье! Веднага бих хвърлил гюбече на Мотористът е без каскаааааааааа, ох, малелееей...

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ти гледа Стораро, гледам Коцето аз. Колко е готин, чакам го с нетърпение. Утре му е първо участие с новата песен след няколко дена почивка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Кой ти гледа Стораро, гледам Коцето аз. Колко е готин, чакам го с нетърпение. Утре му е първо участие с новата песен след няколко дена почивка. 

Крайно време е да те вземе в екипа си и да обикаляте страната заедно! Ще може да отразяваш от мястото на събитието в разните му там профили, издигайки ги на невиждано ниво. Кухнята отдавна ти е отесняла! 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Крайно време е да те вземе в екипа си и да обикаляте страната заедно! Ще може да отразяваш от мястото на събитието в разните му там профили, издигайки ги на невиждано ниво. Кухнята отдавна ти е отесняла! 

Толкова обикаляне, абсурд. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Толкова обикаляне, абсурд. 

Помисли си пак - постоянното общуване с Коцето ще ти е стимул, няма да усещаш умора. А и не е съвсем постоянно, сама отбелязваш кога почива. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Помисли си пак - постоянното общуване с Коцето ще ти е стимул, няма да усещаш умора. А и не е съвсем постоянно, сама отбелязваш кога почива. 

Ами сега имаше 1 седмица почивка след участията. Утре му е първо участие с новата песен в София, после е в Перник и пак 4 дена почивка, после 3 дена подред участия в различни градове, пак 5 дена почивка и после не се знае какво следва. Голямо пътуване е при него. Понякога и цяла седмица нон-стоп е с участия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Ами сега имаше 1 седмица почивка след участията. Утре му е първо участие с новата песен в София, после е в Перник и пак 4 дена почивка, после 3 дена подред участия в различни градове, пак 5 дена почивка и после не се знае какво следва. Голямо пътуване е при него. Понякога и цяла седмица нон-стоп е с участия. 

Супер звучи, виж, че има прозорци от по 4-5 дни чат-пат. Твоите графици ме уморяват само като прочета кога си на смяна. Това по-лесно ми се види. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Mara.Shulevna каза:

Коцето е по - готин от Стораро, това е факт. Ама пакета му е скромен, което го прави разоюарование :D Иначе и аз чакам песента. 

Аз и моята приятелка Yaneva предпочитаме татко-мечо. :ae:

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 49 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Аз и моята приятелка Yaneva предпочитаме татко-мечо. :ae:

Много е космат и грозен, но пък има яки песнички. Кажи сега, слушаме ли "Изтрезняваш ли"! Велика песен! 

Редактирано от Mara.Shulevna
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Mara.Shulevna каза:

Много е космат и грозен, но пък има яки песнички. Кажи сега, слушаме ли "Изтрезняваш ли"! Велика песен!

Естествено, макар че напоследък малко ни омръзна и тръпнем за нов трак!

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Mara.Shulevna каза:

Стораро няма хитове. Please... Не е само отличен, за една жена, не заслужавам, милионерче. А това, че са кавъри какво значение има ? Та Ивана има кавъри и това не пречи да са най - големите й хитове ? ОМГ каква логика. На Камелия най - големия хит е кавър. 

Важното е песента да е популярна и да е яка. Какво значение има, че е пресъздадена мелодия...

Хаха,принципно няма нищо лошо,но от музикална гледна точка той не е никакъв при положение,че краде готови хитове.Дори повечето от кючеците му са крадени.Андреа може да е всякаква,но поне 90% от кариерата й е с авторски хитове.

Преди да ми отговориш,че кариерата на Ивана е също съставена предимно от кавъри ще ти кажа,че жената ходи с оркестър по участия,прави нови версии на песните си и тн,което показва,че е истински музикант за разлика от дебелия резак.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Хаха,принципно няма нищо лошо,но от музикална гледна точка той не е никакъв при положение,че краде готови хитове.Дори повечето от кючеците му са крадени.Андреа може да е всякаква,но поне 90% от кариерата й е с авторски хитове.

Преди да ми отговориш,че кариерата на Ивана е също съставена предимно от кавъри ще ти кажа,че жената ходи с оркестър по участия,прави нови версии на песните си и тн,което показва,че е истински музикант за разлика от дебелия резак.

Въпрос на гледна точка. Аз ти казах, че макар да не понасям Анда, има песни които й харесвам. Проблема е, че не се помнят. А Ивана, не знам да има много участия. Все тая, това си е твое мнение и естествено не си длъжен да харесваш Стораро. Но точката, че песните на Ивана са също кавъри и бяха готови хитове също си остава. Важното е да се танцува на тях. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...