Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 15 минути, DarkChild каза:

На сценарий, режисура и актьорска игра 

На това ако му казваш пародия, то аз съм бурканче с кисели краставички. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Starboy каза:

Преси удари 10 милиона, евала! Вече ще спим спокойно, ако не друго.

Къде е бате Тони Стораро със Шефката или е с по малко от всичките в тази класация. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, djmursi каза:

Къде е бате Тони Стораро със Шефката или е с по малко от всичките в тази класация. :)

Класацията е само за песни от канала на Планета, иначе цялостно предполагам, че е там.

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче е скандално как белязаната за мегахит “Няма да ми мине” води само с 600К “Изтрезняваш ли”, която се води като не особено голям хит.. а и втората почнала да прави повече седмични гледания, интересно... 

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, djmursi каза:

Има 11 301 160 Гледания,никак не  е малко. :)

За периода 01.01.-31.05.2019? Съмнявам се!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, djmursi каза:

Има да.

Как ще има 11 млн. от началото на годината, като е общо с 20 милиона? Твърдиш, че над половината си гледания е направила в последните 5 месеца, толкова колкото е имала през първите 6 ..? Нелепо е!

Освен това:

1. Класацията е за песни от 2019 г.
2. Включва само клипове от канала на Планета

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Как ще има 11 млн. от началото на годината, като е общо с 20 милиона? Твърдиш, че над половината си гледания е направила в последните 5 месеца, толкова колкото е имала през първите 6 ..? Нелепо е!

Освен това:

1. Класацията е за песни от 2019 г.
2. Включва само клипове от канала на Планета

Точно от самото начало имаше около 6к сега е толкова.Много започнаха да бягат от Планета за жалост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя си е флопнала вече - 378 к гледания за 10 дни? Топ имената ги правят за 24 часа, или айде като е в малък канал да ги направи за 2-3 дена, но не и за 10.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Cally-Pressyfan' каза:

Ами тя си е флопнала вече - 378 к гледания за 10 дни? Топ имената ги правят за 24 часа, или айде като е в малък канал да ги направи за 2-3 дена, но не и за 10.

Песента е без клип,което допълнително намаля гледанията и шанса за повече популяризиране. За справка клипчетата на двата дуета на Емилия и Теофиков в канала на Пашев са със сходни гледания,а са най-големите чалга хитове сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Starboy каза:

Обаче е скандално как белязаната за мегахит “Няма да ми мине” води само с 600К “Изтрезняваш ли”, която се води като не особено голям хит.. а и втората почнала да прави повече седмични гледания, интересно... 

Ами има един изтрит клип на Няма да ми мине с около 2млн.

https://popnable.com/bulgaria/songs/178971-galin-lidia-nyama-da-mi-mine

Някак Няма да ми мине се задържа по добре като гледания от Изтрезняваш ли и затова прави такова впечатление. Всъщност по дискотеките стана ясно в диджейската месечна, че Изтрезняваш ли е по пускана в клубовете. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Western каза:

 Да не се чудите защо са отменени участията :D

Много се обезобрази с тоя нос, жалко, защото естествения и нос и отиваше много повече, макар че някои го бяха наричали "кокошият"

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сладко носле, но преди си ми харесваше повече.. много различна ми изглежда така, едва я познах. Искаме си орловия нос!

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък сегашния и нос ми допада много повече. То зависи от какъв ъгъл е снимката. На някои почти не личи, че е пипала. Но сегашното и носле ми е адски симпатично. Въпроса е да не повтори или потрети процедурата. Деса и Ема без носове останаха. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един фр ми прати тоя мийм преди малко за да ме пита коя е тя🤣 дано да започва с миймове и продължи със популяризирането на българската попфолк музика тук, защото за пореден път виждам такъв популярен мийм

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...