Jump to content



Теди Александрова, Илиян и Борис Дали - Давай на DJ-я


Препоръчани коментари

преди 1 час, Stela каза:

Ами мен почти никоя нейна не ме кефи. 😁

На мен ми стана досадна напоследък. Преди й бях сигурно най-големият фен, хаха. Но тая песен е дъното, не й отива. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.04.2019 г. от 18:20, iraklis каза:

Братле, задължително се включи в следващият видео проект на Теда и позирай така както си се публикувал в подписа. Отива ти 🤩

:roll1:

Това е MC Stojan, не съм аз. Но колкото би било хубаво, толкова и е невъзможно да имат дует.

 

Междувременно Теда е #2 в Trend-а! Пръска си песента по дискотеките както и очаквах! Ориентирана е към нощните заведения предимно, може би затова не ви харесва. За разбирачите, та какво му остана на жанра освен дискотеките? Нима някъде на обществени места пускат поп-фолк преди 12? Отделно пайнерките се изхранват с пари от участия, Димитров пръста не си мърда за тях, нормално да са фокусирани предимно към дискотеките. Разбира се, не трябва да се правят само дискотечни парчета, златната среда е най-добра, но най-ротирана чалгата е единствено в клубовете след 12, което е неоспорим факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето на това му се вика гадна, ама много гадна песен, жалко за Борис, другите двама са обичайните заподозрени, заради които Пайнерските концерти смърдят на кебапчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...