Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да, в един ден са кикиморките :Vishenka_05:

Гледам картата на Преслава, ако наистина е с асцендент Телец, то при нея е нещо страшно - Луна в Телец; Слънце, Меркурий и Венера във втори или трети дом (нз точен час), а после се чудим защо е хитра лисица, ламтяща за злато. :whistling:

 

Мхм... и аз с АСЦ в Скорпион, който й терапевтира опозиционно нейния АСЦ и Луна. :rolleyes:

 

Галена по последни (почти сигурни данни) е с АСЦ в Дева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За поредни сингли изобщо. Иначе само тя, Дрейк и Марая са с повече от един дебют на първо място, като естествено последната е с най-много - 3.

Истерията е брутална, наистина не разбирам как се случи - август изкара друг албум, който постигна приличен успех, топ 5 сингли и всичко, а сега се гонят рекорди, окупират се класации от първо до десето място, концертите са разпродадени месеци по-рано. Най-невероятното ми е 55 милиона гледания за 24 часа и то на позната песен - светът се е побъркал по нея. И в българския тренд влиза от раз.

 

А сега отказва да пее на Грамитата, нищо, че се рекламират с нея - да ти напомня за някоя местна знаменитост? :3fdb8960598fa63e:

от господ е жена и breathin плюс коледната започна всичко

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах защо тази песен не стана мегахит от ранга на "Хищна хиена". Загуби се там някъде измежду многото култови резачки на 1999-2000. За мен е най-силната й песен:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах защо тази песен не стана мегахит от ранга на "Хищна хиена". Загуби се там някъде измежду многото култови резачки на 1999-2000. За мен е най-силната й песен:

 

и за мен :3fdb8960598fa63e:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах защо тази песен не стана мегахит от ранга на "Хищна хиена". Загуби се там някъде измежду многото култови резачки на 1999-2000. За мен е най-силната й песен:

 

Напълно съм съгласен!

Любимата ми нейна песен, заедно с една гръцка балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава хората бяха жадни за простотия и оцениха повече "Командира" и "Дай една ракия". :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах защо тази песен не стана мегахит от ранга на "Хищна хиена". Загуби се там някъде измежду многото култови резачки на 1999-2000. За мен е най-силната й песен:

 

И аз не разбирам защо не е била хит. Особено с тази визия с лампичките и курдисана с гирляндената перука! Коментирай защо Галош с някви парцалки минава трендсетърка, а Петрана - която предлага разни оргинални, да не кажем направо самоделелни тоалети - не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава хората бяха жадни за простотия и оцениха повече "Командира" и "Дай една ракия". :3fdb8960598fa63e:

 

Може би от Петра са очаквали простотии. Както от Кати - по-лековати тийн песньовчици. Всъщност прав си - като цяло хората след падането на комунизма и забраната да слушат ориенталски ритми си бяха жадни за скара-бира простотия поне едно 10 години. По-сериозните мегахитове с лирични и смислени послания от този период сякаш са по-малко от селските изпълнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм... и аз с АСЦ в Скорпион, който й терапевтира опозиционно нейния АСЦ и Луна. :rolleyes:

 

Галена по последни (почти сигурни данни) е с АСЦ в Дева.

Това ми е труден за разпознаване асцендент по визуални черти, но това при всички положения означава, че Луната й е в 10-ти дом, а евентуално и Слънцето. Чета за Луна в 10-ти дом - все едно Галена се описва: харизма, представяне на сцена, остра реакция при критика, силна загриженост за публичния имидж, а успехът не е правопропорционален на вложените усилия и зависи от странични фактори. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не разбирам защо не е била хит. Особено с тази визия с лампичките и курдисана с гирляндената перука! Коментирай защо Галош с някви парцалки минава трендсетърка, а Петрана - която предлага разни оргинални, да не кажем направо самоделелни тоалети - не.

 

Според мен просто Петра се губеше сред онези сексапилни по-млади прими - Глории, Цветелини, Камелии, Катита и Деси Слави. И пак е твърде пресилено да се каже, че се е губила. Всички я знаеха, хитове си имаше големи, образ на симпатичен близо до народа зевзек си беше изградила. Отказа се - това е проблемът. Ако сега се завърне, или по-точно ако сега беше на същите години от периода на "Командира" и със същия хъс и мотивация, според мен щеше да е тотален феномен. На хората включително и на малките им омръзна от изпънати и порцеланови кукли с джуки и не знам си какво. Петра щеше да мачка в наши дни, защото щеше да се откроява от масата и статуквото повече от всякога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би от Петра са очаквали простотии. Както от Кати - по-лековати тийн песньовчици. Всъщност прав си - като цяло хората след падането на комунизма и забраната да слушат ориенталски ритми си бяха жадни за скара-бира простотия поне едно 10 години. По-сериозните мегахитове с лирични и смислени послания от този период сякаш са по-малко от селските изпълнения.

Петра имаше много силни песни - "Що е любов", "Липсваш ми", "Любовен грях" и др., но виж че сега никой не я свързва с тях. И тогава не са били големи хитове. За сметка на "Хищна хиена", "Котаците и маците", "Дай една ракия" .. :3fdb8960598fa63e:

 

Виж я в този клип каква бясна лелка на кънки е. :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми е труден за разпознаване асцендент по визуални черти, но това при всички положения означава, че Луната й е в 10-ти дом, а евентуално и Слънцето. Чета за Луна в 10-ти дом - все едно Галена се описва: харизма, представяне на сцена, остра реакция при критика, силна загриженост за публичния имидж, а успехът не е правопропорционален на вложените усилия и зависи от странични фактори. :mf_surrender:

 

10-ти дом.....домът на Козирога. :1000 (34):

 

Усещам те, че ти реагираш силно при критика btw. А аз колко съм те подбазиквал. :3fdb8960598fa63e: Дано да ти минава бързо. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара най-сетне набара хит, на български също много радва, макар и оригиналът да е много по-готин! За месец май ще чукне 2 милиона, което е сравнително добре за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара най-сетне набара хит, на български също много радва, макар и оригиналът да е много по-готин! За месец май ще чукне 2 милиона, което е сравнително добре за нея.

Така е, нейна песен не е масово пускана по нощни клубове от "Чуй ме" с Азис. Тази сега доста скорост набира в нейно изпълнение.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шаги презентира награда на Грамитата в момента. Андреа е работила с артист от такова ниво, коя друга може да се похвали с това?

Андреа преди беше едно ниво над всички по проекти и визия, много ме е яд, че в момента като се появи на живо по телевизията цял интернет бълва подигравки към нея..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шаги презентира награда на Грамитата в момента. Андреа е работила с артист от такова ниво, коя друга може да се похвали с това?

 

Чудесен повод Андреа да напише статус: "Шаги презентира награда на Грамитата. Аз съм работила с него! Към днешна дата нито той помни коя съм, нито аз имам уши. Коя друга може да се похвали с това?"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...