Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да, съгласен съм за тези две, три песни. Даже бях убеден, че съм забравил нещо, и ми стана гузно, че само съм ги наредил и обобщил творчеството им като изцяло долно. :1000 (29):

Аз не мисля, че са забравени и просташките рап песни. По купони винаги по някое време си пускаме Шамара, Спенс, Ъпсурт и т.н. По дискотеки също вървят едни след други в даден момент от нощта.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аз не мисля, че са забравени и просташките рап песни. По купони винаги по някое време си пускаме Шамара, Спенс, Ъпсурт и т.н. По дискотеки също вървят едни след други в даден момент от нощта.

Общо-взето тези, които изброих са на Шамара. Спенс и Ъпсурт също се въртят, но на Ъпсурт не смятам, че са просташки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във форума има такива клинични случаи. :3fdb8960598fa63e: Иначе не,но шанса да ти тръгнат последователно и двата клипа е доста голям,защото повечето хора си оставят ютюб да им пуска песни автоматично особено по празници

 

При мен това никога не се е случвало, а съм сигурно сред най-големите фенове на песента в държавата. Слушам парчето или от официалния канал, или от другото най-популярно фен клипче. Никога след едното не ми е тръгвало другото. Като слушам плейлиста - същата работа. Мога да направя скрийнове. Youtube вероятно си има начин за предотвратяването на такива казуси.

 

И сега питам всички:

 

Има ли някой от форума, на който едното клипче му тръгва след другото? Ако има такива, нека направят скрийн и да го публикуват, за да разберем в крайна сметка как седят нещата.

Ето при мен как е:

 

oficialnoklip4e.jpg

 

 

fenklip4e.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Общо-взето тези, които изброих са на Шамара. Спенс и Ъпсурт също се въртят, но на Ъпсурт не смятам, че са просташки.

Да, не са просташки Ъпсурт-ните :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При мен това никога не се е случвало, а съм сигурно сред най-големите фенове на песента в държавата. Слушам парчето или от официалния канал, или от другото най-популярно фен клипче. Никога след едното не ми е тръгвало другото. Като слушам плейлиста - същата работа. Мога да направя скрийнове. Youtube вероятно си има начин за предотвратяването на такива казуси.

 

И сега питам всички:

 

Има ли някой от форума, на който едното клипче му тръгва след другото? Ако има такива, нека направят скрийн и да го публикуват, за да разберем в крайна сметка как седят нещата.

Ето при мен как е:

 

oficialnoklip4e.jpg

fenklip4e.jpg

Може при някого и така да става. На мен ми се е случвало една и съща песен да ми тръгне веднъж като слайдшоу, веднага след това като официален клип... или обратното. Или след една песен да ми пусне пак предходната. За тоя случай няма как да имам наблюдения, понеже не слушам Шефката. така че нека се докаже.

 

П.С. Понякога ми тръгва някаква версия на Феноменален със снимка и текста на песента.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е сведено до минимум, между другото. Преди ми се случваше да ми тръгне една песен с клип и после същата с lyric video-то (световни), но вече почти не го наблюдавам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е сведено до минимум, между другото. Преди ми се случваше да ми тръгне една песен с клип и после същата с lyric video-то (световни), но вече почти не го наблюдавам.

 

 

На мен пък често ми се случва... пускам официалното видео, после някакво фен видео. Забелязах че на Taki, taki така става, също на Деса и Фики, както и Шефката. Нямам представа. Като аз Шефката почти не съм я пускал - най-много 2-3 пъти, откакто е излязла. А постоянно ми се пуска автоматично. Както и на Гуца - Твоите думи, но нея много съм я риплейвал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

За мен не е проблем , че "Шефката" прави повече гледания от "Да гори в любов".

Сезонът сега е такъв , че хората ходят по купони и предпочитат музика като тази на "Шефката".

Но със сигурност "Да гори в любов" е най-големият самостоятелен хит за 2018.До скоро си мислех , че е "Зоопарк" , но на концерта ме изненада.

Общо взето за всеки място под слънцето.Няма за какво да се изпокараме за песни , които са доста различни една от друга.

 

 

Просто споделих начина , по който за мен е най-правилно да се смятат гледанията на "Шефката".

И като видях , че има почти 10к разлика при моето записване и неговото реших да го споделя тук.

На мен ми е важно , че Преси изпраща поредна силна година с малко песни.Качеството пред количеството

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не са с откровени цинизми. Не са и много изтънчени, но звучат като "Хамлет" в сравнение с "Не искам да съм с теб". :3fdb8960598fa63e:

Да, има смисъл и в по-циничните им моменти, не са съвсем произволно изстреляни думички :D То и в чалгата преди завоалирано се намекваше за доста работи, сега вече по-откровено се назовават нещата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто споделих начина , по който за мен е най-правилно да се смятат гледанията на "Шефката".

И като видях , че има почти 10к разлика при моето записване и неговото реших да го споделя тук.

На мен ми е важно , че Преси изпраща поредна силна година с малко песни.Качеството пред количеството

 

Значи според твоите изчисления "Да гори в любов" е направила 78 100 гледания между 16:25 на 25 декември и 16:25 днес? После ще видим шефските, поне имаме черно на бяло колко са били снощи.

 

Между другото има значение и в кой час засичаш. Аз съм ги сметнал сутринта и съм обхванал целия празничен ден, а ти следобед в 16:30, тоест ти вече навлизаш в по-слаб ден, утре хората са на работа, не са в настроение за купон и пиене, респективно по-малък трафик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи според твоите изчисления "Да гори в любов" е направила 78 100 гледания между 16:25 на 25 декември и 16:25 днес? После ще видим шефските, поне имаме черно бяло колко са били снощи.

 

Между другото има значение и в кой час засичаш. Аз съм ги сметнал сутринта и съм обхванал целия празничен ден, а ти следобед в 16:30, тоест ти вече навлизаш в по-слаб ден, утре хората са на работа, не са настроение за купон и пиене, респективно по-малък трафик.

Ами тогава се сетих.

Иначе исках в по-нормален час да ги засека,примерно в 7 ама така се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Тя го изгонила, но в същото време се изнесла при майка си? Кой ги пише тия статии немам идея, но поне като напише нещо да го прочете, преди да го пуска. :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя го изгонила, но в същото време се изнесла при майка си? Кой ги пише тия статии немам идея, но поне като напише нещо да го прочете, преди да го пуска. :gun_bandana:

 

Има ли значение, след като и двата случая ще ти стане едно такова хубаво, протриващо с ръце? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност има някаква уловка в гледанията на неофициалното видео.Не може да натрупа 6 милиона без да се пуска автоматично след някой голям хит или официалното видео

Link to comment
Сподели в други сайтове

Stojke ima....HIT GODINE!

 

Не, не, нееееееееееееееееееееееееее, не това е хита според същият Стоянчо. Ето това пуска на свои участия той, точно товаааааа .... ЦЪК :1000 (6):

 

Инвазията е тотална и всепомитаща. А ние тук си броим лайкове на елхи. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност има някаква уловка в гледанията на неофициалното видео.Не може да натрупа 6 милиона без да се пуска автоматично след някой голям хит или официалното видео

 

Фен видеото имаше над 3 седмици, в които да трупа гледания, беше в Трендинг наред с още едно изтрито фен клипче. Официалният клип излезе в началото на август.

 

Като има уловка, намираш я и доказваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фен видеото имаше над 3 седмици, в които да трупа гледания, беше в Трендинг наред с още едно изтрито фен клипче. Официалният клип излезе в началото на август.

 

Като има уловка, намираш я и доказваш.

Ти не купи ли точно на него гледания? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фен видеото имаше над 3 седмици, в които да трупа гледания, беше в Трендинг наред с още едно изтрито фен клипче. Официалният клип излезе в началото на август.

 

Като има уловка, намираш я и доказваш.

Честно да ти кажа не ми се занимава.Шефката даже не се сещам някога да ми е излизала в предложения,тъй като повечето пъти,в които съм я слушал са били или от телевизора или в някоя дискотека/бар.Казвам просто какво сочат фактите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

🤣🤣🤣 Не ви ли писна на всички едно и също. 1000 страници за гнусната цигания на Стораро и Фокси отстрани хвалещ кавър на 20 години, добре, че е Преслава и Денис, та нещо свежо да се случва в тая чалга 😂😂😂 И Рени, с безпорните си успехи от преди 2 века 😆😆😆😆

Link to comment
Сподели в други сайтове

🤣🤣🤣 Не ви ли писна на всички едно и също. 1000 страници за гнусната цигания на Стораро и Фокси отстрани хвалещ кавър на 20 години, добре, че е Преслава и Денис, та нещо свежо да се случва в тая чалга 😂😂😂 И Рени, с безпорните си успехи от преди 2 века 😆😆😆😆

 

Този коментар трябва да е коментар на годината хахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не купи ли точно на него гледания? :3fdb8960598fa63e:

 

Купих 2000 на онова в личния канал на Тони Стораро, дето замина в небитието. Обаче после съм купувал за едно братле и се оказа, че не идват всичките, много смотан сайт.

 

Сега намерих сайтове, които изглеждат доста по-надеждни. Обаче: 100К гледания струват към 300 долара.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...