Jump to content

Online: Цветелина Янева и Денис Теофиков - Грешка беше


Препоръчани коментари

Денис има много сериозен потенциал - пее доста добре и разнообразни парчета, погледнах и клипчетата му от X-factor. Освен това "Пайнер" започва да нацелва новата ниша - млади момчета, по които да лудват тийновете - Арти, Емрах, Денис. Откъм девойки обаче никак не го докарват.

 

Песента сама по себе си също е много добра и запомняща се. Клипчето е интересно и то. Успех на проекта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална Янева :Vishenka_05: Винаги ми е била топ тая жена. Квото и да изпее го прави да звучи уникално.

Пашев си остана най-добрия от всички, за толкова години не се изтърка, а предлага всяка година различни течения в музиката. Оцко, Ганев, Кости... ми изтъркани са. Само Биолчев му е конкуренция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна музикантска песен с препратки на хитове от предното десетилетие на Ивана, Вероника и други. Ако изляза скоро на чалготека, бих и се изкефил! ;)) Клипът не е на нейното ниво иначе, но пък е готина вътре на някои визии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия от Пайнер нима са осъзнали, че трябва да инвестират в нови изпълнители? Момчето има потенциал. Очевидно опитват да заформят Емрах-Денис, както беше с Фики-Жалин и Жален а-Преслава.

 

Но пък момчето става за тийн идол. Като гледам едва ли има 18? Като глас, специално в тая песен, звучи като Емрах, но от видеото от Фактора звучи доста по-добре. Явно е от стилистиката на пеенето, не че е клонинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нищо общо с Емрах, просто обработките са почти същите и гласовете си приличат, защото и "По такива си падам", и тази са на Пашев. Ако беше на друг композитор нямаше да си приличат, чуйте как пее в X Factor, грам нищо общо с тия мангали. Изцяло поп, много чист и добър глас има, харесва ми.

 

Какво да си кривя душата, хареса ми песента, клипа не е на нивото на Янева, но не може всеки клип да е супер скъп, а и в крайна сметка песента не е ft. а проект и на двамата (по-скоро Пашев ги е събрал), не се знае какви финанси има и Денис, дебютант е все пак. Много добър проект. М/у поп и поп-фолк, приятен саунд, гласовете им преплетени много добре, Пашев е супер.

 

Не го сравнявайте с бездарния Емо /Емрах/, Фики и Стораро може и да могат да пеят (вият), но той - не.

 

Този е класи над него, а и не е противен. Симпатично момче с глас и добра песен.

 

Успех! Харесва ми!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, колкото по-дърта става, толкова повече ми харесва. Преди 5-6 години се насирах да я плюя. :3fdb8960598fa63e: Страхотно красива е, личи си че е влагано в нея.

 

А този малкият е егати сладкия бонбон зеленоок. Много секси глас има.

 

Песента е доста добра, ще гърми, но и аз като Стела мисля, че няма да мине успеха на "По такива си падам".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, колкото по-дърта става, толкова повече ми харесва. Преди 5-6 години се насирах да я плюя. :3fdb8960598fa63e: Страхотно красива е, личи си че е влагано в нея.

 

А този малкият е егати сладкия бонбон зеленоок. Много секси глас има.

 

Песента е доста добра, ще гърми, но и аз като Стела мисля, че няма да мине успеха на "По такива си падам".

не харесвам женствени педерасти !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална Янева :Vishenka_05: Винаги ми е била топ тая жена. Квото и да изпее го прави да звучи уникално.

Пашев си остана най-добрия от всички, за толкова години не се изтърка, а предлага всяка година различни течения в музиката. Оцко, Ганев, Кости... ми изтъркани са. Само Биолчев му е конкуренция.

 

:1000 (33): :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак супер звезда не знам, но има приятно излъчване, не е мангал, не е гнусен, свеж е някак. Отгоре на всичкото и има хубаво пеене. Какво ми го сравнявате с вмирисаните Сторарови цигани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Това е може би май хубавата песен, която попфолка е раждал последните 2 години. И за слушане става. И за партита и клубове. Има го комерсиалния момент, но го има и музикантския. Янева тази година има късмет от към сингли. Получават и се. Малкия също е с много силен дебют

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак супер звезда не знам, но има приятно излъчване, не е мангал, не е гнусен, свеж е някак. Отгоре на всичкото и има хубаво пеене. Какво ми го сравнявате с вмирисаните Сторарови цигани.

Всъщност пее точно като тях. Със сигурност има циганска жилка.

Галин например никога не е звучал мазно, а по-скоро има постановка като за фолклор.

 

Все пак излгежда по-добре от конкурента си, въпреки бонбонената визия, но жанра се нуждае от такива, за да хване малките и учениците, които слушат в момента Скандау, Гери, Тита и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...