Jump to content


Най-харесваните песни от август


Хит на август  

61 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

През август май няма много продукция...кои песни най-много ви допаднаха през изминалия месец?

 

Извадил съм ги спрямо промотирането на видеоклиповете...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само "Шефката" и "Не я познавам тази жена". Слабо като количество, ама тия двете ми стигат да го посоча като един от най-силните месеци от началото на годината. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Категорично Мария - Не я познавам тая жена!!! Гласувам само и единствено за нея, определено е една от най-хубавите песни за лятото.

След нея много ми допадат парчето на Есил и Копакабана, другите песни не ги слушам.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Копакабана с мизерните си милион и половина има двойно повече гласове от "хита на лятото". :1000 (29):

Даже Марчела има повече.

Дори Есил е с по харесвана песен от Шефката.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто тая "Шефка" е невъзможно да я слушаш докато си разцъкваш в Интернет, трябва да си пиян. То Стораро на мен като цяло извън дуетите с Емилия и някое друго изключение ми е трудно да го слушам просто ей така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...