Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кат не щете, ще има повече за мен :) Тя и без тва до догодина ша струва сигурно 150 лв и то ако носи тава със печени зайци + пълна програма с камшик шоу за 2ма.

Ще дойде завита и с чаршафа даже, не само с камшик. Ама като вземе да си върши ритуала ще го свали, че му замина белия цвят... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости. Специално той дори избягва да те цитира.

 

Не спираш да си преиначаваш и сам да си вдигаш егото. Много комплексарска черта е това, вземи да я махнеш, това ти го казвам не като заяждане, а като съвет. Грозно впечатление прави някой сам да се изтъква и да си праска комплименти, когато не е на базик. А твоето не е на базик.

 

И каква изгода имат "Господари на ефира" да лъжат, за да ви очернят? Това не ми е ясно.

Не за всичко лъжат. Факт е, че има много подадени жалби към фирмата, но повечето са след като хората гледат Господарите и започват да искат да се отказват. Това е директен маркетинг. Продажбата се извършва с доза психологическа игра. Нещо създадено като схема от американците, минало през всички и последно дошло при нас. Така, че не връщаме пари. И за това не лъжат. Начина наблюдава продажба е малко сектантски, но не е по модел на Минчеви, а по американски такъв. Първото семейство, което излъчиха преди години наистина не бе настанено, а беше техен човек. Нямаха години и не им потвърдиха резервацията от комплекса в Тенерифе. Грешка беше, че изобщо брат ми им е продал. Освен това много ги подразнихме преди 3години в телефонен разговор с брат ми, когато той ги нахрани, че нямат рейтинг и са ги махнали от праймтайма. Сега изчакаха 8месеца, за да излъчат тези точно в седмицата на Брадъра и точно, когато Минчо реши да бе подновява лиценза, за което веднага и се хванаха. Обмисля нова фирма на негово името, където да е лично отговорен за случващото се. На тази МОЛ не се е вясвал от 3години в България и затова няма как да взимаме отношение за много от случващото се, било до дела или политика.

Във връзка с форума на Бг мама се коментира с години. Много потребители които в 15 страница са писали, че са измамени, после на 40споделят, че са доволни. Какъв им е кяра не знам. И друг път съм казвал, че ако ни навредят, ще навредят на тези, които искат да пътуват. В договора е описано за какво отиват парите им. Те се съгласяват и го подписват. Няма дребен шрифт. Описано е, че имат право да се откажат, но не е уточнено нищо за връщане на депозит при отказ. Но да, зачестиха случаите на грешки от страна на отдел администрация, който е отговорен за резервациите. Но моята работа е мениджър в теле маркетинговия отдел. Имам няколко анкетьора и няколко букъра, които канят гостите на презентации. От там нататък нямам отношение в Продажби и Администрацията, но понякога помагам, ако се налага.

 

 

А за леля ти Ан, утре ще отделя 30минути, за да ти извадя постовете за последния месец. Да, за седмица преувеличих, но поне 7-8пъти за месеца.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за леля ти Ан, утре ще отделя 30минути, за да ти извадя постовете за последния месец. Да, за седмица преувеличих, но поне 7-8пъти за месеца.

 

И какво са 7-8 пъти за месеца? Ние с теб сме се цитирали сигурно 40 пъти за месец. Ама нали аз съм влюбен в теб, обяснимо е. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, как кой - новата медия Folk+ :3fdb8960598fa63e:

 

"folkplus.bgЗдравейте приятели... Фолк Плюс има да ви каже нещо мнооого интересно.

Утре 17.09.2018 може да гледате премиерата на най-новото видео на Емануела върху песента "Пожелавам ти".

Искаме да Ви разкрием, че Видеото пресъздава една любима на всички ни приказка и най- важното - става въпрос за една разтърсваща балада по идея на самата Емануела.

Музиката е дело на Даниел Ганев, а за текста се погрижиха Анастасия Мавродиева и Росен Димитров.

Очаквате ли я с нетърпение? @emanuela_cvete"

Коя приказка?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за леля ти Ан, утре ще отделя 30минути, за да ти извадя постовете за последния месец. Да, за седмица преувеличих, но поне 7-8пъти за месеца.

 

Понеже без да искам си мернах заглавието, ще ти спестя цели 30 минути от живота ти, щото ми е 1) скучно и утре не тряя да ставам в 6 часа, щото минавам втора смяна.

 

За последните почти 2 месеца (5 страница от постовете ми беше откъм 27ми юли ей ся като гледах) съм те цитирал точно 3 пъти, 2 от тях по-рано тази вечер, и един път, в настоящиа пост. Още веднъж гледах нещо съм споменавал поименно, ма не съм сметнал за необходимо да те цитирам.

 

Сам прецени колко съм ти бил чел постовете, и колко ти е значимостта за форума, въпреки часовете които прекарваш в тракане на километрични постове зад клавиатурата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха,баси евтинията. Музиката е някаква манджа от минимум две песни на Теди Александрова,а клипа евтина версия на "Секс за ден" :1000 (29):

Песента е кавър на Чалга пеперудки, с купени права и е много яка, според мен по-яка от ориинала

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи неприятности за Азис, запорираха му сметките!

 

Поп фолк звездата Азис е със запорирани от съдебен изпълнител банкови сметки и дебитни карти. Решението за запора, поискан от НАП, включва всички бъдещи вземания на певеца, вкл. и неговия хонорар като ко-водещ на “ВИП Брадър". Противно на твърдения в медиите, че той дължи над 400 000 лв. данъци, източниците на “24 часа" са категорични, че сумата е значително по-малка - около 100 000 лв. Дългът се е свил, след като при трети опит през миналата година данъчните продадоха за около 260 хил. лв. негов апартамент в столичния квартал “Манастирски ливади".

 

До решението за искане на запор на сметки и дебитни кари на певеца пък се стигнало, след като в НАП са получили множество сигнали, че за да избегне бирниците, шоуменът пробва схема за получаване на хонорар под формата на дарение. Схемата обаче им била известна и от други участници в шоуто на “Нова телевизия", които опитвали същата хватка. Инспекторите е са категорични, че и при дарение, ако сумата е над 10 000 лв., получателят на дарението дължи 10% данък.

 

Втората хватка, която опитали счетоводителите на Азис, била да получи хонорара си през фирма, в която той не фигурира. От НАП обаче изискали официална информация от продуцентите на Биг Брадър коя е фирмата, с която е сключен договорът на Азис.

 

Тъй като хонорарите, изплащани от шоуто, се облагат още при източника с 10%, данъчните предупредили фирмата, че тя ще бъде проверена, ако не представи надлежно при тях справка за изплатена на певеца сума. Те са се заканили също да търсят и евентуални подставени лица, които може да пробват да получат вместо Азис полагащата му се сума и да му я предадат на ръка.Ако се установи подобно нещо, НАП ще търси съдействие на прокуратурата, категорични са от приходната агенция.

 

Спорният дълг на Азис, за който се търси погасяване, включително и чрез хонорара му от шоуто, е установен с ревизия. Тя е за 2015 г., когато певецът не се е регистрирал по ДДС, веднага след като доходите му прехвърлили 50 000 лв., както е по закон. След като няма доброволно погасяване на дълг от 200 000 лв., данъчните завеждат дело, а Азис обжалва. През това време сумата набъбва заради наказателните лихви.

 

Съдът разрешава на НАП да събере дълга си като запорира имот на певеца. Той обаче прехвърля имуществото на майката на дъщеря му в опит да спаси парите от продажбата. НАП обжалва прехвърлянето, съдът обявява сделката за недействителна и след търг данъчните погасяват част от задължението на певеца към държавата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Василка кара Ролс Ройс, преди това беше с Бентли.

Съмнявам се да е нямал пари да побутне и тази песен.

По участията пред мангали в Европа му плащат кеш, кво го бърка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво имате предвид под "побутне новата песен"? Какво има да й бута, нали предните му две станаха мегахитове, защото хората ги заобичаха. Или и тях е побутвал? Последната му просто е по-слаба.

 

И пак не се представя извънредно зле, сега гледам, че за 10 дни е направила 1.5 млн, средно по 150К на ден. Незадоволително като за него, но аз очаквах вече да е паднала под 100 хилки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво имате предвид под "побутне новата песен"? Какво има да й бута, нали предните му две станаха мегахитове, защото хората ги заобичаха. Или и тях е побутвал? Последната му просто е по-слаба.

 

И пак не се представя извънредно зле, сега гледам, че за 10 дни е направила 1.5 млн, средно по 150К на ден. Незадоволително като за него, но аз очаквах вече да е паднала под 100 хилки.

Трябва да питаш мелето, какво иска да каже, явно е във филм че и предните е под бутвал :D

 

Очаквям Кама да размаже Азис с "Името ти"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си ли навита на безплатни в Обзор? :3fdb8960598fa63e: Не го слушай, че е за бедни там. Не е Слънев Бряг, но в последните години стана по-лачено. Даже мисля, че по едно време там беше най-голямата дискотека в България.

 

И още си е там най-голямата дискотека в България. Баскетболна зала долу на равното в блатото между Обзор и Бяла, където е засипано от 4 и 5-звездни хотели, а строителството е стигнало до главния път и качва вече баира към Бяла, с комплекси в горичката с боровете. Същият процес върви от Каварна до Ахтопол и се строи само ново и само лукс категория. На руснаците не може да се смогне, а големите надписи във всички наши курорти, са на руски. Това вижда всеки, който тръгне да обикаля морето ни. Ама Минчеви, ако тръгнат да правят същите шашми тук, ще им откъснат топките и ще ги закачат на светофара, на отбивката от околовръстното към Слънчев бряг, за назидание на кандидат-измамниците. Те затова за чужбина са се насочили в шмекеруването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да питаш мелето, какво иска да каже, явно е във филм че и предните е под бутвал :D

 

Очаквям Кама да размаже Азис с "Името ти"

Той си купуваше яко гледания на Хабиби и Мотел. Вероятно и сега купува, но по-малко. Пара йок.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквям Кама да размаже Азис с "Името ти"

 

ХАха, това, ако стане ще падна от смях. Много ще го заболи мангала, ако точно тя го надвие. Голям срам ще е за него, дето го гледат в 10 държави, "забравената баба" Ками да му го забие. А дано!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбрах , че се е активизирала с промотирането на песента, което значи че ще залага на нея, както беше и с Дразни ме. То нямаше предаване, където да не я представи..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя май и за първи път пуска песен преди или при стартирането на формата? При пъривя изчака да свърши, при втория нищо и не пусна :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че Азис не иска да плаща на НАП, не го прави беден. Всеки човек с малък собствен бизнес гледа да ги прекара. Не е първия, нито ще е последния.

А и какво ви бърка плаща ли на НАП или не, сякаш вие ще вземете парче от баницата...

 

 

Много се правите на сърдечни и морални, но истината е, че повечето тук са нямали възможност да се доберат до кацата с мед. И добре, че ще сте като невиждали...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че Азис не иска да плаща на НАП, не го прави беден. Всеки човек с малък собствен бизнес гледа да ги прекара. Не е първия, нито ще е последния.

А и какво ви бърка плаща ли на НАП или не, сякаш вие ще вземете парче от баницата...

Много се правите на сърдечни и морални, но истината е, че повечето тук са нямали възможност да се доберат до кацата с мед. И добре, че ще сте като невиждали...

Готиното е, че е известен и няма да му се получи. Нали го изкарваше големец, ся па малък бизнес :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя май и за първи път пуска песен преди или при стартирането на формата? При пъривя изчака да свърши, при втория нищо и не пусна :D

Е 2017 пусна Плюшено мече - беше почнал вече формата.

Сега го пуска в идеално време. Отдавна не беше пускала песен есента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...