Jump to content


Online: Ice Team и Ваня - 1 към 1


Препоръчани коментари

Махнал съм си абонаментна вече от Hit, Fen, Planeta...

 

Какво е това бе? И по аранжимент на Оцко ли е това, че на него ми бие?

 

А тия нали се разделиха, та тръгнали към Пайнера...

 

Спомням си "Взимам-давам", егати хита, слушах я нон-стоп. От алчност и простотия се разделиха, първоначалния вид на групата беше страхотен, бяха хит, нещо различно и то още преди 2012-2013 поп вълната, още преди това имаха хитове.

 

Ама... алчността до ей това води.

 

Ваня пък ако смята , че като пуска пенсьовки през седмица някой ще се заинтересува от нея, лъже се. Нито от една от тия песньовки не може да е хит не ами и популярна песен не може да е. Единствено това предното дето е кавър на някакво ретро става за алкохолици на 3 ракии. Друго слушаемо тая няма от времената си във Фен, когато цепеше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо много приятно в музиката, но частта на Ваня не трябваше да е рап, а по-разпята.

Оставаме на страна текста де, но това си е главния проблем на 95% от песните в последни 2-3 години, така че не ми и прави впечатление вече.

 

Видеото обаче е фарс. Особено "келнер" визиите от 2004 на двамата младежи, както и филтъра, които правят всичко да изглежда толкова ретро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...