Jump to content



Online: Емилия - Завинаги, 2018


Препоръчани коментари

Лельо, има огромна разлика между това да се чекнеш на кючек пожелавайки "от яд да се подпалят" или квото беше там само десетина дни след като майка ти е починала от изгаряния, и това да излееш мъката си в балада, пусната след повече от 40 дни и то със съгласието на семейството на загиналия. Тотка е можела да говори с Янакиев да забавят премиерата. Яница обаче не е била длъжна да го прави.

 

Страхотна, стойностна песен, с красиво и стилно и видео - браво! :notworthy: Относно това, че е кавър, подкрепям изказването, че Ема не е композитор за да си напише музиката сама, така че няма значение дали мелодията която е намерила за подходяща е авторска или не. Може пък песента да е била любима в семейството им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оправдания лесно ще се измислят, но е факт, че тая песен е творена в 40 дневния траурен период. И е набързо скалъпена, след като е взела 3 годишна песен.

 

И не аз казвам, че Емилия има вина за катастрофата, но тя самата явно изпитва такава - с което си обяснявам тая песен. Обитва се да си успокои съвестта жената по някъф начин.

 

Което не прави проекта по-малко пошъл за мен. Не обикаляла била по интервюта, то пък и тва оставаше. Ама гледам е почнала пак с участията ...

 

Да беше пуснала някоя мазнотия, да и се дразня по - малко що за човек е. Дори да има/е имала някви реални и смислени подбуди за реализира това, извличането на дивиденти (най-малкото от участия, пък и като гледам как и се радвате телешки ми се повдига, честно) не го прави по-малко гнусно и непроятно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И не аз казвам, че Емилия има вина за катастрофата, но тя самата явно изпитва такава - с което си обяснявам тая песен. Обитва се да си успокои съвестта жената по някъф начин.

 

Да ни светнеш това как го реши? Не видях в текста на песента фрази от сорта на "Закривах ти очите с моите ръце, затова се блъснахме".

 

За мен Емилия е станала достатъчно близка с починалото момче и го е възприела като свое дете, или го е заобичала по някакъв начин, затова му посвещава песен. Айде опровергай ме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оправдания лесно ще се измислят, но е факт, че тая песен е творена в 40 дневния траурен период. И е набързо скалъпена, след като е взела 3 годишна песен.

 

И не аз казвам, че Емилия има вина за катастрофата, но тя самата явно изпитва такава - с което си обяснявам тая песен. Обитва се да си успокои съвестта жената по някъф начин.

 

Което не прави проекта по-малко пошъл за мен. Не обикаляла била по интервюта, то пък и тва оставаше. Ама гледам е почнала пак с участията ...

 

Да беше пуснала някоя мазнотия, да и се дразня по - малко що за човек е. Дори да има/е имала някви реални и смислени подбуди за реализира това, извличането на дивиденти (най-малкото от участия, пък и като гледам как и се радвате телешки ми се повдига, честно) не го прави по-малко гнусно и непроятно.

А в кой период трябваше да е творена? Такива песни, стихове, и тн. се пишат точно тогава, когато се изживяват, а не 5 години по-късно.

Шегуваш се, нали? Или ги пишеш нарочно тези неща, нямам друго обяснение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ни светнеш това как го реши? Не видях в текста на песента фрази от сорта на "Закривах ти очите с моите ръце, затова се блъснахме".

 

За мен Емилия е станала достатъчно близка с починалото момче и го е възприела като свое дете, или го е заобичала по някакъв начин, затова му посвещава песен. Айде опровергай ме.

 

Survivor’s guilt, най-малкото. И определено толкова са били близки, че в 40 дневния траур не е спала да му посвети песен и да хукне да я пее по всички кръчмотеки из страната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Survivor’s guilt, най-малкото. И определено толкова са били близки, че в 40 дневния траур не е спала да му посвети песен и да хукне да я пее по всички кръчмотеки из страната.

 

Хората мислят, че се шегуваш или ги пишеш нарочно тия неща. Аз залагам на второто. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората мислят, че се шегуваш или ги пишеш нарочно тия неща. Аз залагам на второто. :1000 (19):

Някъде по средата. Хубуу, почувствала е нещо, изпяла го, не е лошо в жанра да има и такива песни, ма кат цяло не одобрявам постъпката и най-вече тайминга и. В тия срокове просто и с най-голямото ми желание ми е трудно да видя доброто намерение, а не нещо скалъпено набързо с цел извличанене на максимални дивиденти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да не подготвя песен посветена на него по време на 40-дневния траур, щом семейството му са ок с това? Като певци и творци, имат възможността да изливат чувствата си в музиката. Много по-добре да пеят за изживяни неща, отколкото шаблоните "чакала-плакала", "пичът в дискотеката", "ТОП кифлата", "бившата на мъжът ми е кучка".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде по средата. Хубуу, почувствала е нещо, изпяла го, не е лошо в жанра да има и такива песни, ма кат цяло не одобрявам постъпката и най-вече тайминга и. В тия срокове просто и с най-голямото ми желание ми е трудно да видя доброто намерение, а не нещо скалъпено набързо с цел извличанене на максимални дивиденти.

 

Песента дори не е клубна, щото нали викаш "Бърза да се върне в баровете да я пее". Какво да я пее, това е тежка балада за смърт. Емилия си има един от ТОП 3 хитовете на годината и още куп други, дето си пее.

 

40 дни траур малко ли бяха според теб? Колко време трябваше да отсъства от работа, година?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пробелма ми не е в това, колко и е бил дълъг траура - всеки си преценява сам, по тоя въпрос, а че едва ли не е чакала да минат общоприетите 40дена, за да си пусне песента.

 

И за какво пеене и творене говорим за песен, която е взела наготово и е поръчала текст, не е вложила и една йота творческа енергия в проекта, освен няква стартоеа точка? То не е лошо, просто отбелязвам собственото си мнение, че макар и откровеното печалбарство да не е баш в основата на тая песен, почитането на паметта на загиналия младеж е също толкова далече оттам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно изпяване и отвратителен глас. Подбудите ѝ са също съмнителни. И, разбира се, кавър. Какво да очакваме от най-прехвалената от форума чалгаджийка на всички времена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Ема ми опротивя след тая песен. Бях й фен.

Толкова е бързала да я пусне, че не бих се учудил да е сменила текста на вече така или иначе подготвян от нея кавър.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пробелма ми не е в това, колко и е бил дълъг траура - всеки си преценява сам, по тоя въпрос, а че едва ли не е чакала да минат общоприетите 40дена, за да си пусне песента.

 

И за какво пеене и творене говорим за песен, която е взела наготово и е поръчала текст, не е вложила и една йота творческа енергия в проекта, освен няква стартоеа точка? То не е лошо, просто отбелязвам собственото си мнение, че макар и откровеното печалбарство да не е баш в основата на тая песен, почитането на паметта на загиналия младеж е също толкова далече оттам.

Колко злоба просто лъха от постовете.Искаме да кажем всички,че песента е изпята с чувство.Какво като е взела песента,харесала я е ,почувствала я е и е сметнала,че трябва да и даде текст,и да стане.Не знам как не те е срам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасни сте някои, даже не мисля да търся начин да ви обясня. Вече я видяхте и как я пее по кръчми и я заклеймихте... Тотално не сте в ред... И ако на това изпяване някой каже, че е отвратително, значи има сериозна нужда от лекар уши, нос, гърло. Тя покрива някакви височини, дето 2/3 могат само да мечтаят да изпеят. Освен това баладата е страхотна, въпреки посланието и тъгата, която носи и ти пречи да я слушаш, има големия шанс за хит. И между другото дори да отиде да даде интервю абсолютно би имала това право, името й беше в централните новини няколко дни подред, обвиниха я, плюха я, аз бих се защитил. Хубавото в случая е, че влизаш в youtube и коментарите са по няколко реда, в повечето от които присъства думата респект. Така че не е само във форума, спете спокойно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно респектиращо, Емилия определено успешно изпълнява целта си. Сглобяваш набърже песен там колкото да не е без хич, използваш че хората така и така те съжаляват и хич не си печалбарка, елементарно възползваща се от трагедията, а достойна за съжаление мъченица едва ли не.

 

Направо я предлагайте на БПЦ за канонизация вече и да приключваме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно респектиращо, Емилия определено успешно изпълнява целта си. Сглобяваш набърже песен там колкото да не е без хич, използваш че хората така и така те съжаляват и хич не си печалбарка, елементарно възползваща се от трагедията, а достойна за съжаление мъченица едва ли не.

 

Направо я предлагайте на БПЦ за канонизация вече и да приключваме.

Ти го виждаш така, което за съжаление не ти позволява да откриеш истинската красота на такъв проект. Скалъпила била песен, била използвала повода... Семейството е решило това да е помен, да е последно сбогом, бащата го е решил, пак повтарям, ти като мъж щеше ли да позволиш в такъв момент жената до теб да прави песен, ако наистина не чувства болката и иска да извлече ползи от нея... Чак такава власт да има Емилия върху него... Печалбарка? Какво? Едва ли ще я пее дори, едва ли ще й разрешат да я изпее в дискотека и цялата публика там да я иска. Според мен дори Митака трудно се е навил да я пуснат, така като и "2 квадрата тишина" не се съгласи да се клипира навремето, но понеже е една от златните кокошки. Както и да е...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти го виждаш така, което за съжаление не ти позволява да откриеш истинската красота на такъв проект. Скалъпила била песен, била използвала повода... Семейството е решило това да е помен, да е последно сбогом, бащата го е решил, пак повтарям, ти като мъж щеше ли да позволиш в такъв момент жената до теб да прави песен, ако наистина не чувства болката и иска да извлече ползи от нея... Чак такава власт да има Емилия върху него... Печалбарка? Какво? Едва ли ще я пее дори, едва ли ще й разрешат да я изпее в дискотека и цялата публика там да я иска. Според мен дори Митака трудно се е навил да я пуснат, така като и "2 квадрата тишина" не се съгласи да се клипира навремето, но понеже е една от златните кокошки. Както и да е...

Разбира се, че така го виждам, то просто няма как по друг начин да е. Те така се прави помен, точно с чужда пита - хем песента взета готово, хем текста кой знае от къде е, то така се пише такъв текст за толкова кратко време нали. И елементарно мислене, ма както казах, напрао от БПЦ да ви я обявяват за светица там и толкоз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо им обяснявате с добро на тези кучета. Те разбират от псувни и унижения. Само така възприемат. Бати кухите лейки, честно. В енергията на песента се усеща искреността на Емилия. И аз след трагедията и малко я нахраних за това , че веднага щяла да се връща на работа, но това се оказаха фенски слухове и момичето както си му е реда се оттегли за 40 дни... Просто от глупостта си някои не могат да разберат красотата на песента.

 

А стюпид чайлда да спре да оценява кой как пее щото ясно личи че е ползвал ушите за друго и сега не функционират добре. ТъпЧайлд и за пеенето на Деса обясняваше колко е зле в Капките. За Глориеви само пищенето на примата е пеене. Нищо че ако Лили Иванова я чуе как извива сръбски орнаменти върху Осъдени души ще и откъсне екстеншъните..

 

 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А стюпид чайлда да спре да оценява кой как пее щото ясно личи че е ползвал ушите за друго и сега не функционират добре. ТъпЧайлд и за пеенето на Деса обясняваше колко е зле в Капките. За Глориеви само пищенето на примата е пеене. Нищо че ако Лили Иванова я чуе как извива сръбски орнаменти върху Осъдени души ще и откъсне екстеншъните..

Ти нямаш ли си някоя нова измамна схема, с която да крадеш, вместо да нареждаш неграмотно нечие мнение? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Може да си я хвалите колко искате. Хората разобличиха гълъбовската интересчийка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че така го виждам, то просто няма как по друг начин да е. Те така се прави помен, точно с чужда пита - хем песента взета готово, хем текста кой знае от къде е, то така се пише такъв текст за толкова кратко време нали. И елементарно мислене, ма както казах, напрао от БПЦ да ви я обявяват за светица там и толкоз.

 

Не знам какво очакваш от разни напълно морално разложени индивиди със развален етичен компас.

Ема добре знае колко наивна е публиката ѝ, та реши светкавично да си направи ПР на гърба на чуждото нещастие. Веднага набара кавъра, защото няма време за нова композиция, сложи и ужасно циничен текст все едно пее майка на сина си и се представи като великомъченица.

 

Забравих да добавя и грозното ѝ грачене. Нали беше ангелски глас уж. Падналите ангели може би звучат така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой знае за чия чекийка е бил тоя текст, ма понеже не е спала да го изкара и да се асоцира с катастрофата, бил бахти дълбокия.

 

Ако не друго, не може да не и се признае на Емилия, че страхотно си играе картите и явно на хората толкоз им трябва да забравят що за стока е всъщност, та извлича максимум позитиви, вместо да си навлече всенародното недоволство като долната интересчийка, каквато всъщност е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно респектиращо, Емилия определено успешно изпълнява целта си. Сглобяваш набърже песен там колкото да не е без хич, използваш че хората така и така те съжаляват и хич не си печалбарка, елементарно възползваща се от трагедията, а достойна за съжаление мъченица едва ли не.

 

Направо я предлагайте на БПЦ за канонизация вече и да приключваме.

 

А ти какъв и се падаш на Емилия? Роднина или си в нейното обкръжение, че да знаеш как се чувства, или може би си и дал идеята да направи песента, за да изкяри възможно най-много? Как за миг не се замисли, че може от сърце да я е направила? Ако беше пуснала поредната дискотечна боза коментарите щяха да са осъдителни отново. Няма угодия и това си е. Омраза, негативизъм и многознание. За това цялата държава е на тоя хал и всичко емигрира, за да се спаси от цялата тази липса на уважение и душа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мислете, че не е премислила и факта, че ще предизвика полемика, която си е страхотен ПР. Добре си изигра картите Емица. Анелия може само да се учи, но не вярвам чак толкова ниско да падне. И дано не!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо се мъчите да се обяснявате на тримата души, които за никого нищо хубаво не са казали в този форум? Освен единият за Екстра Нина. Нека си слушат "Полицай". Всеки има право на лош вкус. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз Башурка достатъчно съм я хвалил, за да мога и да я плюя, когато я намирам за пошла. То това й е и истинската същност, де. Добре, че чат-пат прави по някоя яка песен.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...