Jump to content



Оnline: Ашли & Джамайката - Слончето Раму


Препоръчани коментари

Тая песен перфектно описва в кой век живеят повечето чалга изпълнители. :D Ужасно е.

 

Хахаха, страхотно е! Супер яка мазнотийска зарибявка. :yahoo1: :bi:

 

На Теда "Зънгър-зънгър-лаке" да не би да беше по-смислена? Ама стана вторият най-голям хит на 2013.

 

Видяхме докъде стигнаха с техните изтъркани "модЙерни" бийтове - до положение, в което се правят на Тита и Гери-Никол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз не мога да повярвам, че има положителни коментари за тоя потрес. И това идва от човек, който напълно неиронично харесва "А ти си марка", "Карай към Слънчака" и "Имаш ме, нямаш ме". Това е просто дъното и под него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Альо Сальо е някакво копие на една досадна и вечно недоволна мрънкаща тьотка на форума! :mf_surrender:

 

Песента си е слушаема и е един голям майтап, а тая Ашли си пее жената, колкото за Диапазон, си е направо добре.

Ашли е много добра певица, просто не случва на песни или няма усет за комерса.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ашли катастрофира в центъра на София. Връщайки се от репетиции, изпълнителката шофирала колата си по столичен булевард, когато бял бус я блъснал отзад. За нейна изненада на обаче, вместо шофьорът да спре и да ѝ помогне, той настъпил педала и изчезнал с мръсна газ. Това още повече паникьосало Ашли, която се обадила на полицията.

 

 

За съжаление певицата сподели, че стояла над 3 часа на улицата в очакване на органите на реда, които така и не идвали. Когато най-накрая дошли на оглед, изкарали нея виновна за произшествието.

 

„Бях супер изплашена, за пръв път ми се случва такова нещо. Шофьорът с буса, който избяга, не е никакъв мъж. На това отгоре полицаите се държаха така, като че ли аз съм виновна за катастрофата“, разказва Ашли.

 

„Моля всеки, който е станал очевидец на случката и може да съдейства, да се свърже с мен“, допълва певицата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То да продължава с такива песни и ще се намерят и други хора, които да искат да я прегазят :D :D :D

 

Нормално.

 

:D :D

 

Те Джорджано ей така го набили като репетирал.. защото репетирал :D

 

Шегата на страната, сигурно полицаите ги е било страх да не им изпее новата си песен и затова са се забавили. Аз да съм, хич няма и да отида.

 

Е така, да го приеме за урок мърлата.

 

Другия път - свястна песен! Че си антипатична, нехаризматична и проста - доказано е, ама имаш едно овче вибрато дето може и да замяза на нещо с подходящия инструментал. И без Джамайки и цигании! Не давай повод да те удрят пак! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

хит, ХИТ, хит, ХИТ...

 

Бахти и зарибяващата песен, хем ретро, хем забавно, хем идиотско.

 

Не знам кой е гърба на тая, но прави интересни проекти от време на време и не се е вживяла на голямата звезда, не че има и основание за това, но...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина зарибява и е много интересно парче. Да, не е стойностно, но в чалгата винаги е имало скандални парчета - тигре, радка пиратка, буболечка кючек и всякакви песни за забавление. Дано пък и потръгне на мацката с този скандален хит :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое точно в тази гавра ви е забавно?

Възможно ли е скоро 'изпълнителката' да ни поднесе някоя забавна интерпретация на 'Осъдени души' или примерно 'Adagio'. Забавата е невероятна. Нивото също. Съветвам да изгледате филма. Вярно, не е толкова забавен, но след него ще осъзнаете, че тук няма нищо забавно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...