Jump to content



Online: Яни - Казах ти


Препоръчани коментари

Успех му пожелавам на копието на Дилан, ето, че имал участие вече в кръчма ("При Шопите"). Там пее Саранди.

Аз казах ли, че ще в кръчма?

 

:D

 

Той си пее там от доста време. Поне от година вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ми аз като говоря, че кариерата му ще остане в кръчма на заплата ....

 

Така то, аз все съм циничен уж, а накрая все съм прав.

 

Няма лошо. Вземе да се популяризира малко. Въпреки, че от тоя канал каква популярност?

 

Сега някакви тук, дето се сърдят, че в Пайнер тая година е гробница и за лятото няма свестни песни, и са решили, че Оцковия канал е алтернатива?

 

А, не, не е.

 

Поздрави на кръчмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей, доста добре звучи, като от силните години на Оцко. Тази песен не е песен за силно име, но за дебютант е идеална. Оцко винаги е умеел да стартира и реанимира кариери, явно това е единственото, което му е останало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последно време злобата ти надхвърля всякакви граници - взимай мерки...

 

 

I think this person is a drama queen and as it is known this behaviour for drama queens is totally understandable lol

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последно време на моята злоба, а в последно време вземаха да ви харесват кръгли бездарници и клипове за левче.

А плюхте Прасислава.

В чалгата е такава скука в момента, че всеки може да просперира със слушаема песен. Остави момчето да се порадва на петте си минути слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че за 1 година в кръчма ако не успял да се сдобие с някакво жалко подобие на слава, то какво се опитва да направи с това?

Защо изобщо пръска пари, при положение, че песента е по-скъпа от клипа, а като си има редовна работа кръчмата не му трябва да се прави на звезда.

Виж, Саранди е друго, той се пробва много преди "При Шопите". Там е друго и той започна като копие на Азис.

 

Негово решение, което само води до излишни разходи. Нека не прави втора и тази му остане единствената. Смисъл няма.

 

Първо, фолка вече не е масова музика и не е широко слушаем, второ - дори по баловете 70% от чалгата си стоят вкъщи.

Едва известни песни правят само имената, а тези новите - Лорена, и Джулия са единствените успешни.

Но Лорена почна с Галена, а Джулия направи дуети с имена като Анелия и Коце , ft. с Галена и е продуктвина на 2 месеца, което няма как да не изиграе ролята си. Отделно е харизматична, гласовита и красива.

Освен Лорена и Джулия, друго свястно дебютирало няма. Преди време Цветина имаше едно хитче "Диамант" , от там насетне все хубави песни, но далеч от хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво! Могло и да не се рапира...ура! Има надежда за музиката значи :)

 

Харесва ми това момче, заместник на Dillan. Пее си, малко на диалект ама ще се оправи. Успех от мен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво! Могло и да не се рапира...ура! Има надежда за музиката значи :)

 

Харесва ми това момче, заместник на Dillan. Пее си, малко на диалект ама ще се оправи. Успех от мен

Трудно ще го замести, Дилън си беше топ, жалко, че се отказа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно ще го замести, Дилън си беше топ, жалко, че се отказа.

И аз много харесвах Дилън, но за жалост не му провървя и трябваше да се откаже. Иначе Яни е страхотен. Има супер въздействащ тембър и се надявам да прави по-често песни и да се наложи. Яд ме е, че песента е с толкова малко гледания. Заслужава много повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този канал - толкова. То от многото бездария там човек вече не му се отваря да види какво е, дори и да е гласовито.

 

С Дилън вярно какво стана, заведение май имаше той в Пловдив?

 

Не мога да разбера как не му провървя, като албум изкара, песни имаше добре възприети, "Поглед само за мъже", дето я даде на Преслава ("Жените след мен") беше наравно хит с нея, имаше и други добри песни - Не си обичана", "Познай", "Замълчи", балдата "Ела" и най-любимата ми от всичките му "Всичко давам за тебе".

 

Участия ли не му правеха Касмови, какво, не разбрах - хубави песни, приятен глас, един албум и се изгуби.

А представи албума дори при Емилия Стоянова.

 

Поздрав:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този канал - толкова. То от многото бездария там човек вече не му се отваря да види какво е, дори и да е гласовито.

 

С Дилън вярно какво стана, заведение май имаше той в Пловдив?

 

Не мога да разбера как не му провървя, като албум изкара, песни имаше добре възприети, "Поглед само за мъже", дето я даде на Преслава ("Жените след мен") беше наравно хит с нея, имаше и други добри песни - Не си обичана", "Познай", "Замълчи", балдата "Ела" и най-любимата ми от всичките му "Всичко давам за тебе".

 

Участия ли не му правеха Касмови, какво, не разбрах - хубави песни, приятен глас, един албум и се изгуби.

А представи албума дори при Емилия Стоянова.

 

Поздрав:

 

Нито участия му правеха, нито нищо. Беше едно непрекъснато влагане в песни, клипове и албум, а накрая - едно участие на месец за 800 лв.

 

Иначе да, има си заведение в Пловдив. Мисля, че Kitchen се казва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този канал - толкова. То от многото бездария там човек вече не му се отваря да види какво е, дори и да е гласовито.

 

С Дилън вярно какво стана, заведение май имаше той в Пловдив?

 

Не мога да разбера как не му провървя, като албум изкара, песни имаше добре възприети, "Поглед само за мъже", дето я даде на Преслава ("Жените след мен") беше наравно хит с нея, имаше и други добри песни - Не си обичана", "Познай", "Замълчи", балдата "Ела" и най-любимата ми от всичките му "Всичко давам за тебе".

 

Участия ли не му правеха Касмови, какво, не разбрах - хубави песни, приятен глас, един албум и се изгуби.

А представи албума дори при Емилия Стоянова.

 

Поздрав:

Да, имаше заведение в Пловдив, предполагам, че още с това се занимава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...