Jump to content


Online: Анелия - Дай ми още - концерт, 2018


Препоръчани коментари

Перфектен концерт! Просто версиите на най-любимите ми Генерал, Дай ми още и Аз съм дяволът са се получили страхотно! Така се прави промоция на албум! Много имат да се учат от Анелия, ама много! :Vishenka_05:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквато и да е, заслужава адмирации за труда и инициативата да прави концерти с жива музика. Това те прави певец. Въпреки неадекватността си и комерсиалние песни, не може да се отрече, че де старае жената. Това е единственият път, по който жанра може да излезе от дупката в която е. Жалко, че единици са изпълнителите с подобни изяви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален концерт! Браво на Анелия, че за пореден път прави нещо такова. Това беше един много стойностен и приятен концерт, слушах то от начало до края без да ми омръзне и за секунда. Плюйте я колкото искате, че било правела концерти за по 200-300 човека, ма вашите не правят и за 50 човека. Изпълнението на "Започваме на чисто" беше много красиво. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно начинание, браво на Анелия! Може да я проста като галош, може да е неадекватна, може да е изтъркана и комерсиална, но е единствената, която се старае така.

 

Песните звучат много музикантски по този начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален концерт! Браво на Анелия, че за пореден път прави нещо такова. Това беше един много стойностен и приятен концерт, слушах то от начало до края без да ми омръзне и за секунда. Плюйте я колкото искате, че било правела концерти за по 200-300 човека, ма вашите не правят и за 50 човека. Изпълнението на "Започваме на чисто" беше много красиво. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Много хубаво я испя "Започваме на чисто".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адмирации наистина, страхотен лайв!

 

Анелия е уникална, когато не се опитва да мисли и да ръси глупост след глупост, а просто пее - това, което умее да прави най-добре...

 

Гледаш я - певица, пее уникално, страхотен лайв със бенд, нови аранжименти, стои прекрасно на сцена... и като заговори... и се почне с подготвката за секс и наркотици на Ивон, и се мине през всичките и други бисери...

 

Анелия е една голяма противоположност. Колкото е уникална докато пее, толкова е проста като заговори.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравления за концерта."Започваме на чисто"е разкошна песен,която сякаш хората не усетиха и не оцениха подобаващо.Това е страхотно музикантско парче за ценители,което Анелия е изпълнила прекрасно на живо. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...