Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

Реакцията на Камелия след възторжените викове на Преси в началото. :roll1:

Хахахахахахоха ревааа !!!!!

Петя тука, между другото е много надрусана, милата...яко неадекватна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена наистина изкара бруталната песен, обаче това ще й е успеха, най-много да зацикли на 2 милиона и това ще е. Проблемът е, че всички искат качествена чалга, която да напомня старото звучене, но подобен стил обхваща вече много малък кръг от хора. Чалгарите плюят по рапирането, нареждането и по-модернизиранта вълна, но работата е там, че това е новото звучене. Да, когато се изкара нещо качествено е одобрявано и харесвано, но от много по-малко хора. Масово вече се иска Антилопа, Гери-Никол, Галин и т.н. Въпросът е чалгарките да балансират двата стила и да се модернизират, за да вървят напред. На Лорена всичко й е изпипано и целият проект е топ, но ето, че не е толкова масово. От друга страна, Теди Александрова с лафчетата също зацикля. Така че въпросът е да се намери някакъв баланс, щото за в момента са тотал щета всичките, изчерпани и банални до дупка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз очаквах,че Милко ще се падне на някого,но си мислех,че ще е на Гери Никол или Софка,щеше да е голям фурор.

Смятам най-накрая следващия път да отида да го гледам наживо,че докато се наканя ще свърши.

Аз ако имах възможност бих отишла..Уникално шоу.Винаги много се смея като го гледам.

Коцето обаче при всяка женска роля прилича на поостарял травестит :D Рачков като се шегува с него си личи , че му е тъпо.

Като на мен да кажеш, че нощта е страшно дълга ако няма я..Уникално изпяване :heart:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена наистина изкара бруталната песен, обаче това ще й е успеха, най-много да зацикли на 2 милиона и това ще е. Проблемът е, че всички искат качествена чалга, която да напомня старото звучене, но подобен стил обхваща вече много малък кръг от хора. Чалгарите плюят по рапирането, нареждането и по-модернизиранта вълна, но работата е там, че това е новото звучене. Да, когато се изкара нещо качествено е одобрявано и харесвано, но от много по-малко хора. Масово вече се иска Антилопа, Гери-Никол, Галин и т.н. Въпросът е чалгарките да балансират двата стила и да се модернизират, за да вървят напред. На Лорена всичко й е изпипано и целият проект е топ, но ето, че не е толкова масово. От друга страна, Теди Александрова с лафчетата също зацикля. Така че въпросът е да се намери някакъв баланс, щото за в момента са тотал щета всичките, изчерпани и банални до дупка.

Ще гръмна шампанското в момента, в който гадостите, които си изброил писнат, а чалгата се завърне по-силна. Лорена изкара брутална песен и според мен това качество трябва да бъде търсено, не да се променят и да изкарават боклуци тип Слави Трифонов, че стават за смях. Герита, Тити, Крисковци може да правят милионите сега, но са толкова плюти и нехаресвани, без никаква тежест, че не, благодаря... Не искам големите гласове на жанра да пеят помии с тотално безсмислени текстове, предпочитам дори циганските вокали на Оцко пред тези...

 

Иначе Анелия бърза, а ако е нова песен, която не е от албума е полудяла съвсем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена е с хита на сезона , а простотията на Емануела е в номер 1 в Набиращи Популярност. Понякога немога да си го обясня това , дано всички да пускат песни като на Лорена тупалката!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена е с хита на сезона , а простотията на Емануела е в номер 1 в Набиращи Популярност. Понякога немога да си го обясня това , дано всички да пускат песни като на Лорена тупалката!

 

И аз на това се надявам! :girl_witch: Страхотна е песента на Лорена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако песента на Лорена бе изпята от по топ и можещ изпълнител щеше да е тотален хит. Лорена не е име. Освен комерсите за клубовете няма как да наложи такава песен докато не изгради име. Иначе песента и е много добра. Чудя се Ганев с какъв акъл е дал подобна пеСен точно на Лорена...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия снима в момента нов клип с Башмоушън.

 

https://www.instagram.com/p/BigkZI8h6vk/

 

Анелия ме кефи ква е луда :D Как им говори, Янева - прилича на теб :D

Има нещо общо, вярно е! Аз я харесвам много! :Vishenka_05: Успява винаги да е интересна, слушам си я, а и ми е фаворитка визуално, заедно с Райна.

 

Иначе, на промоцията на Пресила, Кама колко сладко си гука с Крумчо на уше... Ако знае само той какви ги гука за нея, като я няма! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, хубаво си помислете дали ще подкрепите гадното педалче Гальо или мега звездата Ванча в темата за ранг листата!

 

Слави вече е в черния ми списък, не ви съветвам и вие да влизате в него! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ако имах възможност бих отишла..Уникално шоу.Винаги много се смея като го гледам.

Коцето обаче при всяка женска роля прилича на поостарял травестит :D Рачков като се шегува с него си личи , че му е тъпо.

Като на мен да кажеш, че нощта е страшно дълга ако няма я..Уникално изпяване :heart:

О,да.Имам чувството,че му бяха сложили същия грим като от онази руската певица и сега само смениха дрехите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, хубаво си помислете дали ще подкрепите гадното педалче Гальо или мега звездата Ванча в темата за ранг листата!

 

Слави вече е в черния ми списък, не ви съветвам и вие да влизате в него! :3fdb8960598fa63e:

Какво направиииии...вчера говорихме точно за този дуел и той се падна .. :girl_cry2:

Ама аз ти обещах нещо, не съм забравила... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво направиииии...вчера говорихме точно за този дуел и той се падна .. :girl_cry2:

Ама аз ти обещах нещо, не съм забравила... :3fdb8960598fa63e:

Е то не е сложно да се предвиди кой срещу кого ще играе в следващия кръг, при положение че схемата я има от повече от седмица качена... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то не е сложно да се предвиди кой срещу кого ще играе в следващия кръг, при положение че схемата я има от повече от седмица качена... :1000 (29):

Не съм я гледала нарочно, за да ми е по-интересно :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако песента на Лорена бе изпята от по топ и можещ изпълнител щеше да е тотален хит. Лорена не е име. Освен комерсите за клубовете няма как да наложи такава песен докато не изгради име. Иначе песента и е много добра. Чудя се Ганев с какъв акъл е дал подобна пеСен точно на Лорена...

песента на Лорена е абсолютно същата като "Да ти олекне", но с по-мек текст

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...