Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

Или и феновете и забравихте че пусна това дуетче?

 

Това дуетче, госпожо, ще направи 7 млн гледания - цифра, далеч от провала. То по твоята логика дуетЧЕТО на твойта с Джена още не е направило 9 млн, значи и то е провал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък все най-изтъкваните й песни са дуети?

Галя кога с песен на това новаторско ниво?

Единственото качествено на Галя през последните години е "В твоите очи" и "Кой",все дуети.Всичко останало е една или чалго рап пародия или поредния опит за ПР.Вие сами се дракате без никой нищо да е казал и създавате досадния на всички ни конфликт Г-П.

Човек не може да се порадва на успеха на този,който харесва.Всеки е свободен да пише каквото иска.

 

Преслава и тя направи един чувал дуети - нейните дуетни успехи къде са? Няма ги.

 

"МамаУраган" и "TheBoss" са новаторски парчета за чалга жанра. Галена първа от фолк певиците започна да рапира и единствена тя направи нейните чалго-рап парчета хитове.

 

"Моето слабо място" какво му е новаторското? Хаус звучене от чалга певици сме чували още през миналото десетилетие, а също и през това много преди Преслава - "Аз и ти" - Анелия.

 

"МамаУраган" с повече гледания от "Моето слабо място" - смяяях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и тя направи един чувал дуети - нейните дуетни успехи къде са? Няма ги.

 

"МамаУраган" и "TheBoss" са новаторски парчета за чалга жанра. Галена първа от фолк певиците започна да рапира и единствена тя направи нейните чалго-рап парчета хитове.

 

"Моето слабо място" какво му е новаторското? Хаус звучене от чалга певици сме чували още през миналото десетилетие, а също и през това много преди Преслава - "Аз и ти" - Анелия.

 

"МамаУраган" с повече гледания от "Моето слабо място" - смяяях.

 

И какво им е новаторското на #нехитоветенаГалена . Мамаураган е типичното парче на Криско които гърмят навсякъде от 2012-2013 година . ТъБос е поредния чаргорап и Деса и Теди Александрова имат по ранни опити и по успешни опити за чаргорап. Парчето на Анелия Зоопарк е новаторско макар и мазно. Галена отдавна не е предлагала новаторски и различни неща. Не изопачавай . Парчетата на Галена са със среден успех и 3месечен живот. Моето слабо място трупа милиони и ще мине МамаУраган. Втората се е появила в разгара на ютуб когато и по слаби хитове стигат 8-10 милиона.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това дуетче, госпожо, ще направи 7 млн гледания - цифра, далеч от провала. То по твоята логика дуетЧЕТО на твойта с Джена още не е направило 9 млн, значи и то е провал?

Да не говорим, че това дуетче изтече в нета и събра 150 000 гледания за ден в моят канал :3fdb8960598fa63e:

 

"Изневериш ли ми" и "Тук жена му пази" дори са с еднакви лайкове.

 

И като за балада, гледанията биват, половин Пайнер не могат да направят толкова гледания с балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво им е новаторското на #нехитоветенаГалена . Мамаураган е типичното парче на Криско които гърмят навсякъде от 2012-2013 година . ТъБос е поредния чаргорап и Деса и Теди Александрова имат по ранни опити и по успешни опити за чаргорап. Парчето на Анелия Зоопарк е новаторско макар и мазно. Галена отдавна не е предлагала новаторски и различни неща. Не изопачавай . Парчетата на Галена са със среден успех и 3месечен живот. Моето слабо място трупа милиони и ще мине МамаУраган. Втората се е появила в разгара на ютуб когато и по слаби хитове стигат 8-10 милиона.

 

Новаторски са за попфолк жанра - това и казах. Допреди Галена никоя друга чалга певица не беше пяла песен от Криско с неговото типично звучене. Отново първа.

 

Втората може да се е появила в по-силни времена за youtube, но е хип-хоп парче от певица, която по принцип пее попфолк, което силно ограничава хората, които ще я слушат. Освен това, както ти каза, беше с живот 3 месеца и ВЪПРЕКИ ТОВА мина по гледния сочената тук за вселенски мегахит и един от новите златни хитове на жанра, който щял да остане във времето. Enough said.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че това дуетче изтече в нета и събра 150 000 гледания за ден в моят канал :3fdb8960598fa63e:

 

"Изневериш ли ми" и "Тук жена му пази" дори са с еднакви лайкове.

 

И като за балада, гледанията биват, половин Пайнер не могат да направят толкова гледания с балада.

 

Тогава защо се изтъква като провал от твоята македонска приятелка? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава защо се изтъква като провал от твоята македонска приятелка? :3fdb8960598fa63e:

Случва се да греши, простено й е. :3fdb8960598fa63e:

 

П.С оказва се, че плейбек-изпълнението на "Изневериш ли ми" е най-гледаното изпълнение на миналият концерт. :1000 (29): :1000 (30):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

П.С оказва се, че плейбек-изпълнението на "Изневериш ли ми" е най-гледаното изпълнение на миналият концерт. :1000 (29): :1000 (30):

 

 

Хахаха, да! Яко. На мен отначало песента ми беше тъпа, но откакто я пусна вчера или онзи ден, я преоткрих. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквато е тази,но вие си я защитавате.

Никой не е казал дуетът с Кеба , че е някакъв връх на хитовете.Песента не е правена за хит плюс това е и на сръбски = слаб интерес.Провал би била песен , в която вложени много средства и се следва моделът на диско хитовете като гореспоменатата или "Без теб".На мен лично ми допада общия им проект и си го слушам , но до там.Нито ще гласувам в класации за него , нито нищо.Така че опитите ви за заяждане много не вървят,особено за тази песен.

После се чудете защо правят еднотипни песни след като не се оценяват малкото , но качествени песни в жанра.

 

"Да ти олекне" ми е една от любимите песни на Галена. Аз не скачам да я защитавам и твърдя колко голям хит е, или да я изкарвам най-уникалната песен, макар че като цялостен проект е много добра! Не стана хит може би заради звученето, както се получи и с други подобни песни на Преслава.

 

Не ставам втора, Раздавай се, .. не им знам имената на всички :gun_bandana:

 

Да - Не се изтриваш :Vishenka_05:

"Не ставам втора" е страхотна песен с много смислен текст, това че вие не харесвате такива песни е друга тема.

"Раздавай се" щеше да е хит ако имаше клип, но и така си се слушаше.

Ако искаш за да не ти се налага да изреждаш, а нали не знаеш имената, направо напиши, че всички песни на Галена са провали. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и тя направи един чувал дуети - нейните дуетни успехи къде са? Няма ги.

 

"МамаУраган" и "TheBoss" са новаторски парчета за чалга жанра. Галена първа от фолк певиците започна да рапира и единствена тя направи нейните чалго-рап парчета хитове.

 

"Моето слабо място" какво му е новаторското? Хаус звучене от чалга певици сме чували още през миналото десетилетие, а също и през това много преди Преслава - "Аз и ти" - Анелия.

 

"МамаУраган" с повече гледания от "Моето слабо място" - смяяях.

 

Още преди много години Глория ни пускаше песни с хаус звучене, ама сигурно Преслава й е давала съвети да ги направи. По тази причина и те бяха провали, но поне беше новаторско. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да припомня, че преди "Аз и ти" на Анелия, Преслава имаше "Ако ще да боли" - един великолепен трак! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С извинение, че може да ви забие страницата, но:

 

Всички тези парчета нямат и половината успех на обявеният за провал на Галена - "Изневериш ли ми". :girl_witch:

"Аматьорка" реших да я спестя, защото е балканския хит на лятото :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

А щом ще броим "Раздавай се", нека броим и това:

 

И "Стига ти" не стана хит, но няма да броим ТВ-версиите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С извинение, че може да ви забие страницата, но:

 

 

Тази не беше ли някакъв среден хит? Като виждам и гледанията за преди 3 години, не са баш като за провал.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази не беше ли някакъв среден хит? Като виждам и гледанията за преди 3 години, не са баш като за провал.

Аз не казвам, че е провал, а че не може да се мери с успеха на "Изневериш ли ми".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не казвам, че е провал, а че не може да се мери с успеха на "Изневериш ли ми".

 

Която тук обявяват за провал. Ясно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не казвам, че е провал, а че не може да се мери с успеха на "Изневериш ли ми".

:mf_surrender:

Какъв успех? :mf_surrender: Да кажем, че е на едно ниво с "Нокаут" и "Аматьорка" като популярност.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

Какъв успех? :mf_surrender: Да кажем, че е на едно ниво с "Нокаут" и "Аматьорка" като популярност.

 

Ама вие тука очаквате всяка песен да е някакъв ултра гига хит, иначе не се води за успех. Я малко да слезем на земята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие тука очаквате всяка песен да е някакъв ултра гига хит, иначе не се води за успех. Я малко да слезем на земята.

Никой не очаква това нещо. Просто някои хора не признават провалите на Галена. И да, провал е - даже бозата "Боже, прости" беше по-успешна.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не очаква това нещо. Просто някои хора не признават провалите на Галена. И да, провал е - даже бозата "Боже, прости" беше по-успешна.

 

Пак ще повторя - ако дуетът на Галена е провал, значи и на Преслава и Джена клони към провал. 2 млн. гледания ги делят. Като отчетем и факта, че първата е балада - "Тук жена му пази" се превърща в грандиозен провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ще повторя - ако дуетът на Галена е провал, значи и на Преслава и Джена клони към провал. 2 млн. гледания ги делят. Като отчетем и факта, че първата е балада - "Тук жена му пази" се превърща в грандиозен провал.

Типично чалга парче за лятото, изпълнено от 2 топ имена, които никога не са имали общ дует, не успяха да минат "поп" парчето на Галена. :girl_cry2:

 

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Как ще я признаваш за провал?

Не си падам по депресарски песни :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ще повторя - ако дуетът на Галена е провал, значи и на Преслава и Джена клони към провал. 2 млн. гледания ги делят. Като отчетем и факта, че първата е балада - "Тук жена му пази" се превърща в грандиозен провал.

Най-важното е песента да се показва. ''С теб или никой'' се скри към 8 милиона и близо година се нуждаеше за да стигне до 10. Сега пак се показва и всяка седмица прави между 40-70к. Песента на Джена и Преслава спря да се показва и гледанията секнаха. Скоро ще стане това и с дуета и там ще секнат. Ако ''Моро му'' не беше почнала отново да се показва ''Виновна'', дуета с Галин, ''Не се изтриваш'', ''Ме густа'', ''Пате'', ''Коя'' и сигурно изпускам някоя щяха отдавна да я водят с жестока преднина. Същото се получи с Анелия. ''Гот ми е'' прави по 100к на седмица а ''Дай ми още'' по 40к, но всички сме съгласни, че втората е много по-голям хит. :)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Типично чалга парче за лятото, изпълнено от 2 топ имена, които никога не са имали дует, не успяха да минат "поп" парчето на Галена. :girl_cry2:

 

Ей, анализаторе, днес ме кефиш. :3fdb8960598fa63e:

 

И нашият химн от миналото лято ще ги мине съвсем скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...