Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Стефимире, аз бях най-щастлива на церемонията през март 2002, когато Ивана и Стораро бяха коронясани като певец и певица на 2001 година. И тъй като говоря като човек, който беше в залата, държа да те уверя, че реакциите бяха бурни, одобрителни и хората пяха с тях двамата от първата до последната дума на песните. Особено на финала, при Ивана, жената се разплака и беше много празнично и хубаво. Това, че ти харесваш друг тип пеене, излъчване и имаш свой си поглед върху нещата, не означава, че той е верният! Не казвам, че моят е! Нещо напоследък ти се дразня, не знам и аз защо...

Разбирам, че предпочиташ изпълнители с по-право пеене, клонящи към естрадата, без украшения, маками и т.н. Разбирам, че имаш някакъв сантимент към изпълнители като Коста Марков и Стефан Митров... Но да обясняваш, че имали повече заслуги от Стораро в жанра, ми става смешно.

Първите два лайв албума - на Ивана и Тони, бяха нещо страшно любопитно за бранша, двамата са големи изпълнители от кръчмарската школа, които успяха да направят кариера и на голямата сцена. Самият Тони е певец, който имаше огромни хитове, още през онези години - ок, ти не си ги слушал у вас, предпочитал си Глория и Стефан Митров, примерно, но трябва да ти кажа, че имаше детски дискотеки, на които ни пускаха от 18:30 до 21:30 - 22:00. Започнах да ходя по тях още от 8 клас, помня, че съвпадна с песента на Коцето - "Ти си само осми клас". Имам много ярък спомен оттогава, че единствените мъже, които се въртяха тогава по тези мероприятия, за нас - лапетата, бяха тази песен на Константин, плюс "Да те усещам", както и "Грешница" и "Нема бизнес" и "Милиони звезди" на Тунчер. От жените манията беше по "Губя те бавно", спомням си, че и "Безумна любов" на Емилия и Нидал съм чувала, както и "Просто забрави" на Деса.

Не си прав грам, че впоследствие се е популяризирала "Милиони звезди".

"Отиваш си" беше здрав хит, както и "Друг живот", макар и не колкото първата. От албума "Минижуп" също имаше една популярна балада - "Тъга от измама". И да, правилно си забелязал, че той е правил страшно много песни с по-друга тематика, тежки и смислени, през всички години. На някои е реализирал клипове, на други - не. Което не означава, че тези песни не заслужават похвала и внимание.

Разбира се, никой не те задължава да го слушаш, след като не можеш. Това означава ли, че аз едва ли не нямам право да се изкажа! Ами, да - аз харесвам музиканти, не се вълнувам толкова от клипове и фотосесии, за мен Тунчер е по-голямо име от Камелия и Емилия, повече негови балади и купонджийски песни са ме грабвали през годините. За вас, хората, които са си стандартни потребители на попфолка, това може и да е светотатство. Приеми, че аз имам много по-различна и алтернативна гледна точка, както и аз съм приела много от твоите тези, които ми се струват наглед странни за един млад човек.

Нямам претенции да съм голямата интелектуалка, слушаща Емилия, прехласваща се по "ангелския глас" на въпросната!

Харесвам стила на Ивана и Стораро, слушам тяхната музика и разбира се, твърдя, че те са по-големи звезди и певци от преобладаващите любимки и любимци във форума, включително твоите. Какво толкова страшно и срамно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална песен, но са сложили снимка на Десислава, а дуетът е с Деси от Перник. :3fdb8960598fa63e:

 

 

"В росата ще са моите сълзи, ти очите си с тях измивай сутрин!

И ако някога денят не се роди, чак тогава в сърцето ми е друга..." :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, а Ема я пее, като звяр. Страшна е !

Стига бе! Това й е сигурно най-слабия лайф изобщо. :lol:

На 3-4 места си обърка текста; ослушва се понеже песента беше чисто нова и не я беше научила явно; а и това май беше първия концерт на НФ, където се пееше на живо и следователно първия за нея мисля, така че е доста притеснена и скована и й личи.

Иначе песента ми беше една от любимите в албума тогава, но този лайф не ме кефи. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ана как ги правия тия хитове и концерти, а по класациите няма кой да гласува за нея и Яница и Райна я задминават. Чак ми е чуден този дисбаланс, а се води голямо име :mf_surrender: При Фики - същата работа

 

http://signal.bg/%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%B8-...%B8%D1%82-2018/

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ана как ги правия тия хитове и концерти, а по класациите няма кой да гласува за нея и Яница и Райна я задминават. Чак ми е чуден този дисбаланс, а се води голямо име :mf_surrender: При Фики - същата работа

 

http://signal.bg/%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%B8-...%B8%D1%82-2018/

За сметка на това, вие пак сте задействали операция "Наглите" и сте набутали Праса на челното място! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ана как ги правия тия хитове и концерти, а по класациите няма кой да гласува за нея и Яница и Райна я задминават. Чак ми е чуден този дисбаланс, а се води голямо име :mf_surrender: При Фики - същата работа

 

http://signal.bg/%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%B8-...%B8%D1%82-2018/

 

“Обратно в играта” си е стабилен хит, тук се вижда. Иначе готов съм да плюете и да казвате колко фалшива класация е Сигнал , все пак го казвате само когато Преса е на челната позиция!

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Обратно в играта” си е стабилен хит, тук се вижда. Иначе готов съм да плюете и да казвате колко фалшива класация е Сигнал , все пак го казвате само когато Преса е на челната позиция!

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сметка на това, вие пак сте задействали операция "Наглите" и сте набутали Праса на челното място! :gun_bandana:

 

:roll1: :roll1:

Операция "Наглите" ... :1000 (29):

Преси трябва да е спокойна сега в това състояние и да е доволна, че все още е лидерка. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие знаете ли значението на думата "стабилен хит"? :1000 (29):

Стабилен хит е песен, която се слуша няколко месеца наред, а тази е далеч от това понятие.

 

Иначе ако Галена имаше същите гледания, песента щеше да се обяви за провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие знаете ли значението на думата "стабилен хит"? :1000 (29):

Стабилен хит е песен, която се слуша няколко месеца наред, а тази е далеч от това понятие.

 

Иначе ако Галена имаше същите гледания, песента щеше да се обяви за провал.

Интересно ми е как не се споменава дуета с Кеба. Той какво се води? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно обаче неуспешен, но това ако беше Галена, наистина щяха да гърмят за този провал.

Каквато е тази,но вие си я защитавате.

Никой не е казал дуетът с Кеба , че е някакъв връх на хитовете.Песента не е правена за хит плюс това е и на сръбски = слаб интерес.Провал би била песен , в която вложени много средства и се следва моделът на диско хитовете като гореспоменатата или "Без теб".На мен лично ми допада общия им проект и си го слушам , но до там.Нито ще гласувам в класации за него , нито нищо.Така че опитите ви за заяждане много не вървят,особено за тази песен.

После се чудете защо правят еднотипни песни след като не се оценяват малкото , но качествени песни в жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквато е тази,но вие си я защитавате.

 

За последните години можеш ли да ми кажеш провал на Галена като изключим тази песен?

 

Също така можеш ли да ми кажеш за последните години проект на Преслава на нивото на "В твоите очи" и "Пей, сърце"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За последните години можеш ли да ми кажеш провал на Галена като изключим тази песен?

 

Също така можеш ли да ми кажеш за последните години проект на Преслава на нивото на "В твоите очи" и "Пей, сърце"?

Не ставам втора, Раздавай се, .. не им знам имената на всички :gun_bandana:

 

Да - Не се изтриваш :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ставам втора, Раздавай се, .. не им знам имената на всички :gun_bandana:

 

Да - Не се изтриваш :Vishenka_05:

не ставам втора - песен от коледната програма на Планета

раздавай се - дори не получи официална промоция

Link to comment
Сподели в други сайтове

За последните години можеш ли да ми кажеш провал на Галена като изключим тази песен?

 

Също така можеш ли да ми кажеш за последните години проект на Преслава на нивото на "В твоите очи" и "Пей, сърце"?

Как пък все най-изтъкваните й песни са дуети?

Галя кога с песен на това новаторско ниво?

Единственото качествено на Галя през последните години е "В твоите очи" и "Кой",все дуети.Всичко останало е една или чалго рап пародия или поредния опит за ПР.Вие сами се дракате без никой нищо да е казал и създавате досадния на всички ни конфликт Г-П.

Човек не може да се порадва на успеха на този,който харесва.Всеки е свободен да пише каквото иска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък все най-изтъкваните й песни са дуети?

Галя кога с песен на това новаторско ниво?

 

Единственото качествено на Галя през последните години е "В твоите очи" и "Кой",все дуети.Всичко останало е една или чалго рап пародия или поредния опит за ПР.Вие сами се дракате без никой нищо да е казал и създавате досадния на всички ни конфликт Г-П.

Човек не може да се порадва на успеха на този,който харесва.Всеки е свободен да пише каквото иска.

а Моро моу ?

 

и Точно никога не е ли новаторска песен ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...