Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Леле, ти полудЕ! :roll1:

 

Как тогава си обясняваш 30-40-процентния спад на трафика в youtube на най-големите хитове, сравнен с този от 2016 да речем?

По-скоро ти не си ме разбрал правилно и си си помислил, че изкарвам 90-те 1:1 с днешните времена. Втори период като 90-те няма да има, защото те бяха време на преход, който вече е направен. Каквото и да направи чалгата, тя вече няма как да е онази музика, която за първи път неочаквано разтърсва цялата държава. Но ясно може да се види, че има общо между звученето на песните и възгледите за тях. И сега песните са предимно като за кръчмите или 'модерният' им вариант дискотеките. Някои от тези песни обаче могат да докоснат и хората извън тях, защото имат душа. Като фон на всичко това чалгата отново е отричана и както виждаме оплювана дори и от пишещите в чалга форум- т.е малко или много сме се върнали в 90-те. А какво може да предстои след такъв период? Или нищо кой знае какво, или нова златна ера. На мен ми се струва, че предстои златна ера, защото се правят все повече песни, които да докосват и хората извън публичните места за купон.

А спада в трафика си го обяснявам с това, че говорим за 2017 година- една от най-слабите за жанра евър. Това, че във втората половина се сетиха да разнообразяват не значи, че цялата година може да се отчете като силна. В момента обаче виждаме прогрес в този трафик като за 2018. Имаме песента на Анелия с доста бързи 10 милиона, тази на Емануела с малко по-бавни, но сигурни 10 милиона, дуета на Емилия и Емрах също отива натам доста бързо, песента на Криско и Слави колкото и да се изкарва поп си е чалга, не ми се мисли какво ще е като излезе евентуалното трио на ГДЦ и ако бъде добре прието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано я сезират за изнасилване на плюшени животни и я изтрият от канала! :gun_bandana:

 

Каква е тази злоба и завист? Почти съм сигурна, че и на теб ти харесва, просто те е яд, че Преслава не изкара нещо такова и няма да си признаеш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Кондомчо много ме кефи как все пуска Галена на приятелите си и как все я харесват. И то нечалгари. И то не за пръв път. :3fdb8960598fa63e:

 

Какво странно има? Ти не пускаш ли Преслава на твоите приятели?

 

Много ясно, че ще я харесат - говорим за супер яки песни. Хората имат уши за качественото. Ето и Денис сподели, че нечалгари в неговото обкръжение са харесвали "Хавана Тропикана".

 

Много не на място намеци пускаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво странно има? Ти не пускаш ли Преслава на твоите приятели?

 

Много ясно, че ще я харесат - говорим за супер яки песни. Хората имат уши за качественото. Ето и Денис сподели, че нечалгари в неговото обкръжение са харесвали "Хавана Тропкина".

 

Много не на място намеци пускаш.

Не, просто ти обичаш да пускаш фитилчета. :3fdb8960598fa63e:

 

Моите приятели слушат повече Преслава, но старите песни.

Но като поведение, характер и т.н. предпочитат Галена.

И ако ще ходят на участие предпочитат Галена.

 

Преслава я намразиха откакто се изръсиха 15 лв вход за нея, а жената дойде пусна си 45 минути плейбека и си тръгна. :1000 (29):

Още се сещам последните реплики. "Стига толкова от мене, оставям ви в ръцете на най-добрия DJ."

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тази злоба и завист? Почти съм сигурна, че и на теб ти харесва, просто те е яд, че Преслава не изкара нещо такова и няма да си признаеш. :3fdb8960598fa63e:

Само веднъж съм я слушал и ми стига да се отвратя от мазната свиркаджийка за пореден път :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, просто ти обичаш да пускаш фитилчета. :3fdb8960598fa63e:

 

Моите приятели слушат повече Преслава, но старите песни.

Но като поведение, характер и т.н. предпочитат Галена.

И ако ще ходят на участие предпочитат Галена.

 

Преслава я намразиха откакто се изръсиха 15 лв вход за нея, а жената дойде пусна си 45 минути плейбека и си тръгна. :1000 (29):

Още се сещам последните реплики. "Стига толкова от мене, оставям ви в ръцете на най-добрия DJ."

 

Аз говоря за хора, които никога доброволно не биха си пуснали чалга, като са сами. На участие съм ги замъквал с 300 зора и кандърдисвания. Знаят какво се случва в чалгата почти единствено благодарение на мен, щото ги облъчвам с димитровградска радиация. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говоря за хора, които никога доброволно не биха си пуснали чалга, като са сами. На участие съм ги замъквал с 300 зора и кандърдисвания. Знаят какво се случва в чалгата почти единствено благодарение на мен, щото ги облъчвам с димитровградска радиация. :3fdb8960598fa63e:

Да ти кажа всеки се учудва като разбере, че слушам чалга.

Няма да забравя думите на една инспекторка, поканена на едно събитие в старото ми училище. "Такова интелигентно момче изглеждаш, как може да слушаш чалга!?!"

Някак си целия жанр е заклеймен като музика на простолюдието.

Гордост и лицемерие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само веднъж съм я слушал и ми стига да се отвратя от мазната свиркаджийка за пореден път :gun_bandana:

И какво отвратително има в песента и клипа? Като коне с капаци сте.... Виждате една Преслава и всичко, което е нейна конкуренция минава под ножа.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво отвратително има в песента и клипа? Като коне с капаци сте.... Виждате една Преслава и всичко, което е нейна конкуренция минава под ножа.. :mf_surrender:

 

Възмущава се, че Галена се въргаляла с плюшен мечок, а неговата като пее как искала да прави "Добрини" се идентифицира с лирическата героиня. :3fdb8960598fa63e: Пак двойни стандарти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възмущава се, че Галена се въргаляла с плюшен мечок, а неговата като пее как искала да прави "Добрини" се идентифицира с лирическата героиня. :3fdb8960598fa63e: Пак двойни стандарти.

Сега ще каже, че не разбираме за какви "добрини" става на въпрос... :1000 (29):

Правим ли нежни рекети и знаем ли си цената? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ще каже, че не разбираме за какви "добрини" става на въпрос... :1000 (29):

Правим ли нежни рекети и знаем ли си цената? :3fdb8960598fa63e:

Правим Чупката и Добрини на Шефът :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ти кажа всеки се учудва като разбере, че слушам чалга.

Няма да забравя думите на една инспекторка, поканена на едно събитие в старото ми училище. "Такова интелигентно момче изглеждаш, как може да слушаш чалга!?!"

Някак си целия жанр е заклеймен като музика на простолюдието.

Гордост и лицемерие.

И аз имам такъв случай, и от мен една учителка веднъж се възмути като разбра, че слушам чалга. :1000 (29): И то в златните времена- 2006, мисля. Тук малко повече от необходимото се изхвърляме за този период, но е факт, че и тогава жанра обираше доста хейт.

 

А клипа на Галена е твърде особен, за да се възприеме от българската публика. Аз колкото повече го гледам, толкова повече впечатлен се чувствам от начина на заснемане и идеята. Галена на практика отново разби всички, и то доказвайки им, че и с малко пари може да направиш нещо нестандартно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А клипа на Галена е твърде особен, за да се възприеме от българската публика. Аз колкото повече го гледам, толкова повече впечатлен се чувствам от начина на заснемане и идеята. Галена на практика отново разби всички, и то доказвайки им, че и с малко пари може да направиш нещо нестандартно.

+111111

 

На практика след всяко следващо слушане/гледане на песента, преоткривам проекта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Хаваната" беше някакъв страшен бум. Никой не го вълнуваше, че е песен на чалга певица и си беше тотален хит и сред хора, които не слушат чалга. Всичко ги впечатляваше в проекта. За мен "Хаваната" е нанадмината все още като проект не само от Галена, а и от целия жанр Не само като хит, защото има и по-големи хитове в лицето на "Хабиби" и "Кой" и "Мотел" , но като звучене, визуална реализация, енергия. Нищо общо нямаше с бг парчетата, които се пускаха тогава.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

+111111

 

На практика след всяко следващо слушане/гледане на песента, преоткривам проекта.

А сега нека си представим, че това е само загрявката за дуета-трио. :helpsmilie: Галена здравата се е амбицирала да ни припомни коя е. И ще е много яко отново да изстреля някой брутален високобюджетен клип след като вече два пъти доказа, че не само парите я правят това, което е. А още по-доволен съм от фактът, че явно няма да ходи при Криско и очевидно е готова да продължи да мачка в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещата и това лято отиват на кино. Добре че зимата и пролетта имат хитове, че да има какво да се слуша... Но кой знае, утре ако Анелия изкара още някоя песен или Александрова напише още някой текст... :gun_bandana: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А сега нека си представим, че това е само загрявката за дуета-трио. :helpsmilie: Галена здравата се е амбицирала да ни припомни коя е. И ще е много яко отново да изстреля някой брутален високобюджетен клип след като вече два пъти доказа, че не само парите я правят това, което е. А още по-доволен съм от фактът, че явно няма да ходи при Криско и очевидно е готова да продължи да мачка в Пайнер.

Това не ви ли звучи като част от дует на Галена и Янева? На едно място все едно чувам Янева, а Галя отзад се обяснява нещо за Мароко.

https://www.instagram.com/p/BinTHa6lElc/

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не ви ли звучи като част от дует на Галена и Янева? На едно място все едно чувам Янева, а Галя отзад се обяснява нещо за Мароко.

https://www.instagram.com/p/BinTHa6lElc/

Може би умишлено го тийзват. Все по-голямо ми е нетърпението, да излиза вече.

Вече се подготвям психически, че Деси може и да не участва в проекта и да си останем без нейна песен за сезона. :1000 (29): Но е малко странно да е подготвила нещо като за напредналата бременност и като за дните след раждането, а след това да не се отчете дълго време.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...