Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Уау, Рики и Ева Лонгория се целунаха по устата, а къде е мъжа й на това толкова важно събитие-получаването на Звезда на Алеята на Славата в Холивуд. Рики е толкова готин с бяла риза и тъмни цайси до Ева Лонгория и Виктория Бекъм.

 

Утре ще го кажат и по новините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Арестуваха кметицата на "Младост" с много тлъст подкуп в евро!

 

Кметицата на столичния район "Младост" Десислава Иванчева е задържана за получаване на подкуп, научи NOVA. Тя била хваната с крупна сума пари - 70 000 евро. Това била само първата вноска от поискани от кметицата 250 000 евро за издаване на разрешително за строеж. При акцията, извършена на бул. "Васил Левски" в центъра на София, белезници щракнали на ръцете и на заместничка на Иванчева, както и на посредници за предаването на подкупа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Речта на Рики вчера за Ева Лонгория:Аполодирайте я моля, защото тя заслужава това и повече. И така, ще бъде кратко и сладко. Вижте, аз имам текст с много неща, както исках да говоря за нея, но смятам, че всеки знае какво си направила и какво си създала и аз просто искам да кажа, че толкова се гордея и толкова се вълнувам от любовта, която те заобикаля, защото това, което ти даваш не е това,. което се случва пред камерите, а това, което тази невероятна жена прави е, когато изгаснат камерите. Вдъхновяващо е да можем с нея да обикаляме по света в нашето благотворително пътуване и твоята отдаденост към семейството и това, което ти правиш за семейството ти. Невероятно е сега ти си създала чудо, ти винаги си била, но сега твоето бебе идва. Ти заслужаваш нищо друго освен най-доброто. Мога да продължа да говоря вечно за всичко, но ти си невероятна, специална, твоята светлина. Жената-чудо да се маха. Ева Лонгория е тук. Хайде. Господ да те благослови теб и семейството ти. Ти си най-добрата! Възхищавам ти се, по-голям съм от теб, но ти се възхищавам, ти си красива, ти си невероятна, ти си най-добрата!

 

Рики вчера: Аз се радвам много за теб, Ева! Поздравления! Трябва да съм направил нещо наистина добро в минали животи, за да те имам като приятел в този. Ти си чиста светлина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Ева Лонгория каква звезда е, че чак такова признание да получи? Според мен не е заслужено, или самата алея вече не е това което беше.

 

Mного неща е направила и продължава да прави. Ако я следиш, ще знаеш. Много е готина.

 

И какво съвпадение- Рики на 16 октомври 2007, а Лонгория и тя на 16-ти, но април.

 

Това вече прави към 11 милиона на ден и е номер 1 сред най-гледаните клипове от дни. На 20 април прави 100 милиона. Дали няма да е новия хит 😂😂😂😂😂

 

Това започва да става заразно:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ева Лонгория от години си падала по Рики Мартин. "Той беше първата ми любов. Аз го обожавах, а Рики не знаеше, че съществувам. След време, като станах известна се срещнахме. Няма по-чаровен мъж на планетата", изчетка го Лонгория. Тя заяви, че все още таи надежда да се случи нещо между двамата, въпреки, че Мартин открито разкри, че е хомосексуалист. "Мисля, че мога да се преборя с ориентацията му", заяви Ева.

 

Изобщо не й подхожда тоя пък бил той и милионер

9310006F.jpg

 

До Рики е най-добре.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите думи на Десислава Иванчева (арестуваната младостка кметица) след показния арест :

 

"За мен това е клопка. На заден багажник оставени ей така. Това ще се разследва тепърва кой ги е оставил. Едва в 17 часа имаме адвокат. Четири часа от 12.45 часа до 17 часа нямаше адвокат. Казаха, че нямам право на адвокат и направиха показно. 34 полицаи, 9 коли имаше”

 

Все едно чета пост на нашта зайка ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес са коментирали Рики за децата му в "На кафе". Тоя Евгени Минчев много нарежда Рики, вика, че е против децата да се отглеждат от 2-ма бащи, било много позьорско да се показва с деца, нямал от 5 години хит и сега се показвал с децата си. Моля, някой да замери Евгени, не се вижда какъв простак е и не може да стъпи на малкия пръст на Рики, седнал да го обсъжда. Ей, голяма злоба е тоя Евгени Минчев. Рики, ако иска ще има и още 100 деца, какъв му е проблема, когато децата са щастливи и обичани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само глупости чета от коментарите Рики е най-добрият баща, който децата могат да имат- грижи се за тях, обичани са, навсякъде са с него. И напротив децата му са щастливи,, който следи Рики и на живо в инстаграм е виждал децата му колко са щастливи и обичани. Ако можеха всички да са като Рики, да бяха го видели колко много обича децата си. Дори и да нямат майка, колко семейства имат майка и баща и какво- живеят без любов, и са малтретирани, или изоставени. Ама това хората май не са се замисляли май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес са коментирали Рики за децата му в "На кафе". Тоя Евгени Минчев много нарежда Рики, вика, че е против децата да се отглеждат от 2-ма бащи, било много позьорско да се показва с деца, нямал от 5 години хит и сега се показвал с децата си. Моля, някой да замери Евгени, не се вижда какъв простак е и не може да стъпи на малкия пръст на Рики, седнал да го обсъжда. Ей, голяма злоба е тоя Евгени Минчев. Рики, ако иска ще има и още 100 деца, какъв му е проблема, когато децата са щастливи и обичани.
Женя Минчева завижда на всеки по-красив и богат гей! Хич не му се връзвай! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Женя Минчева завижда на всеки по-красив и богат гей! Хич не му се връзвай! :3fdb8960598fa63e:

 

Искаше да ме пляка в дивака, като бях по-малък. Спря ме на Главната в Пловдив, докато вървях с едно момиче, и ми вика "Ти! Коя зодия си?". Стъписах се. Неприятно дързък човек.

 

А един мой много добър приятел му стана любовник. Пълен потрес. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаше да ме пляка в дивака, като бях по-малък. Спря ме на Главната в Пловдив, докато вървях с едно момиче, и ми вика "Ти! Коя зодия си?". Стъписах се. Неприятно дързък човек.

 

А един мой много добър приятел му стана любовник. Пълен потрес. :mf_surrender:

По-скоро е искал ти да го "плякаш"... :3fdb8960598fa63e: Той надали е способен.

Какви бяха мотивите на приятеля ти? Надали е било по любов или дори някакво привличане?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евгени Минчев дори не би тръгнал с някой,който не е от София,а камо ли да тръгне да забива някого в град като Пловдив.Отново съм шокиран от простотията тук.
Не съм съгласна. Беше писал на и тормозил мой познат от Бургас, даже му беше намерил телефона и му нареждал да тръгва за София да преспива у тях... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...