Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Червени рози сред публиката за Рики на концерта му от 16 август. Публиката откачи като видя Рики по халат. Само му викат Guapo, guapo, guapoooo.

Вместо запалки и телефони, феновете с червени рози. Кефи ме публиката в Испания на Рики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такова нещо не съм очаквала, че ще ми се случи-шефът да си пада толкова по мен. Все иска да се закача.

Тая година ми се случват все някакви неща.

 

Дето викаше колегата Ники, че шефът просто си говори така-да, ама не. Действията му говорят друго.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С какви привилегии съм от шефа- днес само на мен даде фирмени тениски- тъмнорозова, светлорозова, жълта и морско синя. И вика пред всички нали съм била негов човек. Топла кухня ми каза дя кажа на шефа и фирмена шапка да ми даде, той ми даде на Борчвор бяла и вика, че на тениските трябва да пише Мис Гранд Италия, защото съм била такава за фирмата. И като го питах защо на сервитьорките трниските им нямат надпис и той ми вика, че нямат заслуги и къде съм била аз, къде те-била съм на по-високо ниво от тях. Днес шефът ми каза, че искал да вземе квартира за 10 дена, а той преди седмица обсъждаше в кухнята за квартирите. Викам му значи затова търсиш квартира. Ей, голям мръсник е шефа ми. С какво го спечелих толкова, не знам, че да търчи след мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики сега с Фиебре по радио "Vale" в Аржентина беше.

 

Хайфа пък на 2 дена ще пуска песни от албума докато излезе. За какво не пусне албума, ами всеки ден и през ден ще пуска песен от албума.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече съм червенокоса и на кичури. На работа ще ги изненадам днес, че и мойто Ники- утре правим 13 години с него.

 

А пък шефът днес като ме види какво ли ще каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече съм червенокоса и на кичури. На работа ще ги изненадам днес, че и мойто Ники- утре правим 13 години с него.

 

А пък шефът днес като ме види какво ли ще каже.

 

Качи снимки или не ти вярваме!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радио " Power FM" си спазиха обещанието. Преди малко ми пуснаха Рики с Фиебре, но самостоятелната версия за мен специално, после исках Венте Пака и нея ми пуснаха. Фиебре вече я въртят редовно, Иглесиас го спряха-явно се вслушаха в думите ми като им казах. 😉

Каква радост беше за мен, скачах, виках-колегите викат нр са ме виждали толкова щастлива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес Ники гледал по новините за наградите на MTV и ми звъни и ми вика мойта спечелила, видя ли, песента е хубава и затова.

Викам, четох само, още не съм гледала, че Камила е спечелила. И ми вика искал утре песента в телефона ми да я слуша.

Утре имаме резервация с Ники с нощувка и ще отбележим 13 години. Толкова да я харесва тая Камила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера поредна нова песен пусна Хайфа от предстоящия албум, нова песен поредна след 3 дена, и като излезе албума ще го знаем целия.

 

Колко народ заминаваше и се връщаше- чак имаше и от Турция, Гърция, Германия коли пътуваха. Хората ядат и пият вънка си сложили маса, пуснали си музика гръцко или попфолк, и живот.

 

А на отиване и връщане покрай нас мина Бойко Борисов с колата си и още 2 коли с него охрана като пътувахме.

Хем го сварихне Бойко като отиваше с колата и охраната му и на връщане пак го засякохме. Ако не беше ми казал Ники, че покрай нас минаха колите на Бойко Борисов, нямаше да знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да сбъднеш мечтата си след 21 години вчера в Бенидорм, Испания:

 

Аз съм фен от повече от 21 години, той беше моят най-голям идол от детството и за мен никога няма да има друг като него. Толкова много спомени !! Купувала съм всичките му албуми, чела съм всичките му интервюта, гледала съм неговите клипове по Тв пак и пак, знаех всеки един текст от песните му, изрязвах и пазих всички снимки от списания, където се появи той- няма значение колко е малка снимката, разбира се се стаята ми беше облепена отгоре до долу.Спомням си големия шал, който имах на леглото ми с неговия лик и любимата ми дреха беше риза с неговия образ.Бях пълна манячка, но не грешах, той си остава все още същия човек, който само за минути озари лицето ми от Тв, с тази разлика, че този път тези минути бяха лице в лице благодарение на усилията на сестра ми. Отне ми 21 години да сбъдна тази мечта, но се случи. Мечтата стана реалност. Най- хубавият ден!

 

 

https://www.instagram.com/p/Bm3XXixh7ND/?taken-by=mybaluid

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...