Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

Някой, който е добър с английския може ли да ми помогне да преведа едно нещичко? Даже го пиша.

 

Здравейте, закупих играта и имах peashooter от около седмица. Днес след ъпдейт на origin видях, че липсва. Каква е причината

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой, който е добър с английския може ли да ми помогне да преведа едно нещичко? Даже го пиша.

 

Здравейте, закупих играта и имах peashooter от около седмица. Днес след ъпдейт на origin видях, че липсва. Каква е причината

Ако все още ти трябва..

Hello,I bought the game and I had a peashooter from a week.Today after an update of origin I saw that it’s missing.What is the reason?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой работи и кой не, но 90% от коментарите в чат мания са твои. :1000 (29):

 

 

Ами да, сутрин като стана и съм 2-ра смяна, или на 1-ва смяна влизам докато няма работа, или на 2-ра смяна, когато има затихване ви проверявам.

Сега съм в нас, защото съм 2-ра смяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пристигам на работа и съседното заведение пуснало попфолк, до него пък се чува бръмчене-някой пробива ли какво прави, а в нашето заведение вече 2 пъти пускат Рики с Фиебре и Livin'la vida Loca. 😉

Може у нас да не пускат Фиебре, но е в листата на шефовете ми, където работя. 😎

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля ви се, кажете ми, че въпросния скандален клип с учителката не е от ресторант "Приказките"! :blink: Аз............... съм без думи!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как е на новото място? Направи ли тен? :Vishenka_05:

Ох направих и трябва малко да се спра,че аз много тен не обичам по принцип. :D

Обaче на работа ми е много приятно,добре организирано е ,всеки си знае работата и не се меси в чуждата.Мениджъра на хотела мие чинии и сервира храна когато хората му несмогват -нещо невиждано в България:3fdb8960598fa63e:

 

Много ми харесва тази песен :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох направих и трябва малко да се спра,че аз много тен не обичам по принцип. :D

Обaче на работа ми е много приятно,добре организирано е ,всеки си знае работата и не се меси в чуждата.Мениджъра на хотела мие чинии и сервира храна когато хората му несмогват -нещо невиждано в България:3fdb8960598fa63e:

Много ми харесва тази песен :)

Ох,кралица! Аз бях малко в Гърция да направя малко тен,а след това тези абитуренски ми взеха акъла. :gun_bandana: Още малко и си продължавам с обикалянето по почивки. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някви приятели на Денис ме нападнаха във фейса. Обиждат ме! Реагират ми на коментарите с разгневени човечета. Ще викам - Помощ, помооощ, този мъж е луд и не тръгва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...