Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

6 aприл: нов втори албум от CNCO и поредната еднаква регетон песничка с клип в стил Bailando с Gente De Zona откакто Gente De Zona сключиха преди седмица договор със Сони Мюзик да правят песни и с Иглесиас- един изпълнител, който изобщо не се старае, но получава всичко наготово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

6 aприл: нов втори албум от CNCO и поредната еднаква регетон песничка с клип в стил Bailando с Gente De Zona откакто Gente De Zona сключиха преди седмица договор със Сони Мюзик да правят песни и с Иглесиас- един изпълнител, който изобщо не се старае, но получава всичко наготово.

Този защо не го отразяваш?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този защо не го отразяваш?

 

Аз съм качила и новия му клип и имам новата му песен, ама кой да види.

 

 

И естествено у нас веднага ще завъртят новия клип на Иглесиас като излезе в петък нищо, че ще е поредната му регетон еднаква песничка, пък Рики защо да го въртят у нас.

Затова The Voice TV и City TV се спират. Писна ми да лансират тоя Иглесиас през час по радиата у нас с най-различни пвсни, а да пренвбрегват Рики у нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм качила и новия му клип и имам новата му песен, ама кой да види.

И естествено у нас веднага ще завъртят новия клип на Иглесиас като излезе в петък нищо, че ще е поредната му регетон еднаква песничка, пък Рики защо да го въртят у нас.

Затова The Voice TV и City TV се спират. Писна ми да лансират тоя Иглесиас през час по радиата у нас с най-различни пвсни, а да пренвбрегват Рики у нас.

Те и Алваро пускат по Сити с три в едно а твоя Рики го няма

Много латино песни въртят в момента, но хита си остава при:

Не знам какво не те кефи, яка е и има Рики... :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм качила и новия му клип и имам новата му песен, ама кой да види.

И естествено у нас веднага ще завъртят новия клип на Иглесиас като излезе в петък нищо, че ще е поредната му регетон еднаква песничка, пък Рики защо да го въртят у нас.

Затова The Voice TV и City TV се спират. Писна ми да лансират тоя Иглесиас през час по радиата у нас с най-различни пвсни, а да пренвбрегват Рики у нас.

А 'Mayores' на Беки Джи харесваш ли ?

Заради текста лятото се въртеше наравно с 'Despacito'.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам какво е това лансиране на Енрике Иглесиас у нас даже и на работа го забелязаха, че го въртят през час по радиата, че и по радио 1 го въртят и с Банята и други негови. Тоя се подигра с българската публика-закъсня с 2 часа, беше като дрогиран и пребит все едно, облича се като селянин-няма никакъв стил и класа като Рики. Никога няма да бъде като Рики, нищо не заслужава с тъпите си еднакви песни. Банята беше дъното, да вземе да възпее и тоалетната. Дотук бях със Сити и Дъ Войс ТВ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А 'Mayores' на Беки Джи харесваш ли ?

Заради текста лятото се въртеше наравно с 'Despacito'.

 

Всички песни дето си споменал ги имам. Нищо ново не ми казваш, даже ги нямате тука. Следя всичко какво излиза и ако ми хареса, го имам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Получвам сърцебиене всеки път, когато Янева се яви във форума след цял ден на отсътвие. Дано и за мен някое сърце забива по-бързо...

 

- Kondomcho

Link to comment
Сподели в други сайтове

Получвам сърцебиене всеки път, когато Янева се яви във форума след цял ден на отсътвие. Дано и за мен някое сърце забива по-бързо...

 

- Kondomcho

Солетеното сърце бие ден и нощ за теб

удря 300 клетви в минута :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Солетеното сърце бие ден и нощ за теб

удря 300 клетви в минута :1000 (29):

 

Можеха и да се получат нещата между нас......но съм много стар за него. :confused: <_<

 

То младичко, то 20-годишно, то сега прохожда в живота, мен кучета ма яли...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На това примадонско маниерно отпиване от чашата хората от народа отговарят така:

 

giphy%20(3).gif

 

:3fdb8960598fa63e:

Хахахаха неее ама Глория е топа при физиономиите, просто няма равна. Падам !

46bqo.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Финалът на "Сега и завинаги" е на 10 април, епизод 97 във Войо.

Само 4 епизода остават до Големия Финал.

А Финалът по btv е на 16 април.Днес във Войо епизод 94 и само 3 епизода до Финала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Финалът на "Сега и завинаги" е на 10 април, епизод 97 във Войо.

Само 4 епизода остават до Големия Финал.

А Финалът по btv е на 16 април.Днес във Войо епизод 94 и само 3 епизода до Финала.

За Рики нещо ново няма ли

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...