Jump to content



Препоръчани коментари

Рени определено е фолк певицата с най-красиви деца. 

WWW.FACEBOOK.COM

Малкият син на Фолк Звездата Рени навърши 14 години 🥰🥰🥰. Да е жив и здрав ❤️

Но и майка им не се дава! ;)
 

IMG_4185.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Runevski каза:


 

IMG_4185.jpeg

На тази снимка баш е разтеглена като дъвка. Лицето й никога не е било овално, камо ли във формата на картоф.

86024cad1e83101d97359d73510511569f259042

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.VBOX7.COM

Рени - Плакала съм(live от Наше село 16.06.2023) - By Planetcho

Няма да е зле да се среши преди да отиде на участие, а не в главата да е като разплетена дамаджана, поне този път специално след критиките на @pacho е пяла на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

На тази снимка баш е разтеглена като дъвка. Лицето й никога не е било овално, камо ли във формата на картоф.

86024cad1e83101d97359d73510511569f259042

И въпреки всичко изглежда непоносимо зле и дебела :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

SIGNAL.BG

Рени се включи в първия благотворителен мото фест в София под наслов "Да за живот", който се проведе на 23 юни  в парка до Терминал 2 на летище...

Отдавна вече е заснето нещо ново от Рени. Макар и Преслава да я изпревари с една от визиите, очаквайте скоро дори по-готини визии. И не само. :) 

C4D0754D-CC54-4F19-AE5D-B001960B8E0C.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.06.2023 г. от 12:35, Runevski каза:


:) 

C4D0754D-CC54-4F19-AE5D-B001960B8E0C.jpeg

Невероятно нагледно доказателство, че не дрехата прави човека, а човекът прави дрехата. 

Преслава заради грима и косата изглежда някак екзотично и необикновено. Отделно има по-добра фигура и това определено е плюс за цялостното ѝ излъчване. Дори в един толкова чалгаджийски тоалет не изглежда като клише.

 

Рени прилича на леличка, току що нагънала на две- на три една тенджера със сърми, вързала косата на опашката, окъпала се в брокат и пайети, и излязла на лов за свинско. Абсолютно клише като цялостна визия. Даже с тези рокли тя изглежда по-стара и демоде отколкото е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.07.2023 г. от 11:28, Andrew Cunanan. каза:

Невероятно нагледно доказателство, че не дрехата прави човека, а човекът прави дрехата. 

Чакай сега, нали Рени нямаше вкус за дрехи, а Преслава има. Пък сега се оказаха с едни и същи рокли. Значи вече и Рени има стил! Я да се насладим на поредната и нова визия :1000(30):

CF9FBE0A-724A-4826-BF47-6491D44CC4F2.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Runevski каза:

Чакай сега, нали Рени нямаше вкус за дрехи, а Преслава има. Пък сега се оказаха с едни и същи рокли. Значи вече и Рени има стил! Я да се насладим на поредната и нова визия :1000(30):

CF9FBE0A-724A-4826-BF47-6491D44CC4F2.jpeg

Рени ни вкус за мъже, но за дрехи, ни за нищо има. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Andrew Cunanan. каза:

Рени ни вкус за мъже, но за дрехи, ни за нищо има. 

Е, бащата на децата й беше хубавец, че и по-млад от нея. Нищо, че после я запрати в Близкия изток, за да си хойка на спокойствие.

Поправка: Връщам си думите назад. Сега гледах снимки и има нещо тиквенско в лицето му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Е, бащата на децата й беше хубавец, че и по-млад от нея. Нищо, че после я запрати в Близкия изток, за да си хойка на спокойствие.

Рени беше по-мъжествена от него. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Рени ни вкус за мъже, но за дрехи, ни за нищо има. 

От Преслава определено има повече вкус за мъже. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Runevski каза:

От Преслава определено има повече вкус за мъже. 

 

Хубаво са съобразили червилото и на двамцата да е в сходни нюанси. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Това ако беше друга чалга певица щеше да седи и да се усмихва докато хранят чалгата - като Рени и Преслава например. 

Не си следил всички изяви на Рени, че да твърдиш такова нещо. Казваш това само на база на участието и в Брадъра. И то защото след изцепките на любимката ти се отлъчи от нея. Но преди всичко тя е човек и има някакъв морал, който не видя в Емануела и се дистанцира. Какво - трябваше да застане на нейна страна, въпреки излагациите, само защото е от нейния жанр? Никога Рени не се е старала да е удобна, за да и е добре. 

Та както казвах, не веднъж се е изказвала в подкрепа на чалгата. Дори в национален ефир имаше цяло издание на “Сблъсък”, в което тя беше именно такава:

Част 1 Част 2 Част 3 Част 4 Част 5

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Runevski каза:

Не си следил всички изяви на Рени, че да твърдиш такова нещо. Казваш това само на база на участието и в Брадъра. И то защото след изцепките на любимката ти се отлъчи от нея. Но преди всичко тя е човек и има някакъв морал, който не видя в Емануела и се дистанцира. Какво - трябваше да застане на нейна страна, въпреки излагациите, само защото е от нейния жанр? Никога Рени не се е старала да е удобна, за да и е добре. 

Та както казвах, не веднъж се е изказвала в подкрепа на чалгата. Дори в национален ефир имаше цяло издание на “Сблъсък”, в което тя беше именно такава:

Част 1 Част 2 Част 3 Част 4 Част 5

Не ме интересува какво е говорила в други предавания където е била за половин час и си е тръгнала. Интересува ме как се държеше в най-гледаното предаване в България в продължение на месеци.

Едната изцепка на Емануела с Христо също изобщо не беше причината за това, тъй като беше чак в последната седмица на предаването и Рена отдавна сама се беше изложила сама достатъчно.

Вальо Михов имал нобелова награда, рекордите на ГинесТ и т.н. нямат нищо общо с Емануела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Не ме интересува какво е говорила в други предавания където е била за половин час и си е тръгнала. Интересува ме как се държеше в най-гледаното предаване в България в продължение на месеци.

Едната изцепка на Емануела с Христо също изобщо не беше причината за това, тъй като беше чак в последната седмица на предаването и Рена отдавна сама се беше изложила сама достатъчно.

Безпаметното напиване беше 15 дни преди финала, не в някой от последните дни. Но тя и преди това се развика точно на Вальо Михов, не се съобразяваше с пушенето и обиждаше останалите на “‘щото сте тъпи/прости, е за т’ва” и демонстрираше ехидно махленско поведение. Поне се опитваше, защото в повечето случаи Миглена се изказваше вместо нея и тя после казваше “Да, точно”. Like: 

Но по темата, дори дни преди алкохолното натравяне всички нападнаха Емануела за “аз съм таралежа в твоите гащи” и Рени се опълчи на всички и каза “Айде, айде, това е жаргонен израз, всички сме го използвали в разговорната реч - таралеж в гащите”. Кога Емануела е номинирала съквартиранти в защита на Рени, защото тя го е правила? И все пак, и двете излязоха в последните 24 часа на формата, което говори, че Рени имаше и подкрепящи я зрители.
 

А щом за теб лапсуси и объркана терминология са по-голяма излагация от това цяла България да те слуша как се оправяш с мъж в тоалетната, няма проблем. Да не говорим за свалянето на прашки в ефир, психологически тормоз и психопатско преследване на новата жена на бившия и, и какво ли не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Runevski каза:

Безпаметното напиване беше 15 дни преди финала, не в някой от последните дни. Но тя и преди това се развика точно на Вальо Михов, не се съобразяваше с пушенето и обиждаше останалите на “‘щото сте тъпи/прости, е за т’ва” и демонстрираше ехидно махленско поведение. Поне се опитваше, защото в повечето случаи Миглена се изказваше вместо нея и тя после казваше “Да, точно”. Like: 

Но по темата, дори дни преди алкохолното натравяне всички нападнаха Емануела за “аз съм таралежа в твоите гащи” и Рени се опълчи на всички и каза “Айде, айде, това е жаргонен израз, всички сме го използвали в разговорната реч - таралеж в гащите”. Кога Емануела е номинирала съквартиранти в защита на Рени, защото тя го е правила? И все пак, и двете излязоха в последните 24 часа на формата, което говори, че Рени имаше и подкрепящи я зрители. 

Аз кога съм казвал че не е имала подкрепа? Като цяло би било голям резил да излезе преди който и да е от другите елиминирани защото не бяха известни.

Нормално да се развика на Вальо Михов, дъртия пергиш трябва да разбере че не може да обарва който си поиска. И нормално да обижда другите помии които не спряха да я нападат от самото начало. Всичките бяха мега противни, даже много се забави с обидите - аз бих им казал същото от първия ден. 
И Рени беше потърпевша на обидите им, но стоеше при тях да ги слуша.

В средата в която беше поставена Емануела поведението ѝ не беше махленско, а оправдано - с това беше съгласна и цяла България. Още може да се провери в коментарите във Фейсбук. Също не ѝ трябваше Миглена, в пощата на номинираните се оправяше и без нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Emanuela.Carey каза:

И Рени беше потърпевша на обидите им, но стоеше при тях да ги слуша.

В средата в която беше поставена Емануела поведението ѝ не беше махленско, а оправдано - с това беше съгласна и цяла България. Още може да се провери в коментарите във Фейсбук. Също не ѝ трябваше Миглена, в пощата на номинираните се оправяше и без нея.

Как беше, не ме интересува, че е говорила сама за две по пет минути в пощата на номинираните. Интересува ме изразяването и през целия формат. Че и извън него - пример:силиконови имплантанти”. Но изместваш фокуса, Рени оказа защита на фолка. И то срещу най-големия му противник - Жоро Торнев, но и при други ситуации. За това ти твърдение те цитирам, не да дъвчем пак брадъра. 
 

Нека се поздравим с нещо различно от чалгата! :next_guitar:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Runevski каза:

Не си следил всички изяви на Рени, че да твърдиш такова нещо. Казваш това само на база на участието и в Брадъра. И то защото след изцепките на любимката ти се отлъчи от нея. Но преди всичко тя е човек и има някакъв морал, който не видя в Емануела и се дистанцира. Какво - трябваше да застане на нейна страна, въпреки излагациите, само защото е от нейния жанр? Никога Рени не се е старала да е удобна, за да и е добре. 

Та както казвах, не веднъж се е изказвала в подкрепа на чалгата. Дори в национален ефир имаше цяло издание на “Сблъсък”, в което тя беше именно такава:

Част 1 Част 2 Част 3 Част 4 Част 5

Рени е еманация на дупедавството и гъзолизството.
По-добре само да пее, отколкото да говори. Видно второто хич не й се отдава. 

Ако чакаме на нея да брани жанра - по-добре да му дърпаме шалтера без време.

Маноля е не по-малко куха лейка, но е ужасно хитра и е себе си, не претендира и не се прави друг, за да е удобна и за някое участие вповече. Ренет е тъпа на гъз и хич не е далновидна, затова така брутално се сгромоляса в Брадъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Не ме интересува какво е говорила в други предавания където е била за половин час и си е тръгнала. Интересува ме как се държеше в най-гледаното предаване в България в продължение на месеци.

Едната изцепка на Емануела с Христо също изобщо не беше причината за това, тъй като беше чак в последната седмица на предаването и Рена отдавна сама се беше изложила сама достатъчно.

Вальо Михов имал нобелова награда, рекордите на ГинесТ и т.н. нямат нищо общо с Емануела.

Не смятам, че Маноля е регистрирала изцепка с онзи гей. Тя му сгази мъжкото достойнство по най-рафинирания и подъл начин, бутна го по банановата кора, а той милинкия с удоволствие се спусна докрай по нанадолнището, воден от желанието си за надмощие. Емануела му свали маската и я развя пред всички както Хан Крум чашата от черепа на Никифор. Брутална жена !!! С тази ситуация и начина ѝ на действие ужасно много ми се вдигна в очите. Заслужено по-най ку р венския начин му го начука пред цяла България.

Радвам се, че показа, че мъжете не заслужават права ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Ако чакаме на Рени да брани жанра - по-добре да му дърпаме шалтера без време.
Не смятам, че Маноля е регистрирала изцепка с онзи гей. Радвам се, че показа, че мъжете не заслужават права ❤️ 

Мъж, който няма дори доза мъжка солидарност упреква певица, че не е толкова съпричастна към жанра си - странно. И то припадащ по жена (майка), която призна в ефир, че е проститука.. (Глория от къщата го потвърди даже)

Може и да не е далновидна Рени, но нея не са я носили оповръщана, къпали и преобличали чужди хора в безпомощно състояние. И то на място, на което е в качеството си на ВИП личност. Както казват, спрете да правите такива известни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Runevski каза:

Мъж, който няма дори доза мъжка солидарност упреква певица, че не е толкова съпричастна към жанра си - странно. И то припадащ по жена (майка), която призна в ефир, че е проститука.. (Глория от къщата го потвърди даже)

Може и да не е далновидна Рени, но нея не са я носили оповръщана, къпали и преобличали чужди хора в безпомощно състояние. И то на място, на което е в качеството си на ВИП личност. Както казват, спрете да правите такива известни.

Виж ся, скъпи, да те въведа в първи урок на оборването на тези, че явно досега не си имал възможност да се обучиш. Като отхвърляш мнението ми с аргументи на ниво първи клас, пинтирайки моите лични качества - няма нужда да пишеш ферман точка по точка по концептите, представени от мен. Едно изречение е достатъчно.

Второ - каква мъжка солидарност да имам към един михлюзин, който съвсем съзнателно си е дал гъза под наем на Брадъра, подписвайки договор, влизайки съвсем съзнателно във формат, където ще го карат да прави нещо по-различно от само да спи и да пърди по цял ден. Нима това, че отказа мисията без ясен довод и обрече всички на глад и нищета е мъжко според теб?! Нима това, че се заоправдава като госпожичка, получила първия си менстурален цикъл е мъжко според теб? Нима фактът, че е наясно, че не носи на алкохол, а се напи като талпа само и само за да се покаже над Маноля е мъжко според теб?

Ся ше ме извиняваш, ама деца да ми говорят за мъжество, нито сте ми на чикиите, нито сте ми на бройките, както казваше Фокса. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Andrew Cunanan. каза:

Каква мъжка солидарност да имам към един михлюзин, който съвсем съзнателно си е дал гъза под наем на Брадъра, подписвайки договор, влизайки съвсем съзнателно във формат, където ще го карат да прави нещо по-различно от само да спи и да пърди по цял ден. 

Ся ше ме извиняваш, ама деца да ми говорят за мъжество, нито сте ми на чикиите, нито сте ми на бройките, както казваше Фокса. 

Говорех за доза мъжка солидарност като цяло, не към Христо специално. По повод изказването ти, че мъжете не трябва да имат права. Ти дори сам каза, че не трябва да имаш права, а аз съм тръгнал да те удостоявам с внимание.. Пък и 25 годишен се пали от 23 годишни “деца”, тц. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Runevski каза:

Говорех за доза мъжка солидарност като цяло, не към Христо специално. По повод изказването ти, че мъжете не трябва да имат права. Ти дори сам каза, че не трябва да имаш права, а аз съм тръгнал да те удостоявам с внимание.. Пък и 25 годишен се пали от 23 годишни “деца”, тц. 

Беше ирония ☠️

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да говорим, Борис е мъж мечта. Висок, спортен, и на живо е много красив. Няма база за сравнение със шимпанзето на Преслава и останалите. Лесен топ 1 на мъжете с чалгаджийки. Да се чуди какво правеше с поничка като мадам. Но то хубавите ябълки…

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...