Jump to content

Препоръчани коментари

Не знам но на Рени с тая усмивка всичко и е простено. Рени и Ивана (лично за мен) имат едни много готини усмивки, едно много позитивно излъчване което те кара да спреш да мислиш каква изцепка са направили и какво там са сгафили. Много са ми лъчезарни, искрени и особено Рени, която освен усмивка е и много пряма. Ама не пряма по примера на Кали, която е жива простачка, а наистина си казва какво мисли и си отстоява. Даже и историите с нобеловата награда във Вип Брадър-а ме кефиха, някак си сладурски говореше глупости ама и ходеше - не стоеше малоумна като Десислава или Анелия на интервю, които освен бисер след бисер друго не ръсят. 

Абе, друго си е да имаш тая усмивка и това излъчване.

Сподели в други сайтове

• 3 weeks later...
От 27.12.2022 г. от 23:05, alisali1234 каза:

Не знам но на Рени с тая усмивка всичко и е простено. Рени и Ивана (лично за мен) имат едни много готини усмивки, едно много позитивно излъчване което те кара да спреш да мислиш каква изцепка са направили и какво там са сгафили. Много са ми лъчезарни, искрени и особено Рени, която освен усмивка е и много пряма. Ама не пряма по примера на Кали, която е жива простачка, а наистина си казва какво мисли и си отстоява. Даже и историите с нобеловата награда във Вип Брадър-а ме кефиха, някак си сладурски говореше глупости ама и ходеше - не стоеше малоумна като Десислава или Анелия на интервю, които освен бисер след бисер друго не ръсят. 

Абе, друго си е да имаш тая усмивка и това излъчване.

Да, да във Вип Брадър точно където лиза гъза на Ирина и Лара, същите, които я подиграваха през целият формат, направо беше много сладка... бонбон!

Всички интервюта на Рени лъхат на нафталин, превзема се все едно сме 1999 година...  не знам къде ги видя изброените от теб неща

Сподели в други сайтове

Новогодишните изпълнения на Рени в българския ефир:

За Коледа изпя и “Авантюра” в студиото на Евроком, но я няма качена. 

spacer.png
ENJOY каза:
"Като птица" е страхотен албум, Рени разбиваше и в Сърбия итук, два концерта в НДК, пък нека някои други да си преписват заслугите за платинени албуми3fdb8960598fa63e.gif

Сподели в други сайтове

• 2 weeks later...
От 20.01.2023 г. от 19:04, pacho каза:

Еее, дано да я качат. Много яка е "Авантюра", цели 2 песни от първия албум е изпяла, супер.

Всъщност “Авантюра” е от втория албум. Но да, и мен ме радва, че не загърбва по-старите или по-нереализирани парчета. Заповядай: 

Иначе точно този период са се опитали и на нея да и създадат клонинг чисто визуално. Не е тайна, че във фолка умишлено се изкарваха на пазара нови певици, силно напомнящи на някое топ име. Някои дори ги гласяха за заместници на “оригиналите им”. Освен за Орнела, съм чел по пресата, че и Валя са спрягали, че се вдъхновява от нея. Има си хас, нали с нейна песен се е явила на кастинга на Пайнер. :happy:

spacer.png
ENJOY каза:
"Като птица" е страхотен албум, Рени разбиваше и в Сърбия итук, два концерта в НДК, пък нека някои други да си преписват заслугите за платинени албуми3fdb8960598fa63e.gif

Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

• Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
  • Create New...