Jump to content



Препоръчани коментари

Поздрав с това изпълнение на Влюбената опасно Стефифешън!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.07.2023 г. от 11:51, hohster каза:

Рени отново ще пее във Варна в неделя..

Няма смисъл да се ходи на участия, на които се пее сред природа, а пък пълен плейбек... 

Ужасно е зле тая Рена.

Открих 5 изпълнения от концерта в неделя и всички бяха на живо. :dontknow:

IMG_4522.jpeg

IMG_4524.jpegМного свежа фотосесия е направила между другото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Runevski каза:

Открих 5 изпълнения от концерта в неделя и всички бяха на живо. :dontknow:

IMG_4522.jpeg

IMG_4524.jpegМного свежа фотосесия е направила между другото. 

Аз говоря за миналото и участие в област Варна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.07.2023 г. от 13:30, Runevski каза:
WWW.VBOX7.COM

Певицата Рени в откровена изповед

 

Как е възможно човек, изглеждащ така, да е пуснат в национален ефир?
image.png.f1a7c997a3ddf595dbafa90d57de8c6d.png

Рени залагала на послания в текстовете си, особено в "Искам бебе" и "Метър и двадесет".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази е супер кадърен водещ и журналист. Много дълго време се изявяваше по Канал 3 и в разни поздравителни емисии там и изведнъж отиде в Нова ТВ и ми направи впечатление с някакво интервю на френски език, който тя говореше перфектно и беше взела супер сносно и добро интервю. Каква загуба само е била работата й в Канал 3.

Няма как всички да приличат на Галена. Жената плюс това е 95% от времето зад кадър.

 

Рени е безумна отново с това повтаряне на песнит, дуети, сърби и т.н. "Мойта песен" като каже.... нищо, че песента си има композитор, който си получава пари и може да я даде на когото си поиска. Пак се взема много на сериозно за някакви неща отпреди 23 години. След "Гъзели и хиени" имала много натоварен график.... :D Защо е нужно да се лъже, има по 10-тина участия на месец. Абе все да е най.

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Тези 25 години на голямата сцена минаха като един сън. Възходи и падения, които могат само да учат човек и да го облагородяват. Готова съм да изживея...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 19.07.2023 г. от 2:37, Andrew Cunanan. каза:

Как е възможно човек, изглеждащ така, да е пуснат в национален ефир?
image.png.f1a7c997a3ddf595dbafa90d57de8c6d.png

Рени залагала на послания в текстовете си, особено в "Искам бебе" и "Метър и двадесет".

Това е име-легенда в чалга медиите (въпреки че не й знам името 😆). Беше водеща на предаване за попфолк по отдавна несъществуващата София кабел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.07.2023 г. от 8:12, DarkChild каза:

Това е име-легенда в чалга медиите (въпреки че не й знам името 😆). Беше водеща на предаване за попфолк по отдавна несъществуващата София кабел.

Деси Жаблянова. Водеше Хит Коктейл заедно с Бойко Брайков.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Очаквайте през януари Mashup от Рени и Сандрито. Какво друго сподели, може да чуете в днешното интервю:

WWW.FACEBOOK.COM

Reni в интервю за радио Вероника 🎧🎤

Междувременно “Утре пак ела” е #23 в YouTube Trending, #4 във Веселина топ 15 и #38 в 50-те най на Signal.bg.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втора седмица “Утре пак ела” е на второ място в класацията “Веселина топ 15”, а тази седмица се изкачи и в “50-те най” на Signal.bg, отново на почетното второ място. Равносметката за гледанията в първите десетина дни пък сочи 100К в YT и 330К във FB. За първите 24 часа пък направи повече от новите песни на Тита, Мария, Таня Боева, Кали, Теодора, Стефани и Бисер Кинг. 
 

С успех и бурни аплодисменти премина съвместния концерт на Рени и Весна Змиянац в Лондон, а само след месец отново има изява там. 

WWW.FACEBOOK.COM

Изявите ми в Лондон винаги преминават с невероятен успех. Ще се видим отново на 10-ти декември. ;) За концерти и участия: 089 523 0440

Тук може да видите цялата фотосесия от лятото, а следващите кадри са от снимачната площадка на новия клип с топ стилиста Кристиан Пижов. 

WWW.FACEBOOK.COM

Кадри от заснемането на видеоклипа към новата песен с Деси Слава „Утре пак ела“

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pacho каза:

Че тя махна силикона, какво има да гледаш на лелски мекици?

Искам да направя съпоставка между размерите на артиста - размерите на басейна - размерите на лелските мекици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

“Утре пак ела” се оказа сред най-одобряваните и подкрепяни песни за сезона. Цял месец бе на топ позиции в двете фолк класации - “50те най” на Signal.bg и “Топ 15” на радио Веселина, като през повечето време парчето бе на второ място и в двете. Песента гърмеше и в зала Арена София, минути преди старта на големия концерт на Драгана и Брена. 

IMG-5529.jpg?dl=1

В официалния ретро канал на Гранд Продакшън също редовно намират място и за Рени. Преди дни качиха поредна ТВ версия от периода, в който бе топ маце. Поздравете се! :dj:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
FB.WATCH

Reni на живо в радио Веселина ❤ Днес тя ще води ВИП зона заедно със Светлана между 11 и 12 часа!

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 59 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това било ли е хит? Към днешна дата гледам изобщо не се помни!

Да, вървяла е тогава, но се нарежда едва след заглавната и двата дуета. Сумарно има 245К в тубата и 105К във ФБ. Но пък е призната за номер 1 от самата Албена Вулева! 45:45

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Runevski каза:

Скоро и по кината! :yes:

 

Аз питам сериозно... Сега ще отворя линка. Ако си ми пратил съответното доку, vielen Dank! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.11.2023 г. от 15:11, Yamall каза:

Искам да направя съпоставка между размерите на артиста - размерите на басейна - размерите на лелските мекици.

Това ми напомни на оня виц: момченце било с баба си на плажа и попитало: Бабо, бабо, мога ли да си поиграя с гърдата ти? 

-Да синко, но не се отдалечавай много 🤔

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Не, разбира се.

Още тогава сме заслужавали един корвид да ни тресне, кво мислиш за този топ трак???

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Andrew Cunanan. каза:

Още тогава сме заслужавали един корвид да ни тресне, кво мислиш за този топ трак???

 

Не го слушай, хит е била и още е! :bd:Топ прием на “Раздяла”:

WWW.FACEBOOK.COM

Reni беше на живо.

Бонус: Видеото започва под звуците на “Мечтата ми вземи” на Емилия, при което Рени заявява, че не може да разпознае коя дама пее! :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Runevski каза:

Не го слушай, хит е била и още е! :bd:Топ прием на “Раздяла”:

WWW.FACEBOOK.COM

Reni беше на живо.

Бонус: Видеото започва под звуците на “Мечтата ми вземи” на Емилия, при което Рени заявява, че не може да разпознае коя дама пее! :derisive:

Очаквайте в неделя ексклузивно интервю на Емилия при Светослав Иванов - за обидите, предателствата и ударите в гърба в бранша.

Явно Рени още не е простила за дуета с Валдес.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...