Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Очаквах Галин да излезе напреден план покрай битката на феновете на Галена и Преслава. Дори преди няколко дни писах за тази вероятност. Честито на Галин . Заслужено е. А феновете на Галена пак противеят. До преди няколко месеца обясняваха как Галена го и отрязала 2015 за дует,а сега се надяват на дует с лидера. Галена може и да води с мизерни точки над Преслава. Но добре знаем как се сплотавят всички агитки срещу Преслава по време на гласуване само и само да не е пак тя. Та ако това ви е претенцията за Галена, много жалко - хем отново втора, хем с помощта на другите агитки които автоматично избират Галена пред Преслава. Няма повод за радост. Дори напротив - май Галена ще остане без награда от сигнал. Дано поне клип да вземе, че няма да изтърпя депресиите ви :1000 (29):

 

Двойните стандарти при тях край нямат.Изсмукват си пръстите,че видиш ли Галена била идолът при жените,а класацията е смесена и реално няма смисъл такова нещо.

Пък и нека да продължават да я бутат незаслужено напред,да им издава още рап песньовки,които след 4 месец не се помнят.По този начин я стимулират да продължава така ама не го рабират.

А това , че пускала песни през 6 месеца е пълна простотия.(31.12-17.02-11.07-11.10-22.12)

Преслава прогесира много през 2017 година,то е забележимо.След слабата 2016 се е постегнала и видяхме резултата.

Според мен избързва с новата песен,"Не се изтриваш" има още живот,но дано си заслужава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Изсмукват си пръстите,че видиш ли Галена била идолът при жените,а класацията е смесена и реално няма смисъл такова нещо.

 

Нищо не си изсмукваме от пръстите. Факт ли е, че за Галена има най-много гласове в класацията от всички жени? Факт е. Факт ли е, че Преслава е след нея? Факт е. Къде видя изсмукване от пръстите? Знам, че ти е неприятно, че Галена отново е пред Преслава дори и в нетолкова силна за нея година, но какво да направим - така са гласували хората. Феновете на Преслава отново са с натрит нос. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не си изсмукваме от пръстите. Факт ли е, че за Галена има най-много гласове в класацията от всички жени? Факт е. Факт ли е, че Преслава е след нея? Факт е. Къде видя изсмукване от пръстите? Знам, че ти е неприятно, че Галена отново е пред Преслава дори и в нетолкова силна за нея година, но какво да направим - така са гласували хората. Феновете на Преслава отново са с натрит нос. :ad:

Много ме е яд , че е с 200 мижави гласа пред Преслава,направо не издържам. :1000 (10):

След това да се говори , че феновете на Преслава били заслепени.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме е яд , че е с 200 мижави гласа пред Преслава,направо не издържам. :1000 (10):

След това да се говори , че феновете на Преслава били заслепени.

 

Разбира се, че те е яд. Всички тук те познаваме добре и сме ставали свидетели на пословичната ти ненавист към Галена и издигането на пиедестал на Преслава.

 

200-300, и 2 гласа да са, фатктите са си факти. То по-тая логика и Галин е пред Галена с немного гласове, но не сме тръгнали да разправяме "Е, ми то 20-30-100 гласа не са нищо, Галена е победителят в класацията!".

 

Успех в гласуването следващата година! Дано Преси спечели, че много яд ще ви се насъбере. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах Галин да излезе напреден план покрай битката на феновете на Галена и Преслава. Дори преди няколко дни писах за тази вероятност.

 

Глупости, нищо такова не си писал. Просто си умираш да се правиш на специалист и да си приписваш заслуги, които нямаш. Зависим си от нарцисизма си.... :jump:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че те е яд. Всички тук те познаваме добре и сме ставали свидетели на пословичната ти ненавист към Галена и издигането на пиедестал на Преслава.

 

200-300, и 2 гласа да са, фатктите са си факти. То по-тая логика и Галин е пред Галена с немного гласове, но не сме тръгнали да разправяме "Е, ми то 20-30-100 гласа не са нищо, Галена е победителят в класацията!".

 

Успех в гласуването следващата година! Дано Преси спечели, че много яд ще ви се насъбере. :3fdb8960598fa63e:

Как ще коментираш тази преднина от 7000 гласа тогава?

При положение , че тогава много хейт отнесе заради наградите на Планета?И след това спечели "Най-харесвана певица".

За мен това се нарича тотална доминация,заслужена победа и ясен пример за избора на гласувалите.

Това показва , че е заслужавала някакви отличия,но "Превица на годината" не беше за нея,не и в тази година.

 

А и нещата тогава доста се преекспонираха и тя отнесе доста хейт,а и слабата 2016 си казаха думата.

Няма за какво да ме е яд при положение,че Преслава изпрати силна година и доказа на повечето,които от 2010 я песнионират , че има какво да даде още на публиката.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не се изтриваш" е невероятна песен, но честно казано на мен ми омръзна. Явно защото я слушах 2093209320 пъти на рипийт :1000 (29): Дано новата е хубава!
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не се изтриваш" е невероятна песен, но честно казано на мен ми омръзна. Явно защото я слушах 2093209320 пъти на рипийт :1000 (29): Дано новата е хубава!

 

Сега Галена ще се мотивира и ще пусне и тя нещо ново съвсем скоро. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да направи продължение на Пантера. :aj:

 

И аз искам нещо такова. Това ми е от любимите песни. Всичко е топ, музика, текст. А в клипа е просто уникалнаааа :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не си изсмукваме от пръстите. Факт ли е, че за Галена има най-много гласове в класацията от всички жени? Факт е. Факт ли е, че Преслава е след нея? Факт е. Къде видя изсмукване от пръстите? Знам, че ти е неприятно, че Галена отново е пред Преслава дори и в нетолкова силна за нея година, но какво да направим - така са гласували хората. Феновете на Преслава отново са с натрит нос. :ad:

 

После ние феновете на Преслава сме били луди или незнам си какви. Вижте им постовете и тогава говорете кои са нахалните и кои са алчните. Преслава винаги ще е над “Ваната” разберете го!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно новата песен на Преслава ще е доста хубава. С червената рокля е много красива!

 

Значи щом роклята е хубава, песента и тя ще е такава? Връзката казваш е правопропорционална.....??? :lamo:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментираш тази преднина от 7000 гласа тогава?

При положение , че тогава много хейт отнесе заради наградите на Планета?И след това спечели "Най-харесвана певица".

За мен това се нарича тотална доминация,заслужена победа и ясен пример за избора на гласувалите.

Това показва , че е заслужавала някакви отличия,но "Превица на годината" не беше за нея,не и в тази година.

 

А и нещата тогава доста се преекспонираха и тя отнесе доста хейт,а и слабата 2016 си казаха думата.

Няма за какво да ме е яд при положение,че Преслава изпрати силна година и доказа на повечето,които от 2010 я песнионират , че има какво да даде още на публиката.

 

Това не са 7000 гласа, а 7000 точки. Системата в гласуването на финалния етап не е като при първия. Тоест разликата в гласовете е далеч по-малка.

 

Няма какво да коментирам. И аз мисля, че друг заслужаваше певица на 2015, Димитров много осра нещата тогава - и за нея (но тя вече се отърси от хейта), и за наградите като цяло - факт е, че от тогава насам няма церемония за връчване на отличия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

После ние феновете на Преслава сме били луди или незнам си какви. Вижте им постовете и тогава говорете кои са нахалните и кои са алчните. Преслава винаги ще е над “Ваната” разберете го!

 

Добре, разбрахме го. Айде успокой се сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не би да са си менкали песни? :3fdb8960598fa63e:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя аранжимент е по-як от оригиналния. :mf_surrender:

 

Молим се и сега да стане така, че иначе идва провал :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив. Доста по-различни песни от пайнерките пуска.

Алисия може да пуска песни по-различни от Пайнерските, но не пуска песни по-различни от своите собствени.

Пусни си тия 3 песни една след друга и кажи къде е разликата - еднакъв ритъм, подобна мелодия, почти еднакви вокали...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя аранжимент е по-як от оригиналния. :mf_surrender:

Ти пък, егати буламача, дето е този аранжимент, наблъскали всякакви звуци върху оригиналния аранжимент. Напомня ми на нашите кавъри в последните години с малоумния дискотечен бийт пльоснат върху мелодията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...