Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Таня, моля те! 9 коментара само от тази страница преместих и още толкова от предишната! Има си правила, флууда е забранен, имаш си тема, моля те не ме карай да те наказвам! Сега ти слагам проценти както обещах, но ако не се спреш, ще ти огранича писането във форума за няколко дни!
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак аз с моя симс :D Спомням си, ама не знам в коя версия е било, че сях зеленчуци и ги обирах... Имах си цяла градина, как ставаше това?

На сичките има. На 3ката си намираш квот ша садиш (има семки из дивото, пак там мое да обереш квот е узряло, също може да земеш плод/зарзават от магазина), слагаш го на земята вънка кадет желаеш да ти е зарзаватчийницата и цъкаш Plant here. После им баеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На сичките има. На 3ката си намираш квот ша садиш (има семки из дивото, пак там мое да обереш квот е узряло, също може да земеш плод/зарзават от магазина), слагаш го на земята вънка кадет желаеш да ти е зарзаватчийницата и цъкаш Plant here. После им баеш.

 

А добре, сега ще пробвам. А няма ли код да се запълнят нуждите им? Отидох в Египет и търсих съкровища, обаче все искат нещо.. или им се спи или им се пишка.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

А добре, сега ще пробвам. А няма ли код да се запълнят нуждите им? Отидох в Египет и търсих съкровища, обаче все искат нещо.. или им се спи или им се пишка.....

1) Купи си палатка, да си я опъваш в пещерите, има проста и ефтина, не чак толкоз проста и не особено скъпа, понанататък има от туристически шоп делукс версия (султан нещо си) ама иска 3то ниво виза и 2500 стотинки 2) нека пишкат 3) от др магазин си земи душ в кутия и евентуално суха манджа 4) готова си за търсене на съкровища

Link to comment
Сподели в други сайтове

1) Купи си палатка, да си я опъваш в пещерите, има проста и ефтина, не чак толкоз проста и не особено скъпа, понанататък има от туристически шоп делукс версия (султан нещо си) ама иска 3то ниво виза и 2500 стотинки 2) нека пишкат 3) от др магазин си земи душ в кутия и евентуално суха манджа 4) готова си за търсене на съкровища

 

Даже не знаех, че има такива възможности 1000%20(29).gif палатка си купих де. Ама докато разбера как да ги върна вкъщи голям зор видях. Иначе използвах код и съм милионерка :D искам и кола да си купя или колело, ама нещо не мога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже не знаех, че има такива възможности 1000%20(29).gif палатка си купих де. Ама докато разбера как да ги върна вкъщи голям зор видях. Иначе използвах код и съм милионерка :D искам и кола да си купя или колело, ама нещо не мога.

Колите са някъде из F2, колелетата и някви тротинетки евентуално също. Някои професии дават кола гратис, във Франция може да си купиш мотопедка, а в бъдещето ти дават джет пак и ховърборд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми ... сейвай се по-често др път. Тамън шси направиш по-убава :)

Там е работата, направих save и тогава изчезна... ;( едва ли ще е по-хубава.. втори път в такива детайли да се занимавам.... ей мн ме е яд..

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там е работата, направих save и тогава изчезна... ;( едва ли ще е по-хубава.. втори път в такива детайли да се занимавам.... ей мн ме е яд..

Мен ми омръзна и го разкарах сичкото, само дето си играх да свалям, инсталирам и тн. Мн почна да бози и то докато нищо не правя. А и ... май 4ката като съм и свикнал вече ме кефи повече, въпреки че има кво да се желае от нея. Ся да видим дали съм си изтрил сейва или още се мотае някъде тука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Eдна тема за Sims искате ли? :D Покрай Арвиту и аз си свалих тройката, обаче съм свикнала с контролите на четворката и ми е трудно. 4 е много изчистена и лесна откъм геймплей, но пък страшно скучна... все си мислех, че с експанжъните ще стане по-интересна, но засега - не. И като огромен минус отчитам постоянното зареждане за щяло и нещяло, в 3 много ми харесваше това, че може да обикаляш свободно из целия град, нямам идея защо го махнаха (всъщност може би точно за да зарежда по-бързо).

 

Нещо обаче не ми тръгва 4 от замунда, а не ми се занимава да търся какъв е проблемът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Eдна тема за Sims искате ли? :D Покрай Арвиту и аз си свалих тройката, обаче съм свикнала с контролите на четворката и ми е трудно. 4 е много изчистена и лесна откъм геймплей, но пък страшно скучна... все си мислех, че с експанжъните ще стане по-интересна, но засега - не. И като огромен минус отчитам постоянното зареждане за щяло и нещяло, в 3 много ми харесваше това, че може да обикаляш свободно из целия град, нямам идея защо го махнаха (всъщност може би точно за да зарежда по-бързо).

 

Нещо обаче не ми тръгва 4 от замунда, а не ми се занимава да търся какъв е проблемът.

Тема може.

 

От една страна - хубаво да обикаляш целия град. От друга - макар и по-малки, в 4ката мога да снова из всичките локации, без да почвам на ново. Ква файда че в 3 има кусурнаесе града различни и тн като си връзвам фамилията с един, и то най-често първия, че най-малко влачи играта?

 

Иначе определено разделянето на квартали от по 5 къщи е щото да върви по-добре, енджина е същия (в по-голямата си част) в малко по-шарен, анимационен арт стил. Както и за да е различно от предната част, нали.

 

С експанжъните определено стана значително по-интересна, поне според мен, скоро май тряяло да излиза нов Game Pack с приключенска тематика, може би нещо като World Adventures надявам се, ама вероятно по-скормно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тема може.

 

От една страна - хубаво да обикаляш целия град. От друга - макар и по-малки, в 4ката мога да снова из всичките локации, без да почвам на ново. Ква файда че в 3 има кусурнаесе града различни и тн като си връзвам фамилията с един, и то най-често първия, че най-малко влачи играта?

 

Иначе определено разделянето на квартали от по 5 къщи е щото да върви по-добре, енджина е същия (в по-голямата си част) в малко по-шарен, анимационен арт стил. Както и за да е различно от предната част, нали.

 

С експанжъните определено стана значително по-интересна, поне според мен, скоро май тряяло да излиза нов Game Pack с приключенска тематика, може би нещо като World Adventures надявам се, ама вероятно по-скормно.

Да, щеше да е яко, ако хем можеше да се снове из различните градове, хем из нещата в квартала, без да зарежда... обаче кой знае как щеше да върви. На мен и симсовете ми харесват най-много визуално, а и там може да си ги модифицираш както си искаш, не знам защо Create a sim беше първото нещо, за което се разпищяха критиците. Абе свиква се, но без експанжъните е пълна скука, то изобщо няма какво да правиш.

 

Може би най-много съм играла 1 и 2, вярно, че като малка, обаче 2-ката беше скандална с това като гледаш през телескопа през деня и съседите идват да те бият, че ги шпионираш.. или пък ако гледаш прекалено много, те отвличат извънземни и забременяваш, независимо мъж или жена си. Как са ми впечатлявали детския мозък тия неща, че досега съм ги запомнила :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дааа, 2ката май още ми е любима част, въпреки че наскоро се пробвах и хич не ме грабва към днешна дата. Не че е зле, просто ... ми липсват интерфейсните нововъведения от 3 и 4. То и в 3ката така, в 4 много разглезиха с опцията да местиш цели стаи и цялата къща даже с един клик със се покъшнината. (Е и други работи де).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики Мартин с ПРОВАЛ.

 

Иска ти се. Много негативно човече.

Клипът излезе в 23:00 Дубайско време, хората спат повечето.

Още е съвсем нов и не са се нормализирали гледанията, даже беше скрит клипа и още не излиза в препоръчани.

Но Рики ще прави промо в Испания и във Вегас на резиденцията си, тъй че не се безпокой-тепърва ще набира скорост. 😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска ти се. Много негативно човече.

Клипът излезе в 23:00 Дубайско време, хората спат повечето.

Още е съвсем нов и не са се нормализирали гледанията, даже беше скрит клипа и още не излиза в препоръчани.

Но Рики ще прави промо в Испания и във Вегас на резиденцията си, тъй че не се безпокой-тепърва ще набира скорост. 😉

 

Мани ги тия, завиждат че Преса, Галка и компания могат само да си мечтаят за клип като на Рики!

 

А за гледанията дори няма да отварям тема! Ше ги издуха отсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...